czwartek, 21 września 2017.
Horoskop

15-21.09.2017 r.

Na ten tydzień horoskop ułożył Edward Gardasiewicz

www.gardasiewicz.pl

Małgorzata Wadżet Gardasiewicz. Profesjonalny astrolog z kilkunastoletnim stażem. Jej trafne prognozy były wielokrotnie prezentowane w mediach. Wzięła udział w licznych audycjach PR i TV.

Jest autorką książek i wielu artykułów. Pisze horoskopy nieprzerwanie od dziesięciu lat m.in. dla "Kuriera Szczecińskiego" i "Chwili dla Ciebie".

Zaufały jej i powierzyły swe sekrety znane i sławne osobistości. Została m.in. powołana na Honorowy Urząd Astrologa Miejskiego. Po porady zgłaszają się nie tylko szczecinianie, ale także osoby z całej Polski i liczni przedstawiciele Polonii z różnych zakątków świata.

Współodkrywca paraleli między częścią gwiazdozbioru Oriona, pasa Oriona i piramidami w Gizie a trzema gwiezdnymi placami w Szczecinie.

Skutecznie radzi w trudnych sytuacjach i pomaga znaleźć pozytywne rozwiązania w sprawach miłości, partnerskich, małżeńskich, rodziny, pracy, biznesu (rozwój firmy, kontrahenci i współpracownicy). Potrafi odczytać przeszłe wcielenia i zbadać ich wpływ na obecne życie zgodnie z prawami karmy i reinkarnacji. Oczyszcza aurę i czakry człowieka oraz miejsca z negatywnych energii.

Fascynuje ją starożytny Egipt, natura człowieka, świata i wszechświata oraz koty i delfiny.

Więcej na www.malgorzatagardasiewicz.pl
 
Edward Gardasiewicz. Znany i ceniony astrolog. Profesjonalista z wieloletnim stażem. Od kilkunastu lat prowadzi własny gabinet porad oraz praktykę. Trafnie prognozuje nadchodzące zdarzenia. Doradza dyskretnie i szybko. Pomaga w różnych sytuacjach życiowych, w sprawach osobistych jak i w partnerskich, również w biznesie.

Jako astrolog otrzymał wiele prestiżowych wyróżnień i nagród. Jego poglądy wielokrotnie przedstawiały media. W pracowni alchemicznej, którą prowadzi, powstają wyjątkowe amulety i talizmany. Tworzy je na indywidualne zamówienie. Wybrane prace są prezentowane przez muzea i galerie sztuki na terenie kraju. Autor wielu publikacji i współautor książek. Odkrywca. Wrażliwy, o wielkiej intuicji, łatwo nawiązuje kontakt. Pasje: alchemia, mitologia, symbolika, reinkarnacja, natura, koty.

Więcej na www.gardasiewicz.pl
 
BaranBaran (21 marca - 19 kwietnia)

Początek tygodnia przyniesie istotne wyzwanie w sferze osobistej. Umiejętnie gospodaruj czasem. Liczy się jego efektowne wykorzystanie. Dbaj o zdrowie.


BykByk (20 kwietnia - 20 maja)

Mądre i wyważone podejście do spraw praktycznych. W sferze zawodowej poprawa i wzmocnienie zajmowanej pozycji. Czas harmonijnej koegzystencji z otoczeniem.


BliźniętaBliźnięta (21 maja - 21 czerwca)

Początek tygodnia może przynieść rozczarowanie czyjąś postawą. Możliwe, że będziesz musiał zweryfikować swoje plany i w inny sposób dotrzeć do wytyczonych celów.


RakRak (22 czerwca - 22 lipca)

Przypływ dobrej energii. Nowe spojrzenie na stare sprawy. Wsparcie płynące od rodziny i przyjaciół. Dobre pomysły, które nie umkną uwadze przełożonych i współpracowników.


LewLew (23 lipca - 22 sierpnia)

Wenus przebywająca w Twoim znaku ustawiona w trygonie do Urana i Saturna. Wkrótce ten sprzyjający i trwający kilka tygodni układ się rozejdzie. Konfiguracja ta sprzyja sprawom osobistym.


PannaPanna (23 sierpnia - 22 września)

Początek tygodnia niezwykle istotny. Możliwe, że teraz rozstrzygną się jakieś dotyczące Ciebie decyzje. Jeżeli jesteś w trakcie zmian, to te wyraźnie w tym tygodniu przyspieszą.


WagaWaga (23 września - 22 października)

Jowisz przebywający w Twoim znaku włączony jest w konfigurację latawca. To pomyślne położenie. Teraz masz dostęp do wielu rozwiązań. Możesz wybrać i zdecydować, którą z opcji uznasz za najlepszą. Postęp.


SkorpionSkorpion (23 października - 21 listopada)

Słońce, Mars, Merkury, Neptun i Pluton w korzystnym dla Skorpiona ustawieniu. Dobra ocena sytuacji. Komunikatywność oraz wynikające stąd ułatwienia. Ważna rozmowa.


StrzelecStrzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Saturn przebywający w Twoim znaku włączony jest w konfigurację latawca. Obecnie możesz w pełni wykorzystać potencjał tej planety. Działanie oparte na cierpliwości teraz przynosi oczekiwany sukces.


KoziorożecKoziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Saturn władający Twoim znakiem w korzystnym ustawieniu z innymi planetami. Okazja do uporządkowania własnych spraw. Ocieplenie wizerunku.


WodnikWodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Południowy węzeł Księżyca wypadający w Wodniku odbiera korzystne aspekty planetarne. Konfiguracja sprzyjająca budowaniu relacji z innymi.


RybyRyby (19 lutego - 20 marca)

Początek tygodnia przyniesie coś nowego. Od dłuższego czasu Ryby podlegają opozycji wielu planet. Konfrontowane opinie i mogą spowodować konieczność wypracowania kompromisu z otoczeniem.


Filmy

Elektryczny autobus w zajezdni
Wielkie latawce na niebie
Korki na Sczanieckiej
Poprzedni Następny

Nekrologi