Piłka nożna. Olimpia w grupie mistrzowskiej

Data publikacji: 25 kwietnia 2018 r. 18:51
Ostatnia aktualizacja: 25 kwietnia 2018 r. 18:51

Ekstraliga piłkarek nożnych: OLIMPIA Szczecin - AZS Wrocław 2:1 (1:1); 1:0 Hryb (37), 1:1 Turkiewicz (45), 2:1 Szymaszek (64).

OLIMPIA: Niesterowicz - Preś, Kovtun, Szwed, Szymaszek (79 Michalczyk) - Bińkowska (56 Niewolna), Fil (46 Sudyk), Janik, Grosicka (69 Witczak) - Hryb, Ratajczyk (90+4 Trzcińska)

W ostatniej kolejce sezonu zasadniczego Olimpia wygrała na Witkiewicza z AZS-em, a także korespondencyjny pojedynek z Mitechem i dzięki temu awansowała do grupy mistrzowskiej.

Pierwsza połowa w wykonaniu naszej drużyny nie była najlepsza, ale to jednak Olimpia zdobyła pierwszą bramkę po strzale Hryb. Tuż przed przerwą wrocławianki jednak wyrównały. Po przerwie szczecinianki już wyraźnie przeważały, czego efektem był gol Szymaszek i kolejne sytuacje podbramkowe. Wrocławianki także miały okazje strzeleckie, ale świetnie broniła Niesterowicz. ©℗ (mij)