Strona główna > Sport > Piłka nożna. Rezerwy Pogoni przegrały z Chwaszczynem

Piłka nożna. Rezerwy Pogoni przegrały z Chwaszczynem

Data publikacji: 2017-03-19 17:42
Ostatnia aktualizacja: 2017-03-19 17:42
Wywietleń: 67 225382

Pogoń II Szczecin - KS Chwaszczyno 1:3 (1:1); 0:1 Węsierski (1), 1:1 Kitano (45), 1:2 Arndt (67), 1:3 Arndt (89).

Mecz toczony w trudnych warunkach atmosferycznych na boisku ze sztuczną trawą przy ul. Pomarańczowej, rozpoczął się bardzo pechowo dla rezerw Pogoni, które już w 1 minucie straciły bramkę. Później szczecinianie - wśród których grali m. in. uczestnik sobotniego spotkania ekstraklasy z Jagiellonią, Matynia oraz Kudła, Obst, Matynia, Kort, Kowalczyk i Listkowski - uzyskali przewagę, ale goście szczęśliwie się bronili.

W 30 minucie doszło do starcia Zielińskiego z jednym z rywali i zawodnicy starli się głowami, a sędzia ocenił, że szczecinianin uderzył przeciwnika „z byka" i pokazał mu czerwoną kartkę.

Grająca w dziesiątkę Pogoń II pokazała jednak charakter, dalej przeważała i tuż przed przerwą zdołała wyrównać po strzale Kitano. Po zmianie stron szczecinianie nadal atakowali, ale to gościom udało się zdobyć bramkę po uderzeniu Arndta, a w końcówce ten sam zawodnik ustalił końcowy rezultat.©℗ (mij)