Piątek, 19 kwietnia 2024 r.

Piłka nożna. 12 minut Kowalczyka, 0 minut Dvaliego

Data publikacji: 09 października 2017 r. 22:47
Ostatnia aktualizacja: 09 października 2017 r. 22:47

W swoim czwartym meczu turnieju Elite League reprezentacja Polski do lat 21 (rocznik 1997) wygrała w Grodzisku Wielkopolskim 1-0 (0-0) z reprezentacją Holandii. 9 listopada "biało-czerwoni" również u siebie zagrają z Portugalią.

W spotkaniu wystąpił pomocnik Pogoni Szczecin Sebastian Kowalczyk, który wszedł na ostatnie 12 minut. Również w poprzednim meczu rozegranym w piątek przeciwko Czechom wychowanek Pogoni zagrał w podobnym wymiarze czasowym.

Po raz drugi cały mecz na ławce rezerwowych w reprezentacji Gruzji przesiedział obrońca Pogoni Szczecin Lasza Dvali. 22-letni piłkarz nie zagrał nawet minuty w przegranym przez Gruzje meczu z Serbią 0:1 w Belgradzie, który zapewnił gospodarzom awans do turnieju mistrzostw świata w Rosji. (par)