piątek, 28 lipca 2017.
Horoskop

(28.07 - 3.08.2017 r.)

Na ten tydzień horoskop ułożyła Małgorzata WADŻET GARDASIEWICZ

www.MalgorzataGardasiewicz.pl

Małgorzata Wadżet Gardasiewicz. Profesjonalny astrolog z kilkunastoletnim stażem. Jej trafne prognozy były wielokrotnie prezentowane w mediach. Wzięła udział w licznych audycjach PR i TV.

Jest autorką książek i wielu artykułów. Pisze horoskopy nieprzerwanie od dziesięciu lat m.in. dla "Kuriera Szczecińskiego" i "Chwili dla Ciebie".

Zaufały jej i powierzyły swe sekrety znane i sławne osobistości. Została m.in. powołana na Honorowy Urząd Astrologa Miejskiego. Po porady zgłaszają się nie tylko szczecinianie, ale także osoby z całej Polski i liczni przedstawiciele Polonii z różnych zakątków świata.

Współodkrywca paraleli między częścią gwiazdozbioru Oriona, pasa Oriona i piramidami w Gizie a trzema gwiezdnymi placami w Szczecinie.

Skutecznie radzi w trudnych sytuacjach i pomaga znaleźć pozytywne rozwiązania w sprawach miłości, partnerskich, małżeńskich, rodziny, pracy, biznesu (rozwój firmy, kontrahenci i współpracownicy). Potrafi odczytać przeszłe wcielenia i zbadać ich wpływ na obecne życie zgodnie z prawami karmy i reinkarnacji. Oczyszcza aurę i czakry człowieka oraz miejsca z negatywnych energii.

Fascynuje ją starożytny Egipt, natura człowieka, świata i wszechświata oraz koty i delfiny.

Więcej na www.malgorzatagardasiewicz.pl
 
Edward Gardasiewicz. Znany i ceniony astrolog. Profesjonalista z wieloletnim stażem. Od kilkunastu lat prowadzi własny gabinet porad oraz praktykę. Trafnie prognozuje nadchodzące zdarzenia. Doradza dyskretnie i szybko. Pomaga w różnych sytuacjach życiowych, w sprawach osobistych jak i w partnerskich, również w biznesie.

Jako astrolog otrzymał wiele prestiżowych wyróżnień i nagród. Jego poglądy wielokrotnie przedstawiały media. W pracowni alchemicznej, którą prowadzi, powstają wyjątkowe amulety i talizmany. Tworzy je na indywidualne zamówienie. Wybrane prace są prezentowane przez muzea i galerie sztuki na terenie kraju. Autor wielu publikacji i współautor książek. Odkrywca. Wrażliwy, o wielkiej intuicji, łatwo nawiązuje kontakt. Pasje: alchemia, mitologia, symbolika, reinkarnacja, natura, koty.

Więcej na www.gardasiewicz.pl
 
BaranBaran (21 marca - 19 kwietnia)

Trygon Słońca wpływa dobroczynnie na Twoje zdrowie i pracę Twojego intelektu. Jeśli teraz masz ważne rzeczy do zrobienia – nie zwlekaj. Twoje samopoczucie się poprawi.


BykByk (20 kwietnia - 20 maja)

Wenus w sekstylu z Uranem wyzwoli pozytywne nastawienie i entuzjazm. Planuj wakacyjne wypady czy spotkania, realizuj swoje pomysły i zamiary. Wszystko powinno się teraz udać.


BliźniętaBliźnięta (21 maja - 21 czerwca)

Merkury w trygonie z Uranem przyniesie znakomity czas na wakacyjne wyjazdy, zawieranie ważnych umów i podejmowanie istotnych decyzji. Jeśli masz jakieś dobre pomysły, to wcielaj je teraz w życie.


RakRak (22 czerwca - 22 lipca)

Wenus wchodzi do Twojego znaku i niesie czas pokoju, miłości i harmonii. Jest się z czego cieszyć. Dobry nastrój masz zapewniony. Twoje zdrowie się wzmocni.


LewLew (23 lipca - 22 sierpnia)

Słońce stojące w Twoim znaku zachęca do podróżowania i zwiedzania nowych miejsc. Masz dobry czas na wypady z przyjaciółmi, wspólne rozmowy przy wieczornym ognisku czy grillu.


PannaPanna (23 sierpnia - 22 września)

Merkury w Twoim znaku sprawi, że Twoje sprawy zawodowe dobrze się ułożą. Śmiało bierz się za ambitne projekty. Masz teraz okazję wprowadzić konstruktywne zmiany w swoje życie i pokonać przeszkody.


WagaWaga (23 września - 22 października)

Wenus w sekstylu z Uranem sprzyja ożywieniu w życiu miłosnym. Masz wymarzony czas na poznanie kogoś nowego bądź ponowne rozbudzenie uczuć w Twoim związku.


SkorpionSkorpion (23 października - 21 listopada)

Sekstyl Merkurego dodaje Ci pewności siebie, możesz liczyć na niespodziewane korzyści. Przeprowadzaj zmiany w swoim życiu zawodowym. Trygon Wenus sprzyja harmonii w miłości.


StrzelecStrzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Trygon Słońca pomoże zregenerować Twoje siły. Zdołasz teraz wznieść się ponad małe sprawy i spojrzeć na nie z szerszej perspektywy. Trygon Marsa przyniesie wyciszenie konfliktów.


KoziorożecKoziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Trygon Merkurego jest zwiastunem powodzenia, planuj wakacyjną podróż, spotykaj się ze znajomymi, podejmij nowe wyzwania zawodowe.


WodnikWodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Wenus w sekstylu z Uranem zapowiada powiew czegoś nowego. Nareszcie trochę odetchniesz i Twój nastrój powinien się poprawić. Spodziewaj się ubicia dobrego interesu, nieoczekiwanego zysku.


RybyRyby (19 lutego - 20 marca)

Trygon Wenus zapowiada dobry czas w rodzinie. Masz dobry czas na zawiązanie trwałego związku lub zacieśnienia luźnej dotąd znajomości. W domu pogodna aura.


Filmy

Jarmark przed katedrą
Selma z lodowatych mórz w dąbskiej marinie
Tango na Wałach
Poprzedni Następny

Nekrologi