wtorek, 17 października 2017.
Strona główna > Na Luzie > Aktor wzbudził podejrzenia konduktora

Aktor wzbudził podejrzenia konduktora

Aktor wzbudził podejrzenia konduktora
Data publikacji: 2017-06-12 12:10
Ostatnia aktualizacja: 2017-06-13 08:31
Wywietleń: 313 268808

Aktor, który w TGV (pociągu dużej prędkości) Marsylia-Paryż, zamknął się w toalecie, by po angielsku powtarzać swą rolę, wzbudził podejrzenia konduktora i został zatrzymany na dworcu w mieście Valence w południowej Francji – informuje radio France Info.

Powołując się na dyrekcję SNCF (francuskie koleje państwowe) radio France Info podało, że 35-letni mężczyzna wzbudził podejrzenia konduktora, gdy ten usłyszał dobywający się z toalety pociągowej monolog, w którym odróżnił słowa takie jak „weapon” (broń) i „gun” (pistolet).

Konduktor natychmiast zawiadomił przez telefon swych zwierzchników. Pociąg, który bezpośrednio miał dojechać do Paryża, zatrzymał się w Valence, gdzie na aktora czekali żandarmi. Pomyłka – jakże charakterystyczna dla wszechobecnej we Francji obawy zamachu terrorystycznego – wyjaśniona została dopiero na posterunku.

Czekając na następny, już niebezpośredni pociąg do Paryża, aktor miał wiele czasu na powtarzanie tekstu – skomentował dziennikarz France Info.

(pap)

Fot. (arch.)

Komentarze

krzysio
dlaczego karzą nam żyć w świecie w którym rządzi poprawność polityczna, a nie zdrowy rozsądek. tyle lat ewolucji psu w du*e bo do władzy dorwali się debile.
2017-06-13 08:29:22
1
Hahah legendarna znajomość języka angielskiego, przez Francuzów, dała o sobie znać. Ledwo co wyłuskał słowa weapon i gun. Do tego prowadzi poprawność polityczna, że strach przed własnym cieniem jest na porządku dziennym.
2017-06-13 07:19:54

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Monice Sawickiej