W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. Więcej szczegółów o plikach cookies znajdziesz tutaj.
X

24Kurier.pl serwis Kuriera Szczecińskiego

Reklama

Sobota, 22 listopada 2014 roku. Dziś imieniny: Marka i Cecylii HoroskopPorady gwiazd

Trzeba mieć tupet...

Dodano: 2014-02-10 12:03:50

Trzeba mieć tupet, żeby zostawić samochód z włączonym silnikiem, włączyć światła awaryjne, wyjść z samochodu i udać się do restauracji po zamówione kanapki. Taką sytuację można było zaobserować w miniony piątek po godz.14 (godziny szczytu) pod gmachem naszej redakcji.

Samochody straciły jedną fazę do jazdy, bo leniwemu kierowcy nie chciało się zaparkować kilkadziesiąt metrów dalej - za zakrętem. Złamał przepisy ruchu drogowego i dobrego wychowania.

Reklama
Widoczna na zdjęciu pani zdenerwowanym i pomstującycm kierowcom pokazała środkowy palec i odjechała na przyjęcie.

Tekst i fot. M. KWIATKOWSKI

Drukuj Poleć artykuł Zgłoś błąd
trzeba-miec-tupet
Komentarze:
gość (2014-02-10 12:13:39)
Zgłosić na Policję i dowalić pasztetowej maciorze mandat
no właśnie (2014-02-10 12:29:01)
"Kajak" zgłosiłeś to na Policję? Bo jeśli nie to po co nas tym tylko drażnisz?
Powszechny widok na ulicach Szczecina i nie tylko !!! (2014-02-10 12:33:03)
Widać że ta kobieta na zdjęciu nie ma mózgu !!! i myśli że jak ma prawo jazdy to może robić i parkować gdzie chce !!!. Powinna dostać mandat !!!!!
pirat (2014-02-10 13:52:13)
jak by tolerancyjnym dla innych jak część kierowców kupuje prawo jazdy a nie zdaje egzaminów.
Chamsto trzeba piętnować (2014-02-10 14:20:16)
O, to jakaś nowość. Jak widać osoby nie szanujące przepisów ruchu drogowego nie poruszają się wyłącznie porsche, bmw, czy mercedesami.
Łukasz (2014-02-10 14:23:35)
Trzeba mieć czelność, żeby w takiej sytuacji zamiast udać chociaż skruchę, pokazywać jeszcze środkowy palec.
gość (2014-02-10 14:52:15)
Wg UFG - https://zapytania.oi.ufg.pl/SASStoredProcess/guest?with=zpp1 auto nie ma także ubezpieczenia OC ;)
jasio (2014-02-10 15:08:46)
ludzie , ale z was jelenie. przecież to jest ewidentna manipulacja. najbliższy pasztecik od tego miejsca nie bliżej jak 500 metrów, a za zakrętem tego skrzyżowania nie ma żadnej możliwości parkowania. zresztą zdaje się że to zdjęcie było zrobione przed modernizacją skrzyżowania. Panie M.K. Miał Pan zrelacjonować wyjaśnienie rzecznika policji w sprawie (zmanipulowanego) zdjęcia dokumentującego parkowanie radiowozu w miejscu dla osób niepełnosprawnych na pl. Żołnierza. nie mogę się doczekać.

Proszę mnie nie recenzować.
Redakcyjne Who is who.
a kuź,,, (2014-02-10 15:31:07)
a gdzie jest policja ? co oni robią ? siedzą tylko za biurkiem i piszą bzdurne protokoły o stopniu wykrywalnosci ! dlaczego nie ma patroli kontrolujących parkujących ?
Quijer (2014-02-10 15:37:34)
jasio, jeleń to jest z ciebie, bo pomyliłeś Bramę Królewską z Bramą Portową.
mikki (2014-02-10 15:40:55)
Jasio: o czym ty piszesz? Brama krolewska a nie portowa. Odszczekaj teraz.
jasio (2014-02-10 16:20:26)
no pomyliłem, może to być również zdjęcie "świeże" a nie z przed modernizacji, przepraszam za te pomyłki, ale to przecież nic nie zmienia.
w tym rogu bramy portowej jest pustynia handlowa i gastronomiczna, jak również za rogiem skrzyżowania nie ma miejsc parkingowych.
jednak ktoś robi z Was wała.
Gargamel (2014-02-10 16:38:08)
uuu, tej to już nic nie pomoże. Może by tak zgłosić wykroczenie babsztyla policji albo nierobom miejskim? Chyba że to jakaś znajoma komendanta to się upiecze.
anka (2014-02-10 18:11:35)
Szanowny jasio, to jest brama królewska, a nie portowa i tuż obok (a dokładnie po prawej stronie, której kadr zdjecia nie uchwycił) jest jakaś restauracja - mijam ją codziennie ale niestety nie pamiętam nazwy.
W prawo jest zjazd do Alei Kwiatowej i tam są miejsca parkingowe.
@anka (2014-02-10 19:51:00)
Wjeżdżasz samochodem w aleję Kwiatową? Odważna!
Tomisław (2014-02-10 20:27:59)
Hmmm...

Pani prawdopodobnie nie ma ważnego ubezpieczenia OC, może by tak Panie MK pociągnąć temat z Policją???

Cel zapytania: Identyfikacja polisy OC w portalu publicznym.
Treść zapytania:
"Czy pojazd o numerze rejestracyjnym ZS1205Y posiadał ubezpieczenie OC w ruchu krajowym na dzień 2014-02-10?"
Treść odpowiedzi:
BRAK DANYCH
jasio (2014-02-10 21:28:50)
Panie Mirosławie Kwiatkowski. Co z tą odpowiedzią rzeczniczki policji w sprawie parkowania radiowozu w miejscu dla niepełnosprawnych. Olali Pana , czy co. Jeżeli tak to napisz Pan to, przecież obietnice się dotrzymuje.
jasio (2014-02-10 21:30:57)
do gargamel

ja,ja strzyżone
Adam Kozłowski (2014-02-10 23:06:43)
Tuż po ukazaniu się artykułu na stronie Kuriera została wysłana na adres straży miejskiej informacja o artykule wraz z linkiem. Znając życie reakcja będzie :-)

Warto znać ten mail do Straży Miejskiej: sm@um.szczecin.pl

Pozdrawiam
Adam Kozłowski
radny RM Szczecin
Kokos (2014-02-11 00:13:51)
Tak niestety o tej porze jest w wielu punktach miasta... albo ktoś sobie wyskakuje po kebaba, blokując bezczelnie pas albo "dostawczaki" włączają awaryjne i nie ma ich nie wiadomo ile, a Ty kierowco omijaj zawalidrogę...
polak w korei (2014-02-11 00:26:16)
...w Koeri Poludniowej to normalne zachowanie, np.TAXI zatrzymuja sie nawet na srodku skrzyzowania i wypuszcza pasazera.
Gargamel (2014-02-11 01:05:32)
@Adam Kozłowski

Nie straż miejska tylko BANDA MIEJSKICH NIEROBÓW I DARMOZJADÓW. Znając nierobów to zrobią wszystko by nie zająć się tą sprawą, zaraz powiedzą - ustami swojej rzecznik - że pani wcale nie popełniła wykroczenia, że nie ma dowodów, że to nie był teren miejski itp. itd. Dawno powinno się dziadów zlikwidować, albo poważnie zreformować! Potrafią tylko wcinać zapiekanki i czepiać się nie tych co trzeba. Jak potrzeba to ich nie ma albo udają że nie widzą! Zdziwię się, naprawdę się zdziwię jeśli nieroby zareagują na tą sytuację wystawiając babsztylowi mandat. Naprawdę dam na mszę jak to się stanie! :)
Olo (2014-02-11 01:18:27)
Ale najważniejsze te auto jeździ bez ważnego OC !!!!!!!!. Zaboli kara to teraz kilka tysięcy ,drogie te kanapki były >wystarczy to zgłosić do www.ufg.pl
JaKto (2014-02-11 01:45:53)
Mój Ty Panie Boże, tyle wypowiedzi na piśmie i tylko jedna z lub" w Koeri Poludniowej to normalne zachowanie," którą
można uznać za normalną.Oczywiste osiągnięcia koreańskiego narodu nakazują nam wszystkim zastanowić się dlaczego tam to normalne, a u nas ...ani jeden wpis nie dotyka w sposób prawdziwy problemu na foto.
UWAŻAM, Pan Prezes Kuriera powinien ufundować nagrodę dla pisatiela, który poda chociaż cztery powody dla których takie zachowanie jest dopuszczalne, logiczne i może spowoduje, że w nadchodzących wyborach nie będzie już miejsca dla ludzi po prostu ograniczonych wszechogarniającą nas wszystkich głupotą i bezprodukcyjną agresją.
Cieszę się że Pani znalazła siłę spokoju w sobie i zrobiła wyłom w murze bezduszności i otępienia.
...no to co tu jest tak naprawdę złośliwe, głupie i wymaga poprawy.
tomasz (2014-02-11 08:30:45)
i co z tego nic jej nie zrobia wystarczy ze bedzie sie wypierac i mowic ze auto sie zepsulo bo filmu pewnie nikt nie nakrecil ? na zdjeciu guzik widac, swoja droga czy ZS 1205Y nie powinno byc zamazane a nr. rej. pojazdu przekazany organom wykonawczym?

p.s jak zobacze ten samochod to dokonam samosadu bedzie ok ?
Absolwent (2014-02-11 09:22:02)
Warszawa 2014-02-11

Dot. zapytania nr OI/S/11/14/5339180 z dnia 2014-02-11

Zapytanie: Zapytanie o pokrycie ubezpieczenia.

Cel zapytania: Identyfikacja polisy OC w portalu publicznym.

Treść zapytania:
"Czy pojazd o numerze rejestracyjnym ZS1205Y posiadał ubezpieczenie OC w ruchu krajowym na dzień 2014-02-11?"

Treść odpowiedzi:
BRAK DANYCH

brak ubezpieczenia pojazdu
Mirosław Kwiatkowski (2014-02-11 09:24:32)
Policja poinformowała mnie, że policjant parkujący na miejscu dla inwalidów przez bankiem na placu Żołnierza otrzymał 500 zł mandatu, 5 punktów karnych i ma postępowanie dyscypilinarne. Jeżeli chodzi o Jasia, to pod redakcją - informuję, jest restauracja „Chata”, w której pani widoczna na fotce odbierała kanapki.
zgr-edo (2014-02-11 09:46:28)
a może ta pani jest funkcyjnym urzędnikiem, zakonnicą, z imunitetem, inwalidką, albo ma prostatę / podobna z wyglądu do p.Ani Grodzkiej/. Mniej agresji !!!
Swoją drogą, gdyby mi pokazała palca,to gdyby trafiła na mój zły dzień ,miałaby go złamanego albo w swojej .upie.
JaKto (2014-02-11 10:51:24)
Panie Mirku Pan się wychyli przez okno kurierowe z III pietra to może z góry zobaczy powody dla których Kobieta zachowała się prawidłowo i logicznie jak uczyniłby to każdy kierowca w Korei Płn i Płd.A wie Pan, że oni mają tam nowoczesny przemysł i produkcję rzeczy użytecznych produkowanych w fabrykach, a nie w marinach, muzeach, najazdach żaglówek mniejszych i większych przemieszczających się bez celu z miasta do miasta , których nazw my nie pamiętamy tak jak oni nie znają nas.
CZY NAPRAWDĘ TAK CIĘŻKO ZROZUMIEĆ POWODY DLA KTÓRYCH KOBIETA ZASPOKOIŁA SWOJE POTRZEBY W SPOSÓB TAKI JAK NA FOTO.Czy nikt nie potrafi zarządzić w terenie normalności w dostępie do celowo zablokowanych miejsc parkingowych w tym miejscu za pomocą pachołów i czerwonej linii.Dwie knajpy, redakcja Kuriera i biura-a miejsc parkingowych brak, dalej jest Sąd nierząd, bank, oberża , apteka i to samo!!!
gość (2014-02-11 12:34:02)
@JKto
Przestań z tą żałosną obroną swojej żony. Blokowanie ruchu w taki sposób jest wykroczeniem drogowym i podlega karze. Nie mówiąc o ewentualnym braku OC o którym piszą internauci.
Jan (2014-02-11 13:39:44)
W dwóch słowach : ambasadorka Szczecina :/
JaKto (2014-02-11 14:15:31)
Moja Żona śmiga hulajnogą -niezły widok jak podniesie wyżej nogę stanowiącą napęd onego środka komunikacji.Toż to protest indywidualno-społeczny na blokowanie -palowanie parkingu pod Kurierem.
jasio (2014-02-11 15:24:20)
Pan Mirosław Kwiatkowski

Nie wierzę. Napisać można wszystko. To zdjęcie jest wyraźnie zmanipulowane. Jeżeli został Pan poinformowany ustnie, to dał się Pan zbyć byle czym. Jeżeli otrzymał Pan jakieś pismo z policji to proszę je opublikować.
zwykly marian (2014-02-11 18:28:46)
chcecie namiary na tego goscia? podajcie swoje namiary:) w celu wykonania samosadu...
jasio (2014-02-11 20:14:15)
towarzystwo wzajemnej adoracji?
jasio (2014-02-11 20:14:54)
towarzystwo wzajemnej adoracji?
bąbel (2014-02-11 21:03:47)
Nic jej nie zrobią bo ona jest żoną komendanta straży miejskiej i można ją jedynie cmoknąć w d..ę
jasio (2014-02-12 00:55:13)
ani ja tam żadnych pasztecików (pierwsza wersja), ani żadnych kanapek (druga wersja), nie widzę. Chyba schowała do kieszeni - ale w takim razie Pan M.K. ma rentgena w oczach.
Ludzie ruszcie trochę makówkami.
od MK do Jasia (2014-02-12 10:50:34)
kanapki wniósł z nią facet, zapakowali je na siedzenie, a potem ona siadła za kierownicę, zamykając drzwi z lewej strony.
jasio niedowiarek (2014-02-12 15:40:21)
to się w głowie nie mieści. ona wyłączyła jedyny pas do skrętu w prawo. tam i bez tego są problemy z wjechaniem na ten pas ze skrzyżowania z małopolską.
coś podobnego spotkało mnie kiedyś w banku. kobieta wrąbała się bezczelnie poza kolejką na zasadzie co mi zrobicie. takich ludzi trzeba tępić. szkoda że
nie było wtedy jakiegoś reportera z aparatem.