W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. Więcej szczegółów o plikach cookies znajdziesz tutaj.
X

24Kurier.pl serwis Kuriera Szczecińskiego

Reklama

Środa, 16 kwietnia 2014 roku. Dziś imieniny: Julii i Benedykta HoroskopPorady gwiazd

Morderstwo przy Odzieżowej

Dodano: 2013-04-24 18:41:07
Zwłoki 52-letniej kobiety zastali w środę policjanci, którzy pojawili się w jednym z mieszkań przy ul. Odzieżowej w Szczecinie. Funkcjonariuszy wezwali, tuż przed godziną 17, pracownicy pogotowia ratunkowego. Obecnie na miejscu zdarzenia są policjanci oraz prokurator.

Na razie nieznany jest sprawca zabójstwa, ale do komisariatu policji został doprowadzony mężczyzna, którego policjanci zastali w mieszkaniu denatki. Nie był to mąż kobiety. Nie wiadomo czy miał on cokolwiek wspólnego ze śmiercią kobiety. Mężczyzna jest bowiem mocno pijany, dlatego jest z nim utrudniony kontakt. Prawdopodobnie zostanie przesłuchany w czwartek, kiedy już wytrzeźwieje.
(MON)
Reklama
 
Drukuj Poleć artykuł Zgłoś błąd
-Ubuntu-pomoc--Przewodnik-Ubuntu-12-04-LTS-Precise-Pangolin
Komentarze:
mar (2013-04-25 00:36:23)
Na Odziezowej coraz niebezpieczniej jest! Codziennie grupy pijaczkow siedza i wszystkich zaczepiaja. Policja powinna czesciej tu chodzic. Robi sie coraz gorzej.
Do Politykow Miasta... (2013-04-25 11:01:35)
Zmniejszyc ilosc sklepow alkoholowych w Szczecinie !
ekos (2013-04-25 13:28:31)
Odzieżowa to centrum pijaństwa i obok ma byś reprezentacyjny budynek??Porażka!!!
DeXx (2013-04-25 21:20:15)
Pod którym numerem na Odzieżowej?
mieszkaniec (2013-04-26 09:44:36)
Na Odzieżowej żadna ze służb nie realizuje swoich ustawowych obowiązków. Oprócz rdzennych meneli zaczepiających ludzi i jawnie popijających piwko, każdy parkuje tam jak chce i nikogo to nie interesuje. Może pan komediant policji lub straży miejskiej raczyłby ruszyc swoje 4 litery i pozwiedzać miasto w ramach nadzoru na swoimi służbami?
ktos (2013-04-26 16:25:59)
Jest tu niebezpiecznie zrobić coś z tymi obszczymurkami bo piją gdzie im wygodnie.... zrobić coś a nie siedzicie na 4 literach
czacha (2013-04-27 17:20:13)
haha rdzenni pijaczki odzieżowej:D
czesio (2013-04-27 17:21:22)
no i jurek sie doigrał
Gil (2013-04-28 07:30:52)
Menele standardowo bezrobotni, to i mandatu nie zapłacą. Na deptaku Bogusława ostatnio trzech łaziło, żebrali po ogródkach i śmierdzieli na lewo i prawo. Dwa razy policja tam przechodziła i byli bardzo skuteczni... w odwracaniu wzroku.
Bogusława - wizytówka Szczecina.
dziki (2013-04-28 08:40:36)
tyle lat tu mieszkalem
teraz to masakra nie ta ulica dno calkowite
a jurek posiedzi
Bysiu (2013-04-28 10:31:16)
Diabeł rozdał karty w postaci alkoholu. Diabeł zgarnął całą pulę w postaci życia. Szkoda Doroty. Zgadzam się Dziki z Tobą. To lumpiarswo przeważnie nie jest z Odzieżowej tylko z okolicznych ulic. Sklepy na Odzieżowej to dla nich wodopój.
czesio (2013-04-28 15:45:13)
do bysio może z czesława chłopaki tam piją co?
chyba że piuro
Bysiu (2013-04-28 17:41:55)
Do czesia.Masz rację co do Piura. Jurek też praktycznie jest z Czesława. Bardziej na myśli miałem Bazarową.
Anna (2013-04-29 09:19:07)
mieszkałam tam od urodzenia przez 20 lat, teraz odwiedzam rodziców. Pogorszenie bezpieczeństwa drastyczne. Służby nie reagują na monity dot parkowania na zakrecie (sic!!), na ławkachod rana bujaja sie menele, gdzie kiedyś nie było tego nawet w środku nocy! plus ciemne zaułki od nieprzycinanych drzew (samosiejek). Wszystkim tak wygodnie tylko obywatel nie może czuć sie bezpiecznie.
nieznany (2013-10-07 13:19:29)
precz z czarna mamba