czwartek, 23 listopada 2017.
Strona główna > Świat > Bagaż z klejnotami ukradziony w pociągu

Bagaż z klejnotami ukradziony w pociągu

Bagaż z klejnotami ukradziony w pociągu
Data publikacji: 2017-11-14 23:07
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-20 10:40
Wywietleń: 619 301117

Brytyjska policja szuka mężczyzny, który może mieć związek z kradzieżą  8 listopada walizki z kamieniami szlachetnymi wartymi... milion funtów. Leżała na półce na bagaż w pociągu czekającym na odjazd z londyńskiego dworca Euston.

Właścicielem skradzionych klejnotów jest 35-letni handlarz biżuterią. Kiedy wieczorem wsiadł na dworcu Euston do pociągu jadącego do Birmingham, na półce na bagaż zostawił dużą, czarną walizkę. Było w niej było ponad 40 kamieni szlachetnych, m.in. rubiny, szmaragdy i szafiry. Gdy dojechał do Rugby w środkowej Anglii, zdał sobie sprawę, że jego własność zniknęła.

Brytyjska policja transportowa (BTP) opublikowała w poniedziałek 13 bm. zamazane zdjęcie mężczyzny, którego chciałaby przesłuchać w tej sprawie. Jest bowiem przekona, że może on udzielić pomocnych w śledztwie informacji. Uważa ponadto, iż walizka została ukradziona, nim pociąg ruszył z dworca Euston. 

(g)

Komentarze

Cos tu "nie gra"... ? ?
Tego musiala dokonac Osoba... "Wtajemniczona" (!) i dziwne, ze wobec takiej Wartosci - nie trzymal jej na kolanach ? A moze bylo to "sprytnie zaplanowane" by wyciagnac dodatkowe Odszkodowanie z Ubezpieczenia...itd...itp. ??
2017-11-15 11:43:15

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny