poniedziałek, 11 grudnia 2017.
Strona główna > Wiadomości > Wymiana ciepła kolejny raz na przystanku

Wymiana ciepła kolejny raz na przystanku

Wymiana ciepła kolejny raz na przystanku
Data publikacji: 2017-12-07 13:49
Ostatnia aktualizacja: 2017-12-08 12:08
Wywietleń: 949 304211

Masz niepotrzebną kurtkę, czapkę lub rękawiczki? Od czwartku można je zostawić na wieszaku pod wiatą przystankową koło dworca Szczecin Główny. Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego oraz AMS, jako właściciel wiaty, przyłączyli się kolejny raz do akcji "Wymiana ciepła".

W Szczecinie pojawia się coraz więcej wieszaków, które mają być miejscem wymiany pomiędzy niosącymi pomoc, a osobami potrzebującymi. "Wymiana ciepła" odbywać się będzie teraz także pod wiatą przystankową koło dworca. W planach jest też wieszak na ulicy Kołłątaja.

– Liczymy na to, że akcja i udostępnione przez ZDiTM i AMS lokalizacje okażą się przydatne i w ten sposób osoby potrzebujące uzyskają pomoc – informuje Hanna Pieczyńska z  ZDiTM-u. – Oczywiście będziemy monitorować te miejsca i sprawdzać czy na przystankach nie dochodzi do aktów wandalizmu oraz czy nie powstaje tam bałagan. Lokalizacja wieszaków i ich przeznaczenie nie może także stanowić uciążliwości dla pasażerów. 

ZDiTM i AMS włączają się w akcję kolejny raz. W zeszłym roku "Wymiana ciepła" również odbywała się pod dworcem PKP. Swoimi ubraniami podzieliło się w tym miejscu kilkadziesiąt osób.

Więcej o akcji: https://www.facebook.com/wymianaciepla

(p)

Fot. ZDiTM

Komentarze

Ekhem
Przypominam o zeszłorocznej edycji, kiedy to ubrania z wieszaka przy Izbie Turystyki, przy Bramie Portowej, walały się do meliny, do meliny, czyli od Placu Ackermanna prosto, jak w mordę strzelił, aż pod Port Centralny. Może tak mniej bezmyślnie?
2017-12-08 10:42:21

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Mikołajowa atrakcja od Coca Coli
Międzynarodowa flota przy Wałach
Poprzedni Następny

Nekrologi

Teresa Syrek

kondolencje