sobota, 25 marca 2017.
Horoskop

(24.03-30.03.2017 r.)

Na ten tydzień horoskop ułożył Edward Gardasiewicz

www.gardasiewicz. pl

Małgorzata Wadżet Gardasiewicz. Profesjonalny astrolog z kilkunastoletnim stażem. Jej trafne prognozy były wielokrotnie prezentowane w mediach. Wzięła udział w licznych audycjach PR i TV.

Jest autorką książek i wielu artykułów. Pisze horoskopy nieprzerwanie od dziesięciu lat m.in. dla "Kuriera Szczecińskiego" i "Chwili dla Ciebie".

Zaufały jej i powierzyły swe sekrety znane i sławne osobistości. Została m.in. powołana na Honorowy Urząd Astrologa Miejskiego. Po porady zgłaszają się nie tylko szczecinianie, ale także osoby z całej Polski i liczni przedstawiciele Polonii z różnych zakątków świata.

Współodkrywca paraleli między częścią gwiazdozbioru Oriona, pasa Oriona i piramidami w Gizie a trzema gwiezdnymi placami w Szczecinie.

Skutecznie radzi w trudnych sytuacjach i pomaga znaleźć pozytywne rozwiązania w sprawach miłości, partnerskich, małżeńskich, rodziny, pracy, biznesu (rozwój firmy, kontrahenci i współpracownicy). Potrafi odczytać przeszłe wcielenia i zbadać ich wpływ na obecne życie zgodnie z prawami karmy i reinkarnacji. Oczyszcza aurę i czakry człowieka oraz miejsca z negatywnych energii.

Fascynuje ją starożytny Egipt, natura człowieka, świata i wszechświata oraz koty i delfiny.

Więcej na www.malgorzatagardasiewicz.pl
 
Edward Gardasiewicz. Znany i ceniony astrolog. Profesjonalista z wieloletnim stażem. Od kilkunastu lat prowadzi własny gabinet porad oraz praktykę. Trafnie prognozuje nadchodzące zdarzenia. Doradza dyskretnie i szybko. Pomaga w różnych sytuacjach życiowych, w sprawach osobistych jak i w partnerskich, również w biznesie.

Jako astrolog otrzymał wiele prestiżowych wyróżnień i nagród. Jego poglądy wielokrotnie przedstawiały media. W pracowni alchemicznej, którą prowadzi, powstają wyjątkowe amulety i talizmany. Tworzy je na indywidualne zamówienie. Wybrane prace są prezentowane przez muzea i galerie sztuki na terenie kraju. Autor wielu publikacji i współautor książek. Odkrywca. Wrażliwy, o wielkiej intuicji, łatwo nawiązuje kontakt. Pasje: alchemia, mitologia, symbolika, reinkarnacja, natura, koty.

Więcej na www.gardasiewicz.pl
 
BaranBaran (21 marca - 19 kwietnia)

Wtorek jest istotnym dniem dla spraw uczuciowych i rodzinnych. W Twoim znaku są w koniunkcji Wenus, Słońce oraz młody Księżyc. To czas sprzyjający nowym projektom.


BykByk (20 kwietnia - 20 maja)

Mars zaczyna odbierać trygon od Plutona. Ponadto Mars przebywa w Twoim znaku. To ustawienie pomaga w działaniach zdecydowanych. Istotna jest przedsiębiorczość i spryt.


BliźniętaBliźnięta (21 maja - 21 czerwca)

Przyspieszenie i sporo okazji do poukładania swoich najistotniejszych spraw. Serce nie sługa. Amor sprzyja. Nowe znajomości lub odnowienie dawnych relacji. Szczęście w przestrzeni finansowej, zysk.


RakRak (22 czerwca - 22 lipca)

Serce w opałach. W tym tygodniu nie napinaj relacji w związku partnerskim. Możliwe nieporozumienia. W kwadraturze do Raka wiele planet. Pogorszenie zdrowia.


LewLew (23 lipca - 22 sierpnia)

Wiele planet wspiera w tym tygodniu Lwy. To dobry czas na realizację ambitnych przedsięwzięć. Podczas trygonu Słońca, które włada Lwem, można góry przenosić. Powodzenie u płci przeciwnej.


PannaPanna (23 sierpnia - 22 września)

Pannę wspiera trygonem Mars oraz Pluton. To konfiguracje sprzyjające działaniom, w które zaangażowani są inni. Dobre porozumienie w sprawach praktycznych, finansowych.


WagaWaga (23 września - 22 października)

Jowisz przebywający w Twoim znaku odbiera teraz opozycję od Merkurego i Urana, a kwadraturę od Plutona. Unikaj brawury. Pewność siebie może przynieść opłakane konsekwencje.


SkorpionSkorpion (23 października - 21 listopada)

Obydwaj władcy Skorpiona Pluton i Mars w sprzyjających aspektach. Odpowiednie nastawienie do otoczenia. Odpowiednia konfiguracja dla wdrożenia ambitnego projektu.


StrzelecStrzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Saturn przebywający w Twoim znaku odbiera teraz trygon od Urana oraz Merkurego. Ta konfiguracja jest korzystna dla podjęcia trudnych mediacji. Sporo okazji do budowania kompromisu.


KoziorożecKoziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Możliwe, że w tym czasie ktoś zaskoczy Cię jakąś nietypową propozycją. Bądź otwarty na nowe, ale umiejętnie oceń przydatność działania. Istotna rola przyjaciół. Ciekawa inicjatywa, pomysł.


WodnikWodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Saturn i Uran, astrologiczni władcy Wodnika, we wzajemnym trygonie. To konfiguracja pozwalająca wprowadzić do życia ulepszenia. Zmiany zazwyczaj zachodzą ewolucyjnie.


RybyRyby (19 lutego - 20 marca)

Sobota, niedziela i poniedziałek pod silnym wpływem Księżyca, który przebywa wówczas w Twoim znaku. To ustawienie podkreśla rolę najbliższych.


Filmy

Uznanie Funduszu
Protest pracowników MOPR-u przed magistratem
Kobiety mówią: Dość!
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje