czwartek, 26 kwietnia 2018.
Horoskop

Horoskop 27.04 - 3.05.18 r.

Na ten tydzień horoskop przygotował Edward GARDASIEWICZ

www.gardasiewicz.pl

 

Małgorzata Wadżet Gardasiewicz. Profesjonalny astrolog z kilkunastoletnim stażem. Jej trafne prognozy były wielokrotnie prezentowane w mediach. Wzięła udział w licznych audycjach PR i TV.

Jest autorką książek i wielu artykułów. Pisze horoskopy nieprzerwanie od dziesięciu lat m.in. dla "Kuriera Szczecińskiego" i "Chwili dla Ciebie".

Zaufały jej i powierzyły swe sekrety znane i sławne osobistości. Została m.in. powołana na Honorowy Urząd Astrologa Miejskiego. Po porady zgłaszają się nie tylko szczecinianie, ale także osoby z całej Polski i liczni przedstawiciele Polonii z różnych zakątków świata.

Współodkrywca paraleli między częścią gwiazdozbioru Oriona, pasa Oriona i piramidami w Gizie a trzema gwiezdnymi placami w Szczecinie.

Skutecznie radzi w trudnych sytuacjach i pomaga znaleźć pozytywne rozwiązania w sprawach miłości, partnerskich, małżeńskich, rodziny, pracy, biznesu (rozwój firmy, kontrahenci i współpracownicy). Potrafi odczytać przeszłe wcielenia i zbadać ich wpływ na obecne życie zgodnie z prawami karmy i reinkarnacji. Oczyszcza aurę i czakry człowieka oraz miejsca z negatywnych energii.

Fascynuje ją starożytny Egipt, natura człowieka, świata i wszechświata oraz koty i delfiny.

Więcej na www.malgorzatagardasiewicz.pl
 
Edward Gardasiewicz. Znany i ceniony astrolog. Profesjonalista z wieloletnim stażem. Od kilkunastu lat prowadzi własny gabinet porad oraz praktykę. Trafnie prognozuje nadchodzące zdarzenia. Doradza dyskretnie i szybko. Pomaga w różnych sytuacjach życiowych, w sprawach osobistych jak i w partnerskich, również w biznesie.

Jako astrolog otrzymał wiele prestiżowych wyróżnień i nagród. Jego poglądy wielokrotnie przedstawiały media. W pracowni alchemicznej, którą prowadzi, powstają wyjątkowe amulety i talizmany. Tworzy je na indywidualne zamówienie. Wybrane prace są prezentowane przez muzea i galerie sztuki na terenie kraju. Autor wielu publikacji i współautor książek. Odkrywca. Wrażliwy, o wielkiej intuicji, łatwo nawiązuje kontakt. Pasje: alchemia, mitologia, symbolika, reinkarnacja, natura, koty.

Więcej na www.gardasiewicz.pl
 
BaranBaran (21 marca - 19 kwietnia)

Do znaku Barana wkroczył Chiron. Czas nowych doświadczeń, zdobywania wiedzy i umiejętności przydatnych w codziennym życiu. Rywalizacja, przyspieszenie.


BykByk (20 kwietnia - 20 maja)

Słońce przebywające w Byku tworzy teraz trygon do Saturna. Dobra okazja do umocnienia swojej zawodowej pozycji. W sprawach prywatnych możliwość dopięcia do końca ważnej sprawy.


BliźniętaBliźnięta (21 maja - 21 czerwca)

Wenus przebywająca w Bliźniętach tworzy kwinkus z Saturnem. Rozum i serce podpowiadają różne rozwiązania. Czas działania w niepewności, w rozterce.


RakRak (22 czerwca - 22 lipca)

Pluton i Mars w opozycji do Raka. To konfiguracje zmuszające do obrony własnych priorytetów. Liczy się dar dyplomacji. Wskazane negocjacje.


LewLew (23 lipca - 22 sierpnia)

Węzeł księżycowy i Ceres tworzą koniunkcję w znaku Lwa. Koniunkcja ta odbiera kwinkus od Saturna. Dobrze planuj wydatki. Zły czas na pożyczanie pieniędzy. Zadbaj o zdrowie.


PannaPanna (23 sierpnia - 22 września)

Pluton, Mars i Słońce wspierają trygonami znak Panny. To czas konsolidacji działań. Poczucie siły i chęć jej wykorzystania. Dynamika zdarzeń przy sprzyjających okolicznościach. Zysk.


WagaWaga (23 września - 22 października)

W kwadraturze do Wagi położone są Mars, Pluton i Saturn. Przełożenie zaangażowania na rezultaty słabsze niż zazwyczaj. Para idzie w przysłowiowy gwizdek.


SkorpionSkorpion (23 października - 21 listopada)

W Skorpionie na początku tygodnia koniunkcja Jowisza i Księżyca w pełni. Czas sprzyjający realizacji spraw związanych z domem i rodziną. Przeczucia, sny wieszcze, wizje.


StrzelecStrzelec (22 listopada - 21 grudnia)

W opozycji do Strzelca położona jest Wenus. Dwie równie silne racje we wzajemnym starciu. Możliwy konflikt wewnętrzny lub w dowolnej istotnej relacji międzyludzkiej.


KoziorożecKoziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Mars, Pluton, Saturn i Słońce wspierają Koziorożca. Istotny moment na przestrzeni całego roku. Określenie priorytetów. Możliwa „walka” o ich realizację.


WodnikWodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Węzeł księżycowy południowy w kwadraturze do Słońca i Księżyca. Węzeł w Wodniku akcentuje sprawy, które rozgrywają się w przestrzeni duchowej. W sprawach praktycznych przeszkody.


RybyRyby (19 lutego - 20 marca)

Neptun przebywający w Rybach odbiera teraz trygon od Jowisza, a na początku tygodnia również od Księżyca, który znajdzie się wówczas w fazie pełni. Satysfakcja i osiągnięcie celu.


Pogoda
6
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Fontanna przy deptaku trysnęła kolorami
Zakwitły szczecińskie magnolie
Potańcówka w filharmonii z paprykarzem i oranżadą
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy