wtorek, 17 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Polska Razem popiera Rogowskiego

Polska Razem popiera Rogowskiego

Polska Razem popiera Rogowskiego
Data publikacji: 2017-03-27 16:23
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:14
Wywietleń: 127 228457

Kandydata na prezydenta Stargardu Ireneusza Rogowskiego z PiS oficjalnie poparli reprezentanci zarządu regionalnego Polski Razem. Zdaniem wiceprzewodniczącej tej partii Ewy Chmielewskiej, Rogowski dał się poznać w powiecie jako dobry gospodarz, dlatego bez wątpienia będzie też dobrym gospodarzem miasta.

E. Chmielewska przyznaje, że reprezentanci Polski Razem zapoznali się z sylwetkami wszystkich kandydatów na prezydenta Stargardu i uznali, że przedstawiciel PiS jest najlepszy. Przede wszystkim dlatego, że potrafi doskonale radzić sobie w „tym trudnym obszarze samorządowym, jakim jest powiat".

- Pan Rogowski od trzech lat jest numerem jeden w starostwie - uzasadnia Ewa Chmielewska, wiceprzewodnicząca zarządu regionalnego Polski Razem. - Jako osoba decyzyjna, podpisuje i odpowiada za wszystkie ważne postanowienia dla powiatu stargardzkiego. Natomiast jego rywale zawsze byli numerami dwa albo trzy, którzy wspierają, doradzają, ale nigdy w pełni nie odpowiadają za podjęte decyzje. Poza tym Ireneusz jako kandydat opcji rządzącej ma poparcie nie tylko posłów i wojewody, ale też ministrów i ich zastępców, a dzięki temu może więcej zdziałać dla miasta.

Według E. Chmielewskiej, w Stargardzie nie jest źle, ale może być lepiej. Mankamentem jest to, że dotychczasowe władze nie do końca wykorzystują dostępne programy pozyskiwania wsparcia finansowego. Jako przykład podała m.in. nie w pełni wykorzystany potencjał programu „Maluch 2016" i „Maluch 2017". - A Rogowski, którego hasłem wyborczym jest „Stargard plus" jako prezydent miasta pokaże, że można szybciej, lepiej, więcej i dynamicznie.

E. Chmielewska dodała też, że w połowie czerwca br. do Stargardu przyjedzie Naukobus, dzięki któremu uczniowie pod czujnym okiem animatorów z warszawskiego Centrum Nauki Kopernik będą mogli przeprowadzać doświadczenia z zakresu fizyki. ©℗

Tekst i fot. (gra)

Na zdjęciu: kandydat na prezydenta Stargardu Ireneusz Rogowski (w środku) w towarzystwie wiceprzewodniczącej zarządu regionalnego Polski Razem Ewy Chmielews

Komentarze

Hej Stargard
Nie słuchajcie pani Chmielewskiej, ona nawet w swoich Policach znana jest tylko swoim byłym uczniom.
2017-03-31 20:14:05
k-2
Takie twory jak Polska Razem czy Solidarna Polska, w regionie SP jest pod dowództwem nieudacznego radnego Roberta Stankiewicza, nie istnieją. To 3-4 członków, którzy są przewodniczącymi, skarbnikami, zarządem i sekretarzami.
2017-03-27 16:42:08

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Monice Sawickiej