Czwartek, 18 kwietnia 2024 r.

Piłka ręczna. Sensacyjny remis z Vive !

Data publikacji: 02 września 2015 r. 18:36
Ostatnia aktualizacja: 12 grudnia 2015 r. 14:09

Vive Kielce, aktualny mistrz Polski i jedna z najmocniejszych klubowych drużyn na świecie była rywalem piłkarzy ręcznych Pogoni Szczecin w premierowym meczu nowego sezonu.

Początek spotkania nie zapowiadał sensacyjnego rozstrzygnięcia. Goście szybko objęli kilkubramkowe prowadzenie, ale końcówka pierwszej połowy była w wykonaniu miejscowych piorunująca.

Na początku drugiej połowy gospodarze wyszli na prowadzenie i grali, jak w transie. Pozwolili się jednak dogonić, ale nie pozwolili rywalowi wygrać. Remis z mistrzem Polski, to ogromna niespodzianka i wielki sukces szczecińśkiej drużyny.

Pogoń Szczecin - Vive Kielce 27:27 (13:15)

Bramki dla Pogoni zdobyli: Zaremba - 6, Gierak - 5, Jedziniak - 4, Kniaziew - 4, Krupa - 3, Krysiak - 2, Walczak - 2, Bruna - 1.

Bramki dla Vive zdobyli: Bielecki - 8, Jurecki - 4, Cupic - 4, Strlek - 3, Lijewski - 3, Aguinagalde - 3, Buntic - 1, Sego - 1.

1 min. 0:1 Jurecki

2 min. 0:2 Buntic

3 min. 0:3 Sego

3 min. 1:3 Jedziniak

5 min. 1:4 Cupic (karny)

7 min. 1:5 Strlek

7 min. 2:5 Krupa

8 min. 2:6 Bielecki (karny)

9 min. 2:7 Strlek

12 min. 3:7 Zaremba

13 min. 3:8 Cupic (karny)

14 min. 4:8 Zaremba

16 min. 5:8 Gierak

17 min. 5:9 Bielecki

17 min. 6:9 Krysiak

18 min. 6:10 Lijewski

18 min. 7:10 Zaremba

18 min. 7:11 Bielecki

19 min. 8:11 Zaremba

20 min. 8:12 Bielecki

22 min. 8:13 Bielecki

23 min. 8:14 Lijewski

25 min. 9:14 Krupa

27 min. 10:14 Gierak

28 min. 10:15 Aguinagalde

28 min. 11:15 Gierak

29 min. 12:15 Jedziniak

30 min. 13:15 Jedziniak

31 min. 14:15 Kniaziew

32 min. 15:15 Kniaziew

33 min. 16:15 Zaremba

34 min. 17:15 Krysiak

34 min. 17:16 Aguinagalde

35 min. 18:16 Walczak

38 min. 19:16 Gierak

39 min. 20:16 Walczak

39 min. 20:17 Jurecki

40 min. 21:17 Zaremba

42 min. 21:18 Aguinagalde

43 min. 21:19 Bielecki (karny)

44 min. 22:19 Gierak

45 min. 22:20 Cupic

47 min. 22:21 Strlek

49 min. 22:22 Bielecki

51 min. 23:22 Kniaziew

52 min. 23:23 Bielecki

53 min. 24:23 Kniaziew

53 min. 24:24 Cupic

54 min. 24:25 Jurecki

55 min. 25:25 Bruna (karny)

56 min. 25:26 Lijewski

56 min. 26:26 Jedziniak

57 min. 26:27 Jurecki

57 min. 27:27 Krupa