czwartek, 25 maja 2017.
Horoskop

(19.05-25.05.2017 r.)

Na ten tydzień horoskop ułożył Edward Gardasiewicz

www.gardasiewicz.pl

Małgorzata Wadżet Gardasiewicz. Profesjonalny astrolog z kilkunastoletnim stażem. Jej trafne prognozy były wielokrotnie prezentowane w mediach. Wzięła udział w licznych audycjach PR i TV.

Jest autorką książek i wielu artykułów. Pisze horoskopy nieprzerwanie od dziesięciu lat m.in. dla "Kuriera Szczecińskiego" i "Chwili dla Ciebie".

Zaufały jej i powierzyły swe sekrety znane i sławne osobistości. Została m.in. powołana na Honorowy Urząd Astrologa Miejskiego. Po porady zgłaszają się nie tylko szczecinianie, ale także osoby z całej Polski i liczni przedstawiciele Polonii z różnych zakątków świata.

Współodkrywca paraleli między częścią gwiazdozbioru Oriona, pasa Oriona i piramidami w Gizie a trzema gwiezdnymi placami w Szczecinie.

Skutecznie radzi w trudnych sytuacjach i pomaga znaleźć pozytywne rozwiązania w sprawach miłości, partnerskich, małżeńskich, rodziny, pracy, biznesu (rozwój firmy, kontrahenci i współpracownicy). Potrafi odczytać przeszłe wcielenia i zbadać ich wpływ na obecne życie zgodnie z prawami karmy i reinkarnacji. Oczyszcza aurę i czakry człowieka oraz miejsca z negatywnych energii.

Fascynuje ją starożytny Egipt, natura człowieka, świata i wszechświata oraz koty i delfiny.

Więcej na www.malgorzatagardasiewicz.pl
 
Edward Gardasiewicz. Znany i ceniony astrolog. Profesjonalista z wieloletnim stażem. Od kilkunastu lat prowadzi własny gabinet porad oraz praktykę. Trafnie prognozuje nadchodzące zdarzenia. Doradza dyskretnie i szybko. Pomaga w różnych sytuacjach życiowych, w sprawach osobistych jak i w partnerskich, również w biznesie.

Jako astrolog otrzymał wiele prestiżowych wyróżnień i nagród. Jego poglądy wielokrotnie przedstawiały media. W pracowni alchemicznej, którą prowadzi, powstają wyjątkowe amulety i talizmany. Tworzy je na indywidualne zamówienie. Wybrane prace są prezentowane przez muzea i galerie sztuki na terenie kraju. Autor wielu publikacji i współautor książek. Odkrywca. Wrażliwy, o wielkiej intuicji, łatwo nawiązuje kontakt. Pasje: alchemia, mitologia, symbolika, reinkarnacja, natura, koty.

Więcej na www.gardasiewicz.pl
 
BaranBaran (21 marca - 19 kwietnia)

W poniedziałek Księżyc i Wenus tworzą koniunkcję w Twoim znaku. To układ podkreślający sferę spraw partnerskich oraz miłości. Konfiguracja pomyślna.


BykByk (20 kwietnia - 20 maja)

Do Twojego znaku wkracza Słońce. Przez nadchodzących kilka tygodni będziesz inspirowany do działania. Słońce wnosi potrzebny do aktywności potencjał.


BliźniętaBliźnięta (21 maja - 21 czerwca)

Mars ostrzega przed zbytnią brawurą, a Jowisz przed przesadą. Zatem postępuj z dużą rozwagą i zanim podejmiesz ostateczną decyzję, głęboko się zastanów.


RakRak (22 czerwca - 22 lipca)

Dylematy i potrzeba dokonania wyboru stanie się udziałem wielu Raków. To czas niepokoju wewnętrznego i poszukiwania złotego środka.


LewLew (23 lipca - 22 sierpnia)

Słonce władające znakiem Lwa w korzystnym ustawieniu do swojego znaku. Możesz liczyć na ułatwienia w działaniu. Masz zdolność do konstruktywnego przeprowadzenia trudnych spraw.


PannaPanna (23 sierpnia - 22 września)

W kwinkusie do Panny ustawia się w tym tygodniu Wenus i Księżyc. To konfiguracja wymagająca, dąży do pogodzenia rozsądku i uczuć.


WagaWaga (23 września - 22 października)

Wenus władająca Twoim znakiem na wygnaniu i w koniunkcji z Księżycem. Konfiguracja zakłócająca przestrzeń budowania harmonijnych relacji partnerskich. Strata.


SkorpionSkorpion (23 października - 21 listopada)

W opozycji do Skorpiona położony jest obecnie Merkury. Słowa są teraz niezwykle istotne. Zanim cokolwiek powiesz, zastanów się dwa razy.


StrzelecStrzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Podlegasz opozycji Słońca. Teraz jesteś baczniej obserwowany przez osoby z najbliższego otoczenia. Możliwe, że będziesz bronił swojego stanowiska w jakiejś sprawie.


KoziorożecKoziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

W kwinkusie do Twojego znaku ustawia się Słońce. Wkraczasz w okres większych oczekiwań w sferze spraw zawodowych. Teraz liczy się skrupulatność, dokładność.


WodnikWodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Trygon Słońca do Twojego znaku jest ustawieniem, które będzie Ci sprzyjać przez kilka nadchodzących tygodni. Układ przynoszący ze sobą wsparcie osób wpływowych i autorytetów.


RybyRyby (19 lutego - 20 marca)

W kwadraturze do Twojego znaku ustawia się teraz Słońce. Pogorszenie witalności. Przeszkody, trudności, ale do pokonania. Liczy się umiejętna gospodarka posiadanym czasem i środkami.


Filmy

Pobiegli na 5 km
Noc Muzeów
Operowy flash mob
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Grażynie Madej