Piątek, 19 kwietnia 2024 r.

Piłka nożna. Bez goli w meczu Olimpii

Data publikacji: 29 marca 2017 r. 13:23
Ostatnia aktualizacja: 29 marca 2017 r. 13:31

EKSTRALIGA PIŁKAREK NOŻNYCH: OLIMPIA Szczecin - AZS UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI Kraków 0:0

OLIMPIA: Niesterowicz - Preś, Szwed, Michalczyk, Szymaszek - Łuczak, Janik, Böhm (75 Fil), Brodzik, (61 Szymańska) - Niewolna, Ratajczyk

Spotkanie rozpoczęte w środowe przedpołudnie na boisku ze sztuczną trawą przy ul. Witkiewicza, początkowo toczyło się w deszczu i porywach silnego wiatru, lecz w końcówce zaświeciło słońce. Nie pomogło to jednak żadnej z drużyn w strzeleniu choćby jednej bramki i mecz zakończył się bezbramkowym remisem, który pozwolił Olimpii zachować 4-punktową przewagę nad krakowiankami.

Spotkanie było wyrównane i nie brakowało w nim walki oraz ostrych starć, ale sytuacji podbramkowych nie było zbyt wiele. Akademiczki najbliższe były uzyskania gola w ostatniej minucie pierwszej połowy, kiedy to Olimpii pomogła poprzeczka.

Natomiast dwa razy z dużych opresji swoją drużynę uratowała udanymi interwencjami Niesterowicz. Dla szczecinianek bliskie zaś zdobycia gola były napastniczki, Ratajczyk oraz tym razem występująca z przodu, grająca trenerka Niewolna.©℗ (mij)