sobota, 25 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Cracovii remis nie urządza

Piłka nożna. Cracovii remis nie urządza

Piłka nożna. Cracovii remis nie urządza
Data publikacji: 2017-02-17 15:41
Wywietleń: 431 215414

- Remisy niewiele wnoszą do naszej sytuacji - powiedział trener ekstraklasowych piłkarzy Cracovii Jacek Zieliński. W niedzielę jego zespół zagra w Krakowie z Pogonią Szczecin.

Jego zdaniem spotkanie nie będzie przypominać „piłkarskich szachów”. Pogoń też bowiem bardzo potrzebuje punktów. W piątek kontuzji podczas treningu na boisku ze sztuczną murawą odniósł obrońca Paweł Jaroszyński.

- Nie powiem teraz dokładnie, co się stało - powiedział Zieliński podczas piątkowej konferencji prasowej.

Przyznał, że nieszczęście to konsekwencja braków w klubowej bazie (nie ma boiska treningowego z podgrzewaną murawą).

- Bardzo dużo ćwiczymy na sztucznych boiskach. Najprawdopodobniej ta kontuzja wynikła z tego. Jednak co zrobić, takie warunki mamy, jakie mamy - powiedział Zieliński.

Dodał, że już normalnie trenują Hubert Adamczyk, jak i Mateusz Cetnarski. Jednak obaj nie znajdą się jeszcze w kadrze na pojedynek z drużyną ze Szczecina.

W sierpniowym meczu ligowym Pogoni z Cracovią był remis 1:1. Krakowianie w tabeli ekstraklasy zajmują 12. miejsce z dorobkiem 24 punktów. W pierwszym tegorocznym meczu ligowym pokonali na wyjeździe Ruch Chorzów (1:0).

Zieliński przyznał, że nie jest zwolennikiem powiedzenia, iż zwycięskiego składu się nie zmienia. Trener nie zdradził jakich zawodników tym razem zabraknie w podstawowej jedenastce. Niedzielne spotkanie rozpocznie się o godz. 15.30. (par)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi