czwartek, 23 listopada 2017.
Strona główna > Wiadomości > Utrudnienia na głównej trasie z (i do) Polic

Utrudnienia na głównej trasie z (i do) Polic

Utrudnienia na głównej trasie z (i do) Polic
Data publikacji: 2017-07-16 22:15
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-24 09:23
Wywietleń: 401 274966

Przypominamy, że już w poniedziałek (17 lipca) na wiadukcie w polickim Mścięcinie zostanie wprowadzony ruch wahadłowy. To od godz. 10. Możliwe są korki. Utrudnienia mają potrwać do końca października. Warto wybierać trasy alternatywne.

- Wprowadzenie ruchu wahadłowego oznacza rozpoczęcie II etapu przebudowy wiaduktu - informuje Mateusz Frąckowiak. rzecznik prasowy zarządu powiatu polickiego. - Na początku zamknięty zostanie pas w kierunku Polic. Później prace przeniosą na drugi – w kierunku Szczecina. Ruch wahadłowy będzie obowiązywał do końca października 2017 roku.

Kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami drogowymi, zwłaszcza w godzinach szczytu.

- Proponujemy zatem korzystanie z tras alternatywnych: przez Głębokie lub Szczecin-Skolwin - dodaje rzecznik. - Za utrudnienia przepraszamy i liczymy na wyrozumiałość.

Przebudowa wiaduktu kosztować będzie 4 miliony 660 tysięcy złotych. Pieniądze na ten cel pochodzą z budżetu państwa, z budżetu gminy Police, Grupy Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A. oraz z budżetu powiatu polickiego.

Przebudowa wiaduktu to pierwszy etap realizacji wspólnego zadania powiatu polickiego i Szczecina pn. „Wsparcie rozwoju gospodarczego Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego poprzez poprawę dostępności terenów inwestycyjnych – przebudowa drogi Police – Szczecin”.

(sag)

Fot. Agnieszka SPIRYDOWICZ 

Komentarze

Pies na...
"Za utrudnienia przepraszamy i liczymy na wyrozumiałość." - cóż to za pitolona poprawność... Za co przeprasza ten czy inny? Za konieczność? Roboty trzeba wykonać i tyle...
2017-08-24 08:42:35
widz
dlaczego tak uparcie wstrzymuje się ruch samochodów osobowych w kierunku osiedla pierwszego wzdłuż torów /połączenie Asfaltowej i Wkrzańskiej/. Pamiętam dwa remonty tego wiaduktu i ten przejazd zdawał egzamin
2017-07-17 20:16:19
Nie dziwi nic
Jak na razie to o tym pseudo remoncie tylko się pisze a nic nie robi.Od gadania i pisania prac nie ubywa.W takim "tempie" to ten remont polskim zwyczajem będzie trwał nie kilka miesięcy a obawiam się że skończy się w na wiosnę przyszłego roku.Police nie mają szczęścia do wykonawców takich inwestycji- ( patrz ulica Grunwaldzka,Piłsudskiego )fuszerki i beznadziejne wykonanie.
2017-07-17 09:15:15
wiadukt
Szkoda, że to kompletnie nic nie zmieni dla kierowców osobówek.
2017-07-17 06:57:17

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny