poniedziałek, 11 grudnia 2017.
Strona główna > Kultura > Doda spełni swoje marzenie

Doda spełni swoje marzenie [FILM]

Doda spełni swoje marzenie
Data publikacji: 2017-04-16 21:05
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-16 12:57
Wywietleń: 280 240873

Dorota "Doda" Rabczewska nagrywa teledysk do piosenki reaktywowanego zespołu Virgin, gra w teatrze i spełnia swoje największe marzenie.

– Mam przed sobą jeden z najpiękniejszych dni w moim życiu – występ przed moim ulubionym zespołem Guns N’ Roses – mówi piosenkarka. 

Koncert odbędzie się 20 czerwca w Gdańsku. Tymczasem powstaje teledysk do nowej piosenki zespołu Virgin, którą będzie można usłyszeć na wspomnianym koncercie. 

 

Film: PAP

Komentarze

chichot
Misiewicz też dostał medal za wybitne zasługi dla obronności kraju. To kpina z zasług. Takie same zasługi ma kot prezesa i jemu też dadzą medal ?! Niektórych medali czy orderów lepiej nie mieć.
2017-04-18 17:35:19
Gość
@chichot Piszesz: "Skończy jak Hanka w kartonach". A Hanka źle skończyła? Małgorzata Kożuchowska dostała od Pana prezydenta Dudy krzyż kawalerski za wybitne zasługi w pracy artystycznej i całkiem nieźle jej się wiedzie.
2017-04-17 23:23:18
chachać
Chyba ciężko żyć z piętnem idiotki, która oprócz pokazywania cycek i de.., nic innego nie ma do pokazania. I proszę, żeby ta paranoiczka nie odpowiadała na moje komentarze, bo tego "nie zniese".
2017-04-17 12:08:46
Sobiepan
Czy płyty tego zespołu ktoś poza rodziną kupuje? Słyszałem, że poprzednia płyta się nie sprzedała. Ale co tam Doda co miała zarobić to zarobiła jeszcze kilka sylwestrów w Kocipałkach zaśpiewa zainwestuje to co zarobiła na estradzie i do końca życia może spokojnie żyć. Moim zdaniem o to chodziło, a nie o żadną "karierę". Jak nie wiadomo o co chodzi to przeważnie chodzi o pieniądze. W przypadku Dody plan powiódł się w 100 procentach. Teraz jeszcze jakaś kolekcja ciuchów lub biżuterii firmowana własnym nazwiskiem i można spoko żyć.
2017-04-17 11:57:12
chichot
Ja się śmieję ch-cha Jasa-paranoiczko :-) A pani Robaczewska może wyłazić nie tylko ze skóry karierę filmową nie zrobi podobnie jak Rodowicz czy Trojanowska. Będzie kolejną "zapchaj dziurą" cha-cha.
2017-04-17 11:11:42
.
A kogo obchodzi komu robi Doda?
2017-04-17 09:26:37
Jas
@chichot tobie napewno dała ,dlatego nie masz na nic czasu i się tu udzielasz hhaha, no chyba że to twój zawód tzw.trolling.
2017-04-17 06:00:32
.
Miejsce po frydze wolne !
2017-04-16 23:20:11
chichot
Biedna dziewczyna ta Robaczewska - lata lecą a kariera ucieka. Skończy jak Hanka w kartonach. Nie dała bozia talentu, a na bazarze nie kupisz.
2017-04-16 23:14:26
Najbardziej w Dodzie,
oprócz urody naturalnie, podobają mi się "średniowieczne łachy" i "napruci winem i palący jakieś zioła"...