niedziela, 26 lutego 2017.
Horoskop

(17-23.02.2017 r.)

Na ten tydzień horoskop ułożyła Małgorzata Wadżet Gardasiewicz

www.MalgorzataGardasiewicz.pl

Małgorzata Wadżet Gardasiewicz. Profesjonalny astrolog z kilkunastoletnim stażem. Jej trafne prognozy były wielokrotnie prezentowane w mediach. Wzięła udział w licznych audycjach PR i TV.

Jest autorką książek i wielu artykułów. Pisze horoskopy nieprzerwanie od dziesięciu lat m.in. dla "Kuriera Szczecińskiego" i "Chwili dla Ciebie".

Zaufały jej i powierzyły swe sekrety znane i sławne osobistości. Została m.in. powołana na Honorowy Urząd Astrologa Miejskiego. Po porady zgłaszają się nie tylko szczecinianie, ale także osoby z całej Polski i liczni przedstawiciele Polonii z różnych zakątków świata.

Współodkrywca paraleli między częścią gwiazdozbioru Oriona, pasa Oriona i piramidami w Gizie a trzema gwiezdnymi placami w Szczecinie.

Skutecznie radzi w trudnych sytuacjach i pomaga znaleźć pozytywne rozwiązania w sprawach miłości, partnerskich, małżeńskich, rodziny, pracy, biznesu (rozwój firmy, kontrahenci i współpracownicy). Potrafi odczytać przeszłe wcielenia i zbadać ich wpływ na obecne życie zgodnie z prawami karmy i reinkarnacji. Oczyszcza aurę i czakry człowieka oraz miejsca z negatywnych energii.

Fascynuje ją starożytny Egipt, natura człowieka, świata i wszechświata oraz koty i delfiny.

Więcej na www.malgorzatagardasiewicz.pl
 
Edward Gardasiewicz. Znany i ceniony astrolog. Profesjonalista z wieloletnim stażem. Od kilkunastu lat prowadzi własny gabinet porad oraz praktykę. Trafnie prognozuje nadchodzące zdarzenia. Doradza dyskretnie i szybko. Pomaga w różnych sytuacjach życiowych, w sprawach osobistych jak i w partnerskich, również w biznesie.

Jako astrolog otrzymał wiele prestiżowych wyróżnień i nagród. Jego poglądy wielokrotnie przedstawiały media. W pracowni alchemicznej, którą prowadzi, powstają wyjątkowe amulety i talizmany. Tworzy je na indywidualne zamówienie. Wybrane prace są prezentowane przez muzea i galerie sztuki na terenie kraju. Autor wielu publikacji i współautor książek. Odkrywca. Wrażliwy, o wielkiej intuicji, łatwo nawiązuje kontakt. Pasje: alchemia, mitologia, symbolika, reinkarnacja, natura, koty.

Więcej na www.gardasiewicz.pl
 
BaranBaran (21 marca - 19 kwietnia)

Mars wraz z Wenus i Uranem stojącym w Twoim znaku zapowiada wyśmienity tydzień. Postaw na życie towarzyskie. Oczekuj nowych inspiracji w biznesie. Licz na ożywienie w uczuciach.


BykByk (20 kwietnia - 20 maja)

Sekstyl Słońca pozwala liczyć na wiele ułatwień od losu. Licz na poprawę kondycji psychofizycznej. Koniunkcja Marsa i Wenus zapowiada dobry czas w miłości.


BliźniętaBliźnięta (21 maja - 21 czerwca)

Merkury w sekstylu z Uranem sprzyja rozpoczynaniu nowych działań, planowaniu najbliższej przyszłości. Merkury w trygonie z Jowiszem niesie dobry czas na podróże.


RakRak (22 czerwca - 22 lipca)

Trygon Słońca zapowiada korzystne okoliczności życiowe. Oczekuj pozytywnych zmian w pracy i domu. Twoje dążenia mają teraz większe szanse na spełnienie.


LewLew (23 lipca - 22 sierpnia)

Trygon Marsa zachęca do uporządkowania Twoich spraw. Warto wyjaśnić pewne kwestie, ale na spokojnie. Trygon Urana sprzyja podejmowaniu ryzyka. Możesz teraz wprowadzać nowe pomysły, zmieniać swoje życie.


PannaPanna (23 sierpnia - 22 września)

Trygon Merkurego z Jowiszem sprzyja osiągnięciu sukcesu i pozytywnego ułożenia większości spraw. Twoje kontakty towarzyskie niezwykle się ożywią.


WagaWaga (23 września - 22 października)

Opozycja Wenus sprzyja wprowadzaniu ładu w Twoje sprawy, przynosi zgodę. W pracy spodziewaj się uznania za dotychczasowe osiągnięcia. W domu stabilizacja atmosfery.


SkorpionSkorpion (23 października - 21 listopada)

Merkury w sekstylu z Marsem sprzyja budowaniu pozytywnej relacji z Twoim partnerem. W biznesie dobry czas. Spotkasz na swojej drodze życiowej przyjazne osoby, które pomogą Ci załatwić Twoje interesy.


StrzelecStrzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Merkury w trygonie z Jowiszem zapowiada pomyślne zmiany w Twoim życiu. Możesz liczyć na prawdziwy łut szczęścia. Sprawy urzędowe uda się szybko załatwić.


KoziorożecKoziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Saturn w sekstylu z Jowiszem pozwoli Ci skutecznie działać. Poczujesz przypływ sił i zdrowia i radośniej spojrzysz na świat.


WodnikWodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Merkury w sekstylu z Uranem zachęca do realizowania niezwykłych pomysłów. Wzrosną Twoje możliwości intelektualne i rozkwitnie Twoja wyobraźnia.


RybyRyby (19 lutego - 20 marca)

Słońce stojące w Twoim znaku sprzyja Ci. Licz na poprawę zdrowia i wzmocnienie Twojej kondycji. W domu pogodna atmosfera.


Filmy

Tańczą przeciwko przemocy
Nie oddamy sądów
Krew marszałka
Poprzedni Następny

Nekrologi