W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. Więcej szczegółów o plikach cookies znajdziesz tutaj.
X

24Kurier.pl serwis Kuriera Szczecińskiego

Reklama

Czwartek, 23 października 2014 roku. Dziś imieniny: Teodora i Seweryna HoroskopPorady gwiazd

O nas


Kurier dzisiaj

"Kurier Szczeciński" jest obecny na całym obszarze województwa zachodniopomorskiego. Obok redakcji w Szczecinie mamy oddział gazety w Stargardzie Szczecińskim. We wszystkich powiatach są nasi stali korespondenci. Systematycznie powiększa się krąg Czytelników gazety. Wyniki sprzedaży "Kuriera" w regionie, podawane przez Związek Kontroli Dystrybucji Prasy, zrzeszający ponad 140 wydawców prasy w Polsce, zaświadczają o naszej pozycji. Wydawcą "Kuriera" jest "Kurier Szczeciński" spółka z o.o.. Pięćdziesięcioosobowy zespół dziennikarski spieszy z szybką, precyzyjną informacją. Gazeta rodzi się w działach: ekonomiczno-morskim, miejskim, kulturalnym, politycznym, sportowym, regionalnym, redakcji nocnej oraz dziale sekretarza redakcji. Dużą popularnością cieszy się piątkowe wydanie magazynowe "Kuriera". Załączamy do niego Teleprogram z bogatą ofertą programów telewizyjnych. Jesteśmy na co dzień mocno związani z gospodarką morską, która żywi większość mieszkańców regionu. Tu, na Pomorzu Zachodnim skupia się bowiem trzy czwarte krajowego potencjału tej branży. Porty Szczecina, Świnoujścia, Kołobrzegu dają nam wszystkim możliwość szerokiego otwarcia na morze, otwarcia na świat. I korzystamy z tego rozwijając więzi gospodarcze, społeczne, kulturalne nie tylko z najbliższymi europejskimi sąsiadami. "Kurier" jest ich sprzymierzeńcem. Wspieramy piórem wspólne inwestycje, angażowanie się kapitału obcego w naszym regionie, idee wzajemnego poznania obyczajowości i kultury naszych partnerów, tworzenie się nowych, wspólnych interesów i wartości. Byliśmy przecież w gronie inicjatorów powołania Euroregionu "Pomerania", w ramach którego rozwija się współpraca przygraniczna z naszymi zachodnimi sąsiadami - Niemcami oraz z Danią i Szwecją. Jesteśmy gazetą otwartą. Na naszych łamach zawsze znajdujemy miejsce na sprawy ważne i ciekawe. Utrzymujemy stały kontakt z naszymi Czytelnikami. Liczymy także na Twoje, Drogi Internauto, pomysły.




Dane Firmy:

Wydawcą portalu www.24kurier.pl jest "Kurier Szczeciński" Spółka z o.o. - wydawca dziennika "Kurier Szczeciński"
 
Adres:
70-550 Szczecin
pl. Hołdu Pruskiego 8
 
fax.: 91 4429105
tel.:  91 4429101
 
Numer KRS: 0000004407
Regon: 811914583
NIP: 851-26-21-896
 
Raiffeisen Bank Polska S.A. 75 1750 1077 0000 0000 1382 8652


Jak do nas trafić

Szczecin leży w środku Europy, a redakcja "Kuriera Szczecińskiego" - w środku Szczecina! Trudno o lepszy adres. Drogi przybyszu, musisz wiedzieć, że nie będziesz miał trudności ze znalezieniem budynku naszej redakcji, nawet jeśli przyjeżdżasz do Szczecina po raz pierwszy, nie znasz adresu, ani języka polskiego, zgubiłeś przewodnik i nie grzeszysz spostrzegawczością (co jest oczywiście niemożliwe). Po pierwsze dlatego, że plac Hołdu Pruskiego, przy którym stoi nasza siedziba to naprawdę środkowy, reprezentacyjny i trudny do przeoczenia punkt miasta.
Redakcję "Kuriera Szczecińskiego" dzieli tylko krok od historycznej Bramy Królewskiej, dwa kroki od zabytkowego kościoła Piotra i Pawła, trzy kroki od Zamku Książąt Pomorskich i żabi skok od siedziby władz wojewódzkich przy Wałach Chrobrego. Po drugie dlatego, że wszyscy wjeżdżający do Szczecina Trasą Zamkową muszą, po prostu muszą, minąć budynek, na dachu którego widnieją reklamy "Kuriera Szczecińskiego" (są tak duże, że nawet jeśli, drogi przybyszu, jesteś krótkowidzem i zapomniałeś okularów, to nic nie szkodzi (i tak je dojrzysz). To właśnie nasza redakcja. Po trzecie dlatego, że każdy prawdziwy szczecinianin na hasło: "Kurier" wskaże bezbłędnie drogę do "domu prasy", jak już bardzo dawno temu zwykło się nazywać gmach przy placu Hołdu Pruskiego 8. Że mamy rację, wystarczy rzut oka na wycinek z planu Szczecina.
Naprawdę, "Kuriera" nie można przeoczyć!


Redakcyjne Who is who


PREZES - REDAKTOR NACZELNY
Tomasz Kowalczyk
(tel. sekr. 91 44-29-101)
t.kowalczyk@kurier.szczecin.pl

WICEPREZES, I ZASTĘPCA REDAKTORA NACZELNEGO
Andrzej Łapkiewicz
(tel. 91 44-29-102)
lapa@kurier.szczecin.pl
 
ZASTĘPCY REDAKTORA NACZELNEGO
Zbigniew Jasina
jaz@kurier.szczecin.pl
 
SEKRETARZ REDAKCJI
Piotr Barański
piotrb@kurier.szczecin.pl
(tel. 91 44-29-110)

KIEROWNICY DZIAŁÓW
Dział informacji Szczecin (tel. 91 44-29-210)
Artur Ratuszyński (kierownik działu)
ratuszynski@kurier.szczecin.pl
Dział informacji region (tel. 91 44-29-280)
Sylwia Dudek
teren@kurier.szczecin.pl
Dział sportowy (tel. 91 44-29-240)
Wojciech Parada
par@kurier.szczecin.pl
Dział społeczno-ekonomiczny (tel. 91 44-29-230)
Zbigniew Jasina
jaz@kurier.szczecin.pl
Dział publicystyki i kultury - wydanie magazynowe (tel. 91 44-29-250)
Berenika Lemańczyk
lem@kurier.szczecin.pl

 

SEKRETARIAT REDAKCJI (tel. 91 44-29-110)
Piotr Barański (Sekretarz redakcji)
piotrb@kurier.szczecin.pl
Przemysław Filipowiak (Zastępca sekretarza redakcji)
przemek@kurier.szczecin.pl
Mirosław Ciechanowski (Zastępca sekretarza redakcji)
mirekc@kurier.szczecin.pl
Marcin Jeziorny
marcin.jeziorny@kurier.szczecin.pl
Paulina Sikora
paulina@kurier.szczecin.pl
Dariusz R. Janowski
darek@kurier.szczecin.pl
Mariola Husarek

Sekcja internetowa (tel. 91 44-29-195)
Marek Klasa (kierownik sekcji)
mak@kurier.szczecin.pl
Tomasz Tokarzewski
tokarzewski@kurier.szczecin.pl
Monika Dehr
monika@kurier.szczecin.pl
Marcin Kubera
mkubera@kurier.szczecin.pl

Sekcja foto (tel. 91 44-29-130)
Ryszard Pakieser
ryszardr@kurier.szczecin.pl
Robert Stachnik
robert@kurier.szczecin.pl
Dariusz Gorajski

Komentatorzy i publicyści (tel. 91 44-29-290)
Artur D. Liskowacki
adl@kurier.szczecin.pl
Andrzej Gedymin
gedymin@kurier.szczecin.pl
Kazimierz Jordan
jork@kurier.szczecin.pl
Janusz Ławrynowicz
janusz@kurier.szczecin.pl
Jadwiga Sułocka-Ukielska
(tel. 91 44-29-283)
jadwiga.sulocka@kurier.szczecin.pl
Mirosław Kwiatkowski
mkw@kurier.szczecin.pl
Marek Osajda
osajda@kurier.szczecin.pl
Bogdan Twardochleb
twb@kurier.szczecin.pl
 
Dział informacji Szczecin (tel. 91 44-29-210)
Artur Ratuszyński (kierownik działu)
ratuszynski@kurier.szczecin.pl
Anna Gniazdowska (z-ca kierownika działu)
gan@kurier.szczecin.pl
Monika Gapińska
gapinska@kurier.szczecin.pl
Ewelina Kolanowska
e.kolanowska@kurier.szczecin.pl
Elżbieta Kubera
ekubera@kurier.szczecin.pl
Katarzyna Lipska-Sokołowska
czytelnik@kurier.szczecin.pl
Arleta Nalewajko
arleta-n@kurier.szczecin.pl
Alan Sasinowski
alan.sasinowski@kurier.szczecin.pl
Dariusz Staniewski
dareks@kurier.szczecin.pl
Magdalena Szczepkowska
magda.szczepkowska@kurier.szczecin.pl
Agnieszka Stefan
sag@kurier.szczecin.pl
Katarzyna Stróżyk
kas@kurier.szczecin.pl
Szymon Wasilewski
szymon.wasilewski@kurier.szczecin.pl
Leszek Wójcik
lew@kurier.szczecin.pl
Mirosław Winconek
win@kurier.szczecin.pl

Dział informacji region (tel. 91 44-29-280)
Sylwia Dudek (kierownik działu)
teren@kurier.szczecin.pl
Żaneta Zięcina (zastępca kierownika działu)
zaneta@kurier.szczecin.pl
Roman Ciepliński
roman@kurier.szczecin.pl
Choszczno
Elżbieta Lipińska
Choszczno@kurier.szczecin.pl
Goleniów, Nowogard
Cezary Martyniuk
cezary.martyniuk@pro.onet.pl
Gryfino
Maria Piznal
maria@kurier.szczecin.pl
Kamień Pomorski, Gryfice, Trzebiatów
Marzena Domaradzka
marzena.domaradzka@kurier.szczecin.pl
Kołobrzeg, Białogard
Przemysław Weprzędz
kolobrzeg@kurier.szczecin.pl
Koszalin
Wiesław Miller
koszalin@kurier.szczecin.pl
Mieszkowice
Remigiusz Rzepczak
rzep1976@o2.pl
Międzyzdroje
Joanna Rogowska
miedzyzdroje@kurier.szczecin.pl
Myślibórz
Tadeusz Szymański
mysliborz@kurier.szczecin.pl
Stargard Szczeciński
Aneta Słaba
stargard@kurier.szczecin.pl
Piotr Dużak
pduzak@wp.pl
Szczecinek
Ryszard Bańka
szczecinek@kurier.szczecin.pl
Świnoujście, Wolin
Bartosz Turlejski
turlejski@kurier.szczecin.pl
Świdwin, Łobez
Czesław Burdun
lobez@kurier.szczecin.pl
Wałcz
Marcin Koniecko
sztorm74@o2.pl

Dział sportowy (tel. 91 44-29-240)
Wojciech Parada (kierownik działu)
par@kurier.szczecin.pl
Jarosław Maliszewski
mal@kurier.szczecin.pl
Wojciech Taczalski
tacz@kurier.szczecin.pl

 

Dział społeczno-ekonomiczny (tel. 91 44-29-230)
Zbigniew Jasina (kierownik działu)
jaz@kurier.szczecin.pl
Marzena Głuchowska (zastępca kierownika działu)
mag@kurier.szczecin.pl
Elżbieta Kubowska
eka@kurier.szczecin.pl
Łukasz Parol
lukasz@kurier.szczecin.pl
Jarosław Spirydowicz
jareks@kurier.szczecin.pl

 

Dział publicystyki i kultury (tel. 91 44-29-250)
Berenika Lemańczyk (kierownik działu)
lem@kurier.szczecin.pl
 
 
Biuro Reklamy "Kuriera Szczecińskiego".
tel. 091 442 91 80 fax 091 442 91 89/90
Żurawska Wiesława (kierownik Biura)
Wiesia@kurier.szczecin.pl
Jamrozik Mariola
bo@kurier.szczecin.pl
Siewierska Sylwia
sylwia.siewierska@kurier.szczecin.pl
Szulga Agnieszka
agnieszka@kurier.szczecin.pl
Wyczółkowska Katarzyna
katarzyna.wyczolkowska@kurier.szczecin.pl

Menedżer ds. projektów biznesowych
"Kuriera Szczecińskiego"
Andrzej Szymkiewicz
tel. kom. 601 165 440
tel. 91 4429 178 fax 91 4429 169
e mail a.szymkiewicz@kurier.szczecin.pl

Grupa Marketingowa "Kuriera Szczecińskiego"
tel. 091 442 91 70, fax 091 4429 168/169
Rogut Kinga
marketing1@kurier.szczecin.pl
Pilch Piotr
p.pilch@kurier.szczecin.pl 
Monika Krupska
marketing2@kurier.szczecin.pl
 

Dział Kolportażu i Promocji
(tel./fax 91 44-29-160, 91 44-29-162)
kolportaz@kurier.szczecin.pl
Adrian Bednarski (kierownik działu)
adrian@kurier.szczecin.pl
Marcin Więckowski
marcinw@kurier.szczecin.pl
Marta Rapcewicz
m.rapcewicz@kurier.szczecin.pl
Łukasz Tymko
lukasz.tymko@kurier.szczecin.pl
Pogoda
7
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni
Oferta wybory 2012
Reklama
Kup najnowsze wydanie „Kuriera Szczecińskiego” w wersji elektronicznej. Możesz także zakupić archiwalny numer gazety. Kup on-line.
Podziemny Szczecin
ebooki.szczecin.pl
Ten szczeciński fast food obchodzi 45 lat. Który pasztecik najbardziej lubisz?
 
66%
 
5%
 
23%
 
3%
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia?

Wiesz coś, czego nie wiedzą jeszcze inni?

Chcesz podzielić się z innymi ciekawymi zdjęciami?

Powiadom nas
Get Adobe Flash player
Reklama
Get Adobe Flash player
Reklama