sobota, 21 października 2017.
Strona główna > Kultura > Zamek odwołuje

Zamek odwołuje

Zamek odwołuje
Data publikacji: 2017-05-17 09:08
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-17 10:34
Wywietleń: 275 257926

Większość wydarzeń organizowanych przez Zamek Książąt Pomorskich w tym tygodniu została odwołana. Wyjątkiem są dwie imprezy: Szczeciński Salon Poezji i Wojewódzki Przegląd Piosenki Dziecięcej.

Pierwsza z imprez planowana jest na 19 maja, na godz. 17.30, na dziedzińcu menniczym. W razie niepogody impreza odbędzie się w Galerii Gotyckiej, gdzie będą obowiązywały bezpłatne wejściówki (do odbioru w kasie zamku w dniu imprezy od godz. 15). Publiczność salonu tym razem wysłucha poezji narodowych wieszczów: Adama Mickiewicza, Juliusza Słowackiego, Cypriana Kamila Norwida oraz Zygmunta Krasińskiego. Wiersze czytać będą Maria Seweryn i jej ojciec Andrzej Seweryn. Wydarzenie poprowadzi jego twórca – Michał Józef Kawecki.

Wojewódzki Przegląd Piosenki Dziecięcej odbędzie się z kolei w sobotę o godz. 11 także na dziedzińcu menniczym. Wystąpią laureaci przeglądów powiatowych i szczecińskiego przeglądu miejskiego. Trzech najlepszych wokalistów otrzyma nominacje do konkursu „Talent Roku”. Wstęp wolny.

(kas)

Fot. Dariusz GORAJSKI

Komentarze

Co robić ?
Nikt nie kwestionuje kompetencji p. dyrektor do prowadzenia działalności kulturalnej w Zamku. Mogłaby dalej pełnić funkcję np z-cy dyrektora ds. programowych, wystaw i imprez kulturalnych. Jest w końcu kobietą i nie musi się niczego wstydzić ani odpowiadać tak jak mężczyzna. Ot, coś tam było się urwało bo jakaś firma budowlana nie pomyślała o wszystkim, więc nie ma sprawy a pieniądze na remont się znajdą. Takimi sprawami i naprawami to niech się zajmują faceci, a ja chciałam dobrze tylko mi nie wyszło.. W końcu kobietę poznaje się nie po tym, jak kończy tylko po tym, jak zaczyna. Ja zaczynałam dobrze. W końcu od tego jesteśmy my kobiety aby zarządzać cudzymi pieniędzmi. Pechowa zapadka kolumny, każdemu może się wydarzyć. Co z tego, że sama wyrzuciłam np. portiera za najmniejszą gafę. W końcu to ja jestem dyrektorem i wiem jak się rządzi ludźmi.
2017-05-17 10:31:12
zm
Zamek odwołuje, ale nie tego, kogo trzeba ;)
2017-05-17 09:42:54
R.
A pani dyrektor złożyła wreszcie dymisję czy jeszcze na coś czeka?
2017-05-17 09:18:42

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi