środa, 25 kwietnia 2018.
Strona główna > Wiadomości > Wystartował wodny tramwaj

Wystartował wodny tramwaj [FILM]

Wystartował wodny tramwaj
Data publikacji: 2017-07-15 19:18
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 22:21
Wywietleń: 846 275198

W Szczecinie wystartował wodny tramwaj - łączy Bulwar Piastowski z Nabrzeżem Starówka. Ułatwi podróżowanie na Łasztownię, do mariny i do miejskiej strefy letniej. Do tramwaju może wejść do 12 osób. Katamaran ma kursować codziennie od g. 10 do 19.30. Ze względów bezpieczeństwa kursy nie będą odbywały się przy silnym wietrze. Przeszkodami mogą być także ulewne deszcze czy burze. Z kolei przy dużym zainteresowaniu w słoneczne dni rozkład ma być traktowany elastycznie.

(as)

Fot. Dariusz Gorajski

Film: Katarzyna Lipska-Sokołowska

Wystartował wodny tramwaj Wystartował wodny tramwaj Wystartował wodny tramwaj Wystartował wodny tramwaj Wystartował wodny tramwaj

Komentarze

Skajper
@obserwator kupujac bilet przyjmujesz automatycznie zasady regulaminu i pobytu na łodzi ktore pewnie tam sa i w ktorych jest pewnie o tym informacja ,jak po pijaku wypadniesz z tramwaju szynowego lub autobusu to tez twoj problem,kierowca/motorniczy/kontroler biletow nie sa od sprawdzania stanu trzezwosci pasazerow.Podejzewam ze osoby bedacej w znacznym stopniu upojenia na lodke moga nie wpuscic, zreszta w poblizu zawsze jest wodny patrol policji czy strazy miejskiej ktory zajmie sie delikwentem .
2017-07-16 09:49:34
obserwator
Jakie sa systemy zabezpieczenia podróznych na czas transportu wodnego? Czy osoby po spozyciu alkoholu mogą korzystać z przejażdzki? A jak ktos wpadnie do wody po pijaku?
2017-07-16 07:14:53
Ola
W zeszłym roku też kursował na tej trasie katamaran, ale innej firmy. To bardzo dobry pomysł. Przydałoby się nawet więcej takich stateczków.
2017-07-15 22:09:22
Skajper
info dla maruderow- Też bym wolał żeby tramwajem operował ZDiTM w ramach normalnej taryfy, ale oni nigdy nawet nie pomyślą o takiej inicjatywie. Tramwaj to Żegluga Szczecińska nie dlatego, że tak zdecydował ktoś w urzędzie tylko dlatego, że komu w ŻS na nim naprawdę zależało i wyszarpał na niego pieniądze w firmowym budżecie. Lepsze takie coś niż nic. Niech popływa i zobaczy się jaka będzie frekwencja. W tym roku tak trochę na spontana, a może w przyszłym roku uda się zorganizować coś lepszego i większego. Potrzebne są 2 stacje roweru na końcu i w środku bulwarów. To najprostsze, najtańsze, najskuteczniejsze. bilet jest wazny w obie strony
2017-07-15 19:28:03

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Fontanna przy deptaku trysnęła kolorami
Zakwitły szczecińskie magnolie
Potańcówka w filharmonii z paprykarzem i oranżadą
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy