czwartek, 23 listopada 2017.
Horoskop

Horoskop 24.11-30.11.2017

Na ten tydzień horoskop przygotowała Małgorzata Wadżet Gardasiewicz
www.MalgorzataGardasiewicz.pl

Małgorzata Wadżet Gardasiewicz. Profesjonalny astrolog z kilkunastoletnim stażem. Jej trafne prognozy były wielokrotnie prezentowane w mediach. Wzięła udział w licznych audycjach PR i TV.

Jest autorką książek i wielu artykułów. Pisze horoskopy nieprzerwanie od dziesięciu lat m.in. dla "Kuriera Szczecińskiego" i "Chwili dla Ciebie".

Zaufały jej i powierzyły swe sekrety znane i sławne osobistości. Została m.in. powołana na Honorowy Urząd Astrologa Miejskiego. Po porady zgłaszają się nie tylko szczecinianie, ale także osoby z całej Polski i liczni przedstawiciele Polonii z różnych zakątków świata.

Współodkrywca paraleli między częścią gwiazdozbioru Oriona, pasa Oriona i piramidami w Gizie a trzema gwiezdnymi placami w Szczecinie.

Skutecznie radzi w trudnych sytuacjach i pomaga znaleźć pozytywne rozwiązania w sprawach miłości, partnerskich, małżeńskich, rodziny, pracy, biznesu (rozwój firmy, kontrahenci i współpracownicy). Potrafi odczytać przeszłe wcielenia i zbadać ich wpływ na obecne życie zgodnie z prawami karmy i reinkarnacji. Oczyszcza aurę i czakry człowieka oraz miejsca z negatywnych energii.

Fascynuje ją starożytny Egipt, natura człowieka, świata i wszechświata oraz koty i delfiny.

Więcej na www.malgorzatagardasiewicz.pl
 
Edward Gardasiewicz. Znany i ceniony astrolog. Profesjonalista z wieloletnim stażem. Od kilkunastu lat prowadzi własny gabinet porad oraz praktykę. Trafnie prognozuje nadchodzące zdarzenia. Doradza dyskretnie i szybko. Pomaga w różnych sytuacjach życiowych, w sprawach osobistych jak i w partnerskich, również w biznesie.

Jako astrolog otrzymał wiele prestiżowych wyróżnień i nagród. Jego poglądy wielokrotnie przedstawiały media. W pracowni alchemicznej, którą prowadzi, powstają wyjątkowe amulety i talizmany. Tworzy je na indywidualne zamówienie. Wybrane prace są prezentowane przez muzea i galerie sztuki na terenie kraju. Autor wielu publikacji i współautor książek. Odkrywca. Wrażliwy, o wielkiej intuicji, łatwo nawiązuje kontakt. Pasje: alchemia, mitologia, symbolika, reinkarnacja, natura, koty.

Więcej na www.gardasiewicz.pl
 
BaranBaran (21 marca - 19 kwietnia)

Uodpornisz się na stres dzięki sekstylowi Merkurego z Marsem. W pracy dobry czas na inwestycje. Układ przyciągnie do Ciebie sympatyczne osoby. W domu zapowiada się pogodna atmosfera.


BykByk (20 kwietnia - 20 maja)

Opozycja Wenus zapowiada pomyślność w miłości i sferze finansowej. Jeśli szukasz teraz drugiej połówki, Twoje szanse wzrastają. Powodzenie u płci odmiennej masz zagwarantowane.


BliźniętaBliźnięta (21 maja - 21 czerwca)

Merkury w sekstylu z Marsem wzmacnia Cię, pomaga przy podejmowaniu decyzji. Oczekuj pozytywnego przełomu w Twoich sprawach. Czeka Cię udana impreza towarzyska.


RakRak (22 czerwca - 22 lipca)

Trygon Jowisza i Neptuna zapowiada dobry nastrój. Podpowiedzi Twojej podświadomości będą trafne. Licz na pomyślne wróżby andrzejkowe.


LewLew (23 lipca - 22 sierpnia)

Trygon Merkurego sprzyja podejmowaniu nowych zobowiązań na niwie zawodowej. Masz teraz większy wpływ na najbliższe otoczenie i możesz z łatwością przeforsować swoje pomysły.


PannaPanna (23 sierpnia - 22 września)

Merkury w sekstylu z Marsem zachęca do podejmowania nowych wyzwań w sferze biznesu. Możesz planować służbową podróż. Możesz liczyć na zwrot długu.


WagaWaga (23 września - 22 października)

Wenus w sekstylu z Plutonem zapewni miły i spokojny tydzień. W miłości ożywienie. Licz na poprawę zdrowia i samopoczucia.


SkorpionSkorpion (23 października - 21 listopada)

Wenus w sekstylu z Plutonem sprzyja sympatycznym spotkaniom, harmonii w związkach i dobremu porozumieniu w rodzinie. Twoje relacje uczuciowe z partnerem w pełni rozkwitną. W pracy i biznesie dobry czas.


StrzelecStrzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Merkury stojący w Twoim znaku sprzyja finalizowaniu ważnych umów i transakcji, wymianie korespondencji i negocjacjom. Możesz udać się w krótką podróż.


KoziorożecKoziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Sekstyl Wenus przyciąga do Ciebie pogodny nastrój. Czeka Cię udana impreza towarzyska. W pracy koniec kłopotów. Możesz podejmować niewielkie ryzyko.


WodnikWodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Trygon Marsa sprawi, że wzrośnie poziom Twojej życiowej energii. Układ ustabilizuje Twoją obecną sytuację zawodową. Czeka Cię ożywienie życia towarzyskiego.


RybyRyby (19 lutego - 20 marca)

Trygon Wenus przyniesie powodzenie w miłości. W pracy terminy nie będą Cię gonić i znajdziesz czas na swoje przyjemności i hobby. W domu pogodna atmosfera.


Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny