piątek, 23 lutego 2018.
Strona główna > Wiadomości > Przeciwko zmianom w sądach

Przeciwko zmianom w sądach [GALERIA]

Przeciwko zmianom w sądach
Data publikacji: 2017-07-16 23:30
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 22:21
Wywietleń: 831 276339

Szczecinianie, którzy nie zgadzają się na zmiany w sądach proponowane przez partię rządzącą, zamanifestowali swoje niezadowolenie przed Sądem Rejonowym przy pl. Żołnierza. Było to drugie tego typu wydarzenie w niedzielę - wcześniej protest przeciwko rewolucji w sądownictwie został zorganizowany przed siedzibą Prawa i Sprawiedliwości.

(as)

Fot. Dariusz GORAJSKI

Przeciwko zmianom w sądach Przeciwko zmianom w sądach Przeciwko zmianom w sądach Przeciwko zmianom w sądach Przeciwko zmianom w sądach Przeciwko zmianom w sądach Przeciwko zmianom w sądach Przeciwko zmianom w sądach Przeciwko zmianom w sądach Przeciwko zmianom w sądach Przeciwko zmianom w sądach Przeciwko zmianom w sądach Przeciwko zmianom w sądach Przeciwko zmianom w sądach Przeciwko zmianom w sądach Przeciwko zmianom w sądach Przeciwko zmianom w sądach Przeciwko zmianom w sądach Przeciwko zmianom w sądach Przeciwko zmianom w sądach Przeciwko zmianom w sądach Przeciwko zmianom w sądach Przeciwko zmianom w sądach Przeciwko zmianom w sądach Przeciwko zmianom w sądach Przeciwko zmianom w sądach Przeciwko zmianom w sądach Przeciwko zmianom w sądach Przeciwko zmianom w sądach Przeciwko zmianom w sądach Przeciwko zmianom w sądach Przeciwko zmianom w sądach Przeciwko zmianom w sądach Przeciwko zmianom w sądach

Komentarze

siwy
Nawet pogoda ich nie lubi. Tak poza tym jak zwykle "siła ich" i jak zwykle sama "młodzieżówka"
2017-07-18 18:16:55
Marian
A dla czego PIS tak bardzo sie boji dzialac i rzadzic zgodnie z konstytucja?? Czy reform nie mozna przeprowadzic nie lamiac najwiekszego aktu prawnego w kraju? A moze tu chodzi jednak o ta wladze absolutna i o ustawienie przyszlych wyborow? A moze tu chodzi o ochrone swoich kolegow z PIS w spolkach skarbu panstwa? A moze tu chodzi o wywlaszczenie obywateli z ziemi atrakcyjnej inwestycyjnie?? Reforma prokuratury i sadow jest potrzebna ale dzialania jak PZPR i Gomulka sa niedopuszczalene. Chcemy miec demokracje a nie dyktature jednej partji PIS Jesli jestes politykiem uczciwym i honorowym to przestrzegasz konstutucji bo przysiegales jej bronic i chronic, tak jak zolnierz czy policjant!!!!!
2017-07-17 19:40:27
dostukniętych
Ja zwykle wpisy szabrownika pomerdanego kropki, drugiego schizola z hehehehe (zamiast cha-cha-cha) i ścigającego UB-owców niczym z Włatców móch. Że też wam się nie znudzi pisanie całymi latami tych paranoicznych durnot. Co to za satysfakcja czytać swoje głupoty? A zagranica (Putin. Merkel) nic nie robią tylko się cieszą patrząc na Polskę, Potęga militarna i gospodarcza podobnie jak Hiszpania albo słabsza.
2017-07-17 15:47:29
Patriota
Gdyby Bolek ze wsparciem swoich pionków, czyli między innymi Tuskiem i Pawlakiem, nie odwołał nocą rządu Olszewskiego, a ten przeprowadził lustrację i dekomunizację, to dzisiaj lewaki przy wsparciu liberałów by tak nie rozrabiali.
2017-07-17 10:52:45
hopsa sa
A pani Merkelowa się cieszy,że polskie społeczeństwo jest na pół podzielone.Jak przez osiem lat byle jak się rządziło ,to teraz są takie efekty.Nie jestem za p.o. ani za pis.
2017-07-17 10:28:53
świnka z kodu
krzyczcie i czekajcie za wejdzie ustawa i zreformują sady popieram PIS całym sercem! no raz raz raz biegiem do brukseli na skargę pajace:)
2017-07-17 10:24:44
wq
Ale mają wyprane mózgi. I srają ze strachu. Cały czas dają doopy tuskobandzie.
2017-07-17 10:16:45
dana
Nijak nie mogę pojąć, dlaczego jeśli ktoś ma inne poglądy (nie ważne, w którą stronę) to od razu jest bezmózgowiem, debilem, pisiorem albo komuchem, chwastem, politycznym kibolem itp. Czy naprawdę nie da się rozmawiać bez ordynarnych wyzwisk?! "Dyskutujący" wprost prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowych wyzwisk.Nie podoba mi się to.
2017-07-17 10:14:48
HogoFogo
Sędziowie już się z nowym porządkiem pogodzili. Albowiem w każdym ustroju da się żyć, jeśli ma się pieniądze.
2017-07-17 10:07:15
Dąbrow
Pis chce już rządzić na zawsze. Szykuje zmiany umożliwiające się stać drugą PZPR.
2017-07-17 09:36:16
Ada
Kaczyński, Ziobro i reszta tych bandziorów za złamanie Konstytucji RP wcześniej czy później trafia przed Trybunał Stanu i skończą w więzieniu
2017-07-17 09:08:08
Milosnik
Czy ktos zna zyciorys tej Pani w Pomaraniczowych GUMIAKACH (bo mam obawy co do jej )
2017-07-17 08:59:19
hehehe
Około 100 osób ze spranymi mózgami, broni najgorszej patologii, odziedziczonej po PRL, czyli najgorszego w Europie wymiaru niesprawiedliwości. Ale jak to mówią, głupich nie sieją... Kurier z każdej KODziarskiej zadymy robi wielkie wydarzenie, chyba powinniście zmienić nazwę na 24KOD!
2017-07-17 08:46:39
sylvestr
Brawo Zbigniew Ziobro , wyczyścić tych wszystkich złodziei , byłych ubeków i ich macki BRAWO,BRAWO,BRAWO, na ulicę sk..wy..ny tam wasze miejsce
2017-07-17 07:50:17
Rusz głową
Nie rozumiecie, że tu nie chodzi o obronę sędziów tylko o nas? Że kończy się trojwladza a zaczyna dyktatura. Ruszcie głową
2017-07-17 07:39:20
Szczecin walczy o wolność
Wielkie brawa dla protestujących
2017-07-17 07:33:23
PiS musi odejść
Zdradzili Polskę i Polaków
2017-07-17 07:23:19
Aż żal patrzeć.
UBecka progenitura, komuchy, garstka oszołomów sterowana przez totalną opozycję, która nie może pogodzić się z utratą władzy i układów. Na sesji Sejmiku grzmoty, nawoływanie do rozliczenia katastrofy na Zamku, a tutaj rączką rękę myje, jak bratanki. W końcu korzenie są te same. Jacy to mieszkańcy Szczecina, którzy nie mogą się pogodzić, sami nie wiedzą z czym - to zwykli politycy. Baran zawsze pójdzie za marchewką.
2017-07-17 06:56:33
nie nowoczesny
dwa pajace: ten smieszny marszałeczek i ewaryst, który pokazuje sie przy biskupach a jest nikim!!!!!!!!!!!!!
2017-07-17 06:49:34
Czy pendrivy to części do wiertarki?
Trzeba wyrywać chwasty z ogrodów. Ciągle słyszymy o braku reakcji kasty na własne chwasty. Ciepły smrodek wymaga przewietrzenia. Zmiany w sądownictwie są potrzebne. Nie można protestować przeciwko zmianom. Stare układy i układziki bez możliwości samooczyszczenia. Każda zmiana będzie lepsza niż stare układy.
2017-07-17 06:43:54
Marian
Rafał Ślusarz: Opozycja myśli, że zmieniamy prawo pod siebie, a nie dla uzdrowienia nieprawidłowych mechanizmów. Stąd pytania: a co po zmianie władzy. Jolanta Szczypinska poslanka PIS Prosze im uświadomić ,ze zmiany nie przewidujemy, więc niech sie przestaną troszczyć Jak widac metody PRL i Gomulki!!
2017-07-17 04:27:35
fiu, fiu
Te znicze to za ofiary bezkarnej sędziowskiej samowoli? Ładny gest.
2017-07-17 00:39:27
Obiektywny
W prawie całej UE władza wykonawcza ma wpływ na powoływanie sędziów, tylko nie u nas. U nas są święte krowy. O których powiedziała sędzia Naczelnego Sądu Administracyjnego Irena Kamińska "nadzwyczajna kasta ludzi", w której to sędziowie wybierają kolejnych sędziów, ci kolejnych i tak w kółko. To jest chore. Potem tacy sędziowie zamiatają wielomilionowe afery pod dywan, jak było z Amber Gold. Za to chorych psychicznie ludzi wsadzają do więzień za kradzież roweru, albo batonika za 99 groszy. Wydają niesprawiedliwe wyroki na zamówienie polityczne, tak jak w przypadku sędziego na telefon, który skazał Kamińskiego za walkę z korupcją. Na dodatek Sąd Najwyższy nie mając uprawnień do oceny konstytucyjnych przywilejów Prezydenta RP wydał kłamliwą "uchwałę" jakoby Prezydent nie miał prawa go ułaskawić. I jeszcze oczywiście dochodzi do tego czekanie latami na zakończenie procesów. Takie historie dotyczące Polaków można mnożyć w tysiące. Najwyższy czas przeprowadzić niezbędne reformy i w końcu z tym skończyć.
2017-07-17 00:37:03
Obiektywny
@ balu74 A Hanna Gronkiewicz-Waltz to co, niewiniątko?
2017-07-17 00:33:40
pecemek
Ale naprawdę dramat w tej Polsce. Palenie zniczy poza cmentarzem, czy wam już się pierdzieli we łbach. Ja sie pytam, gdzie jest straż pożarna by nie doszło do zaprószenia ognia?
2017-07-17 00:20:45
Kaziu
A posprzątać te znicze tez przyjdą? Pozapalali by te znicze na cmentarzu, tam tyle grobów opuszczonych!
2017-07-17 00:20:37
Któreś tam POkolenie zabużańskich analfabetów.
.
2017-07-16 23:57:25
balu74
To sędziowie okradli ludzi z mieszkań w Warszawie! Cała reprywatyzacja kamienic to układ mafii i sędziów! Kogo chcecie bronić pajace?
2017-07-16 23:45:28
Ale wstyd!
Waligórski razem z komuchami.
2017-07-16 23:41:59
Pierre d'Olnięty
JE Marszałek jak zwykle zatroskany losem demokracji w Polsce, jakaż to burza myśli i troska maluje się na Jego szlachetnym licu! Żeby tak się zatroszczył o kolumnę na Zamku!
2017-07-16 23:39:20
lol
"Patrytiotyczne" kibolstwo z Krakowa które przemysało uchodzcow tez było? ?? lol ,jaki kraj tacy przemytnicy lol.
2017-07-16 23:32:42