środa, 17 lipca 2019.
Strona główna > Akcje Kuriera > Krokusy za krokusy > Polowanie na krokusy

Polowanie na krokusy

Polowanie na krokusy
Data publikacji: 2017-03-15 07:06
Ostatnia aktualizacja: 2017-03-21 13:19
Wywietleń: 2405 222948

Ulotne piękno krokusów już zachwyca – nie tylko na Jasnych Błoniach. Warto je zatrzymać w kadrze. Tym bardziej że efektem owych bezkrwawych łowów może być jedna z głównych nagród w „Kurierowym” konkursie fotograficznym pod hasłem „Krokusy za krokusy”.

Hasło rywalizacji jest nieprzypadkowe. Głównymi laurami w fotograficznej rywalizacji będą bowiem kwiatowe cebule: 500 za I miejsce, 300 – za II oraz 100 – za zajęcie III lokaty. Oczywiście, nagród będzie znacznie więcej. Praktycznie każdy ma szansę zdobyć wydawnictwa „Kuriera”. Natomiast na tych, co staną na podium, czekają vouchery o wartości 500 zł od Radisson Blu. Czeka też aparat cyfrowy – ufundowany przez Sylwiusza Mołodeckiego z „Zielonych Ogrodów” – na zdobywcę nagrody publiczności.

Konkurs jest skierowany do amatorów fotografii. Aby wziąć w nim udział wystarczy przesłać krokusowy kadr (zapis cyfrowy, do 5 MB) na adres e-mailowy: konkurs@kurier.szczecin.pl. Na zasadzie: jeden na jeden, czyli jeden uczestnik konkursu – tylko jedno zdjęcie, ale za to opatrzone krótkim opisem, np. ciekawą historią związaną z miejscem, w jakim powstało czy z ludźmi, którzy w jakiś sposób są związani z uwiecznionymi w kadrze krokusami. Oczywiście, należy podać również podstawowe dane autora fotografii: imię, nazwisko, adres, telefon kontaktowy (najlepiej komórkowy).

Na konkursowe – wcześniej niepublikowane – zdjęcia oczekujemy do niedzieli 19 marca włącznie. Od 21 marca na stronie internetowej „Kuriera” – www.24kurier.pl – opublikujemy wszystkie nadesłane kadry. Każdy zostanie oznaczony imieniem i nazwiskiem autora. Każdemu zdjęciu zostanie przypisany numer. Posłuży on później naszym Czytelnikom do wskazania zwycięzcy nagrody publiczności – niezależnej od oceny jury. 

Szczegóły nt. tego głosowania podamy w kolejnych wydaniach „Kuriera”.

Przypominamy: rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w ostatnim przedświątecznym weekendowym wydaniu „Kuriera”, czyli już 31 marca. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

(an)

Fot. Robert STACHNIK

Komentarze

kołobrzeg
piszecie o krokusach to chociaż może któryś by sie pofatygował i zrobił fotke jak one teraz wyglądają? To chyba nie takie trudne?
2017-03-17 10:03:11

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
20
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Masowe bieganie nad morzem

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy uważasz, że w ostatnich latach Szczecin utracił swój akademicki charakter?

 

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie