Czwartek, 25 kwietnia 2024 r.

Piłka nożna. Juniorzy Pogoni przegrali z Legią

Data publikacji: 24 czerwca 2017 r. 20:43
Ostatnia aktualizacja: 25 czerwca 2017 r. 09:23

PIERWSZY MECZ FINAŁU PIŁKARSKIEJ CLJS: LEGIA Warszawa – POGOŃ Szczecin 4:1 (3:0); 1:0 Góral (13), 2:0 Praszelik (27), 3:0 Orlik (44), 3:1 Stasiak (54), 4:1 Góral (68).

POGOŃ: Kusztan – Pach, Nagel, Kujawa, Waleński (72 Paprzycki) – Żurawski, Kuśmierek (85 Górzyński), Wawrzynowicz, Maćkowski, Bochnak (76 Boniecki) – Stasiak (90 Benedyczak)

Żółte kartki: Praszelik, Pietrzyk - Waleński, Wawrzynowicz, Maćkowski.

Sobotni mecz toczył się na stadionie byłego Dolcanu w Ząbkach, a na trybunach nie było zbyt wielu kibiców. W pierwszej połowie Pogoń znacznie ustępowała Legii, co skończyło się stratą trzech goli. Na drugą połowę młodzi portowcy wyszli mocno zmotywowani, zaatakowali i bramka wprost wisiała na włosku (okazje Bochnaka i Stasiaka), aż w końcu trafił Stasiak. Szczecinianie nadal atakowali, ale brakowało im szczególnie skuteczności i szczęścia. Te dwa atuty sprzyjały zaś warszawianom, a Góral strzelił swą drugą bramkę ustalając końcowy rezultat.

Rewanż odbędzie się w środę w Szczecinie. ©℗

Na zdjęciu: W pierwszym finałowym meczu juniorzy Pogoni wysoko przegrali z Legią