sobota, 25 listopada 2017.
Strona główna > Wiadomości > Ściągnęli drzewo ze stacji

Ściągnęli drzewo ze stacji [FILM]

Ściągnęli drzewo ze stacji
Data publikacji: 2017-09-14 15:00
Ostatnia aktualizacja: 2017-09-14 19:26
Wywietleń: 1159 292182

Najpierw przez ponad dwie godziny strażacy usuwali konary z korony drzewa, które runęło na stację paliw w Świnoujściu. Obecnie prywatna firma kończy prace nad usuwaniem drzewa. Użyć trzeba było ciężkiego sprzętu.

- Drzewo runęło na część magazynową. Nie posiadamy ciężkiego sprzętu, dzięki któremu można byłoby usunąć całe drzewo z dachu stacji dlatego strażacy pocięli na kawałki koronę drzewa, żeby odciążyć dach. O wszystkim powiadomiliśmy Sztab Zarządzania Kryzysowego - mówi kpt. Marcin Kubas, oficer prasowy Komendanta Miejskiego PSP w Świnoujściu.

Za drzewo zabrała się w czwartek przed południem prywatna firma ze Świnoujścia, która dysponowała potrzebnym sprzętem. Jej pracownicy najpierw piłami mechanicznymi odcięli górną część drzewa, a później za pomocą dźwigu przenieśli całą resztę na chodnik. Drzewo zostało pocięte na kawałki za budynkiem stacji.

Tekst i fot. BaT

Na zdjęciu: za drzewo zabrała się w czwartek przed południem prywatna firma ze Świnoujścia, która dysponowała potrzebnym sprzętem. Jej pracownicy najpierw piłami mechanicznymi odcięli górną część drzewa, a później za pomocą dźwigu przenieśli całą resztę na chodnik.

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi