24Kurier.pl serwis Kuriera Szczecińskiego

Get Adobe Flash player

Poniedziałek, 21 maja 2012 roku. Dziś imieniny: Wiktora i Tymoteusza HoroskopPorady gwiazd

Posprzątali i naśmiecili gdzie indziej

Dodano: 2012-01-17 11:44:22
Stargard Szczeciński. Gdy zostali przyłapani na zaśmiecaniu okolic lotniska, udali skruche i posprzątali. Zamiast na wysypisko, wyrzucili jednak śmieci w innym, także niedozwolonym miejscu.

Dwoje mieszkańców Stargardu Szczecińskiego wybrało się na spacer w okolice byłego lotniska w Kluczewie. W pewnej chwili ich spokój zakłócił widok dwóch młodych mężczyzn, którzy przy końcu pasa startowego z zaczepionej do auta przyczepy wyrzucali różne przedmioty. Były to między innymi: fotele, tapczan i dywan. Stargardzianie ostrzegli sprawców, że jeżeli nie posprzątają śmieci, to powiadomią policję.

- Mężczyźni pozornie wykazali skruchę i pozbierali porzucone śmieci. Jednak fakt, iż pojechali oni w kierunku przeciwnym niż miasto, nie dawał spokoju świadkom tego zdarzenia. Podejrzewając, że mężczyźni pojechali w inne miejsce, aby pozbyć się śmieci, powiadomili o tym policję - relacjonuje mł. asp. Łukasz Famulski z Zespołu Prasowego Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie Szczecińskim.

Reklama
Stargardzcy policjanci podczas lustracji pobliskich terenów zatrzymali dwóch sprawców zaśmiecenia. Okazali się nimi 26-letni mieszkańcy powiatu pyrzyckiego. Podejrzewani na ciągniętej przyczepce nie mieli już żadnych przedmiotów. W trakcie dalszych czynności funkcjonariusze odnaleźli miejsce, w którym sprawcy ponownie wyrzucili swoje śmieci.

Tym razem dwaj 26-latkowie w obecności mundurowych posprzątali zaśmiecony teren. Za wykroczenie, które popełnili, odpowiedzą przed stargardzkim sądem. (kum)

Drukuj Poleć artykuł Zgłoś błąd
POLICJA-ST14
Komentarze:
Posprzątali i naśmiecili gdzie indziej Dodano: 2012-01-17 11:44:22 (2012-01-17 12:24:04)
Tak naprawdę to miałem nadzieję że to tematyka o psich kupach jak to to człowiek też brudzi nie możliwe .Każda publikacja gazetowa ,radiowa ,tv i nawet w jednym serialu polskim nawiązywała do tego że to pies i jego kupa jest powodem takiego bałaganu na naszych trawnikach ,chodnikach ,skwerkach ,parkach i lasach .Tak to ten cud obiecywany że w końcu dostrzeżono ludzki syf,chlew i bród !!
iron (2012-01-17 19:39:57)
Polacy powinni uczyc sie od Niemcow,oni umieja zorganizowac wywóz i posprzatac po zwierzakach.A to takie proste placimy podatek od psow i rachunki za wywóz nieczystosci,Niemcy też a niemożemy wystawic wymienionych mebli do zabrania przez sluzby do tego powolane,dlaczego nasi rzadzacy nie sworza przepisu adegwatnego do danej sprawy tego nie rozumiem.Pozdrawiam Nasze Władze i mieszkancow
Dodaj komentarz


 
 Security code
  Akceptuję regulamin
 
Pogoda
22
na godz. 20:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Nowa książka Futbol po szczecińsku

Burzliwa i czasami dramatyczna historia szczecińskiego futbolu.

Sklepy, w których ją kupisz

Kup książkę za 19,99

(Koszt przesyłki 5 zł)

Czy ufasz prognozom pogody?
 
17%
 
61%
 
21%
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia?

Wiesz coś, czego nie wiedzą jeszcze inni?

Chcesz podzielić się z innymi ciekawymi zdjęciami?

Powiadom nas
Get Adobe Flash player