poniedziałek, 25 września 2017.
Strona główna > Wiadomości > Ściągnęli drzewo ze stacji

Ściągnęli drzewo ze stacji [FILM]

Ściągnęli drzewo ze stacji
Data publikacji: 2017-09-14 15:00
Ostatnia aktualizacja: 2017-09-14 19:26
Wywietleń: 896 292182

Najpierw przez ponad dwie godziny strażacy usuwali konary z korony drzewa, które runęło na stację paliw w Świnoujściu. Obecnie prywatna firma kończy prace nad usuwaniem drzewa. Użyć trzeba było ciężkiego sprzętu.

- Drzewo runęło na część magazynową. Nie posiadamy ciężkiego sprzętu, dzięki któremu można byłoby usunąć całe drzewo z dachu stacji dlatego strażacy pocięli na kawałki koronę drzewa, żeby odciążyć dach. O wszystkim powiadomiliśmy Sztab Zarządzania Kryzysowego - mówi kpt. Marcin Kubas, oficer prasowy Komendanta Miejskiego PSP w Świnoujściu.

Za drzewo zabrała się w czwartek przed południem prywatna firma ze Świnoujścia, która dysponowała potrzebnym sprzętem. Jej pracownicy najpierw piłami mechanicznymi odcięli górną część drzewa, a później za pomocą dźwigu przenieśli całą resztę na chodnik. Drzewo zostało pocięte na kawałki za budynkiem stacji.

Tekst i fot. BaT

Na zdjęciu: za drzewo zabrała się w czwartek przed południem prywatna firma ze Świnoujścia, która dysponowała potrzebnym sprzętem. Jej pracownicy najpierw piłami mechanicznymi odcięli górną część drzewa, a później za pomocą dźwigu przenieśli całą resztę na chodnik.

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Elektryczny autobus w zajezdni
Wielkie latawce na niebie
Korki na Sczanieckiej
Poprzedni Następny

Nekrologi