poniedziałek, 11 grudnia 2017.
Strona główna > Wiadomości > Będzie sygnalizacja przy Galaxy

Będzie sygnalizacja przy Galaxy

Będzie sygnalizacja przy Galaxy
Data publikacji: 2017-06-17 17:12
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-15 10:43
Wywietleń: 2538 269266

Kolejne szczecińskie skrzyżowanie wzbogaci się o sygnalizację świetlną. Przy okazji remontu alei Wyzwolenia łatwiej będzie wjechać i wyjechać z parkingu przy C.H. Galaxy.  

Trwa montaż sygnalizatorów świetlnych w alei Wyzwolenia, tuż przy skręcie prowadzącym na parking Centrum Handlowego Galaxy. Zamontowanie sygnalizatorów ma pomóc rozładować korki jakie powstają w tym miejscu, zwłaszcza w godzinach szczytu i okresach wzmożonych zakupów, np. przed świętami. Nierzadko zdarza się, że kierowcy stoją w korku jeszcze przy wyjeździe z parkingu hipermarketu. Sytuacji nie poprawia fakt, że większość pieszych nie zwraca uwagi na samochody. Rzadko kto zatrzymuje się by przepuścić choć jedno auto.

Miejmy nadzieję że sygnalizacja rozwiąże ten problem, a wjazd i wyjazd z Galaxy będzie odbywał się płynniej. 

(n)

Fot. Piotr NOWICKI 

Będzie sygnalizacja przy Galaxy

Komentarze

henryk
przy tak dużej inwestycji trzeba było pomyśleć o przejściu podziemnym. tyle tylko że Szczecin się uwstecznia i tu się przejścia podziemne zasypuje.
2017-11-01 13:06:05
Kierowca, pieszy, rowerzysta
Proponuje aby każdy zobaczył jak to jest z perspektywy tego "drugiego". Na prawdę gorąco zachęcam.
2017-06-19 11:00:01
gosc
@ciekaff powiedz to januszom ktorzy na skrecie na zielonym zapier... ile wlezie i trzeba czekac az przejada a to pieszy ma wtedy pierwszenstwo, oczywiscie mandatow brak, a jeszcze maja focha jak ktos za wolno idzie, to juz w ogole zbrodnia bo jasnie pan wozak bwm, paserati i inne zapier.. na gale disco polo , oczywiscie łapa na srodku kierownicy i wyprostowany lokiec, tak jezdzi pol miasta, co za wiocha ,rece opadaja jak sie patrzy na to buractwo a jak sa pasy to pieszy ma pierwszenstwo ,na zachodzie jak kierowca widzi pieszego zlblizajacego sie do jezdni z daleka automatycznie zwalnia, no ale u nas Wolska to se nie da.
2017-06-18 15:25:02
ciekaff
@Jas - proponuję abyś sobie przypomniał/a przepisy Ruchu Drogowego a potem pisz komentarze ! Pieszy ma nie tylko prawa ale i obowiązki !!
2017-06-18 07:59:53
Jas
@Mika Tam są pasy jeśli nie dowidzisz a na pasach pieszy ma pierwszeństwo ,jedz sobie z drugiej strony.
2017-06-17 23:55:09
Jas
To pieszy ma przepuszczać auto? od kiedy ?!,tam jest na odwrót ,cięzko przejsć jak jaśniepaństwo jedzie.
2017-06-17 23:53:49
Przepustowość!!
W mieście chodzi za dużo pieszych, więc trzeba ich zniechęcić do łażenia. W samochód by wsiedli, a nie św. przepustowość zaburzają, tuptaki..
2017-06-17 23:23:33
EM
Brawo. Nareszcie rozwiąże to problem z wyjazdem. Obecnie piesi idą zupełnie nie zwracając uwagi na sznur samochodów oczekujących na możliwość wyjazdu. Niektórzy piesi wręcz celowo zwalniają, a niektórzy przystają aby wybrać numer w komórce, zupełnie nie widząc, ze stoją na przejeździe.
2017-06-17 21:56:27
tak tak
Brawo. Świetny pomysł. Zawsze jest problem z wyjazdem w tym miejscu, bo piesi idą "gęsiego" i końca nie widać. Idą i idą..... jakby to był jakiś protest polegający na blokowaniu jezdni....
2017-06-17 18:48:54
tak na opak
bo to nie jest przejście dla pieszych przez jezdnię. To jest przejazd przez deptak - jak to niegdyś było przy manhattanie
2017-06-17 18:43:07
Mika
Jestem jak najbardziej za! Jeszcze niech.staje tam policja i wlepia mandaty pieszym. Ludzie rzadko się zastanawiają nad tym ze samochód czekający az jaśnie państwo skończy lazic tamuje ruch na tym pasie.
2017-06-17 17:22:50