wtorek, 17 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Nad morzem zaczęło się lato!

Nad morzem zaczęło się lato!

Nad morzem zaczęło się lato!
Data publikacji: 2017-05-19 18:55
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:21
Wywietleń: 866 259207

W końcu mieszkańcy naszego województwa mogli schować do szaf ciepłe bluzy i kurtki. W nadbałtyckich ośrodkach wczasowych rozdzwoniły się telefony. Hotelarze liczą, że dobra pogoda się utrzyma.

– Mieliśmy obłożenie na majówkę, ale później, ze względu na kiepską pogodę, było już gorzej. Teraz zrobiło się ciepło i telefony się rozdzwoniły – mówi Halina Milewska, dyrektor Kompleksu Wczasowego Sandra SPA w Pogorzelicy.

Również w Świnoujściu widać coraz więcej plażowiczów, a telefony w recepcjach tutejszych hoteli dzwonią częściej. Nad Świną wiele ośrodków bazuje na stałych klientach, ale weekendowi turyści również są pożądani.

– Jest dużo zapytań. Im lepsza pogoda, tym więcej chętnych na nasze pokoje – powiedziano nam w recepcji Ośrodka Wypoczynkowego „Bryza” w Świnoujściu. – W połowie tygodnia nie mieliśmy jeszcze stuprocentowego obłożenia, ale to szybko się zmienia. Przyjeżdża do nas dużo osób ze Szczecina, ale jest i sporo z Dolnego Śląska. Wiele osób zamawia właśnie noclegi na jedną lub dwie noce na weekend. W tygodniu możemy natomiast liczyć na stałych bywalców. Dopiero zaczyna się ten gorący sezon i nad morze zjeżdżać będzie coraz więcej turystów ©℗

Cały artykuł w „Kurierze Szczecińskim”, e-wydaniu i wydaniu cyfrowym z 19 maja 2017 r.

Tekst i fot. Bartosz Turlejski

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Monice Sawickiej