piątek, 20 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Regaty na Odrze

Regaty na Odrze

Regaty na Odrze
Data publikacji: 2017-08-12 18:25
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-13 09:59
Wywietleń: 731 288119

W Szczecinie na Odrze rozpoczęły się w sobotę (12.08.br.) II Morskie Żeglarskie Mistrzostwa Polski Samotników i Załóg Dwuosobowych ORC Baltic Polonez Cup Race 2017 - informuje Krzysztof Krygier.

Do wyścigów w Szczecinie zgłosiła się rekordowa ilość jachtów, a wśród uczestniczących jest załoga niemiecka, oraz kilka jednostek reprezentujących woj. Pomorskie. Oczywiście startuje również duża grupa reprezentująca woj. zachodniopomorskie.

- Dwa wyścigi krótkie odbyły się w niezbyt przyjaznej dla żeglarzy aurze - przez większość czasu odnotowano opady deszczu, które jednak nie zniechęciły uczestników do żeglarskiej rywalizacji - mówi K. Krygier.

Zmagania relacjonował na żywo na Wałach Chrobrego znany szczeciński żeglarz regatowy - zdobywca Pucharu Poloneza - Marek Lewenstein.

- Wyniki ogłosimy o godzinie 20. podczas rozdania nagród (na scenie Pyromagic 2017) - zapowiada K. Krygier

W poniedziałek (14 bm.) dalszy ciąg Mistrzostw Polski: dwa wyścigi średnie na Zatoce Pomorskiej (Świnoujście Cup).

(k)

Fot. Marek Klasa

 

Regaty na Odrze Regaty na Odrze Regaty na Odrze Regaty na Odrze Regaty na Odrze Regaty na Odrze Regaty na Odrze Regaty na Odrze Regaty na Odrze Regaty na Odrze Regaty na Odrze Regaty na Odrze Regaty na Odrze Regaty na Odrze Regaty na Odrze Regaty na Odrze

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi