wtorek, 12 listopada 2019.
Strona główna > Akcje Kuriera > Cały Szczecin w kwiatach 2015 > Głosuj na najlepszego!

Głosuj na najlepszego!

Data publikacji: 2015-09-22 10:34
Wywietleń: 2040

Wyjątkowa okazja dla Czytelników „Kuriera". Głosując SMS-ami mogą zdecydować o przyznaniu jednej z dwóch głównych nagród specjalnych w najbardziej prestiżowym z zielonych konkursów w naszym regionie. Mowa o „Całym Szczecinie w kwiatach" oraz o wyjątkowej nagrodzie publiczności. Zwycięzca zyska nie tylko splendor, ale również dwuosobowe zaproszenie do uzdrowiska Połczyn Zdrój.

Jedną z nagród specjalnych w konkursie odbywającym się pod patronatem honorowym prezydenta Szczecina przyzna Magdalena Grycko - ogrodnik miasta. Druga jest w rękach naszych Czytelników.

Od poniedziałku (21 bm.) na naszej stronie internetowej - w zakładce: Cały Szczecin w kwiatach - publikujemy pełną listę 21 finalistów konkursu wraz ze zdjęciami ich ogrodów, balkonów i innych form zagospodarowania terenu zielonego (indywidualne i instytucje). Każdemu - imiennie - został przypisany odpowiedni kod. SMS należy wysłać pod numer 7148, wpisując hasło: kurier.kwiaty.x. Oczywiście, za x wstawiając liczbę przypisaną do wybranego kandydata.

Zachęcamy do udziału w głosowaniu. Na Państwa SMS-y (koszt:1,23 z VAT) będziemy oczekiwali do 26 września, do godz. 23.59.

Nagrodą publiczności będzie przede wszystkim uznanie, ale również tygodniowy pobyt w uzdrowisku Połczyn-Zdrój (zaproszenie dwuosobowe). Kto ją otrzyma - przekonamy się podczas finałowej gali „Całego Szczecina w kwiatach", jaka odbędzie się w ostatnią niedzielę września (27 bm.), w samo południe, w „Rajskim Ogrodzie". Zapraszamy!

Uwaga: nagroda publiczności ma charakter dodatkowej, pozostaje bez wpływu na werdykt konkursowego jury.©℗

(an)

Fot. Arleta NALEWAJKO

Pogoda
3
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Z wielką flagą przez Szczecin

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy ścieżki wydeptane przez pieszych na trawnikach, poboczach i skwerach powinny być uwzględniane przez projektantów miejskich przestrzeni?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie