niedziela, 23 kwietnia 2017.
Horoskop

(21.04-27.04.2017 r.)

Na ten tydzień horoskop ułożyła Małgorzata Wadżet Gardasiewicz

www.MalgorzataGardasiewicz.pl

Małgorzata Wadżet Gardasiewicz. Profesjonalny astrolog z kilkunastoletnim stażem. Jej trafne prognozy były wielokrotnie prezentowane w mediach. Wzięła udział w licznych audycjach PR i TV.

Jest autorką książek i wielu artykułów. Pisze horoskopy nieprzerwanie od dziesięciu lat m.in. dla "Kuriera Szczecińskiego" i "Chwili dla Ciebie".

Zaufały jej i powierzyły swe sekrety znane i sławne osobistości. Została m.in. powołana na Honorowy Urząd Astrologa Miejskiego. Po porady zgłaszają się nie tylko szczecinianie, ale także osoby z całej Polski i liczni przedstawiciele Polonii z różnych zakątków świata.

Współodkrywca paraleli między częścią gwiazdozbioru Oriona, pasa Oriona i piramidami w Gizie a trzema gwiezdnymi placami w Szczecinie.

Skutecznie radzi w trudnych sytuacjach i pomaga znaleźć pozytywne rozwiązania w sprawach miłości, partnerskich, małżeńskich, rodziny, pracy, biznesu (rozwój firmy, kontrahenci i współpracownicy). Potrafi odczytać przeszłe wcielenia i zbadać ich wpływ na obecne życie zgodnie z prawami karmy i reinkarnacji. Oczyszcza aurę i czakry człowieka oraz miejsca z negatywnych energii.

Fascynuje ją starożytny Egipt, natura człowieka, świata i wszechświata oraz koty i delfiny.

Więcej na www.malgorzatagardasiewicz.pl
 
Edward Gardasiewicz. Znany i ceniony astrolog. Profesjonalista z wieloletnim stażem. Od kilkunastu lat prowadzi własny gabinet porad oraz praktykę. Trafnie prognozuje nadchodzące zdarzenia. Doradza dyskretnie i szybko. Pomaga w różnych sytuacjach życiowych, w sprawach osobistych jak i w partnerskich, również w biznesie.

Jako astrolog otrzymał wiele prestiżowych wyróżnień i nagród. Jego poglądy wielokrotnie przedstawiały media. W pracowni alchemicznej, którą prowadzi, powstają wyjątkowe amulety i talizmany. Tworzy je na indywidualne zamówienie. Wybrane prace są prezentowane przez muzea i galerie sztuki na terenie kraju. Autor wielu publikacji i współautor książek. Odkrywca. Wrażliwy, o wielkiej intuicji, łatwo nawiązuje kontakt. Pasje: alchemia, mitologia, symbolika, reinkarnacja, natura, koty.

Więcej na www.gardasiewicz.pl
 
BaranBaran (21 marca - 19 kwietnia)

Dzięki koniunkcji Merkurego z Uranem znajdującej się w Twoim znaku możesz wdrożyć innowacyjne zmiany w domu i w pracy. Licz na wzmocnienie pamięci i zwiększenie zdolności intelektualnych.


BykByk (20 kwietnia - 20 maja)

Słońce stojące w Twoim znaku wzmocni Twoją kondycję psychofizyczną. Jeśli przejmiesz inicjatywę w działaniu, uda Ci się zrealizować twoje projekty.


BliźniętaBliźnięta (21 maja - 21 czerwca)

Merkury w koniunkcji z Uranem wpłynie na ożywienie życia towarzyskiego. W pracy czas na wdrożenie nowych pomysłów.


RakRak (22 czerwca - 22 lipca)

Trygon Wenus sprzyja pozytywnemu myśleniu, ułatwia rozwiązywanie codziennych problemów. Nareszcie zobaczysz nowe możliwości działania. Licz na szczęście w miłości.


LewLew (23 lipca - 22 sierpnia)

Trygon Urana sprzyja spotkaniom, śmiechowi i zabawie. Możesz teraz zawrzeć ciekawa znajomość. Twoje energiczne działania przyniosą Ci sukces.


PannaPanna (23 sierpnia - 22 września)

Trygon Słońca przyspieszy bieg Twoich spraw. Dużo się teraz będzie działo. Merkury w trygonie z Saturnem sprzyja realizacji Twoich zamierzeń.


WagaWaga (23 września - 22 października)

Trygon Marsa sprawi, że Twoja energia znacznie się podniesie, co ułatwi Ci codzienne działanie. Wzmocni się także kondycja psychofizyczna.


SkorpionSkorpion (23 października - 21 listopada)

Sekstyl Plutona zachęca Cię do głębszego przemyślenia spraw, które wydarzyły się ostatnio i spokojnego spojrzenia na nie. Licz na pozytywne zmiany w domu.


StrzelecStrzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Opozycja Marsa pomoże Ci w działaniu. Staraj się jednak zachować rozwagę. Sekstyl Jowisza zacieśni więzi międzyludzkie. Poprawa atmosfery w domu.


KoziorożecKoziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Podczas weekendu sekstyl Księżyca sprzyja spotkaniom z najbliższymi. Słońce w trygonie z Saturnem zachęca do realizacji długofalowych planów. Obdarza zdrowiem.


WodnikWodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Merkury w koniunkcji z Uranem sprzyja wprowadzaniu zmian, czas wprowadzić nowe w domu i w pracy. Licz na wzmocnienie swojej intuicji.


RybyRyby (19 lutego - 20 marca)

Dzięki Wenus obecnej w Twoim znaku poprawi się Twoja sytuacja finansowa. W miłości pozytywne zmiany. Życie rodzinne dostarczy Ci niemałej satysfakcji. Licz na porozumienie w ważnej sprawie.


Filmy

Kiermasz ogrodniczy w Szczecinie
Pikieta przed szczecińskim sądem
Dziki na Warszewie
Poprzedni Następny

Nekrologi