Z I ligowych parkietów. Espadon wygrał, Spójnia przegrała

Data publikacji: 05 grudnia 2015 r. 19:09
Ostatnia aktualizacja: 12 grudnia 2015 r. 14:09

Po trzech porażkach z rzędu zwycięstwo odnieśli I ligowi siatkarze Espadonu Szczecin. Wygrali we włąsnej hali z Krispolem Września 3:0 (25:19, 28:26, 25:19).

Espadon grał w składzie: Antosik, Wołosz, Cedzyński, Gałązka, Pietruszuk, Leandro, Guz (l), oraz Wajdowicz, Zemlik, Noda, Tołoczko (l).

Koszykarze I ligowej Spójni Stargard nie sprostali drużynie wicelidera tabeli Sokołowi Łańcut, przegrywając we własnej hali 61:93 (25:29, 16:29, 15:15, 5:20).

Punkty dla Spójni zdobyli: Pabian – 12, Bodych – 11, Pacocha – 11, Pytyś – 10, Pieloch – 8, Wróblewski – 4, Koziorowicz – 3, Raczyński – 2.

W drużynie Spójni na wyróżnienie zasłużył Pytyś, któy zebrał z tablic 10 piłek, oraz Pacocha, który zanotował 5 asyst.

Goście potwierdzili, że dysponują najlepsza defensywę w I lidze. W II połowie stracili zaledwie 20 punktów, a w ostatniej kwarcie 5.