poniedziałek, 18 czerwca 2018.
Strona główna > Akcje Kuriera > Szkolny Pulitzer > Zaproponuję wyjazd moim kuzynom

Zaproponuję wyjazd moim kuzynom

Zaproponuję wyjazd moim kuzynom
Data publikacji: 2017-06-29 14:45
Ostatnia aktualizacja: 2017-06-29 14:45
Wywietleń: 7639 272837

Największe wrażenie zrobiły na mnie przyjazne i figlarne małpy. Zaskoczeniem było to, że mogliśmy wejść do ich klatki. Małpy widząc nas były trochę zaskoczone, jednak po chwili oswoiły się i zaczęły bacznie się nam przyglądać oraz rozpoczęły swoje zabawy. Było ich około siedem, koloru brązowo-szarego, nie miały ogona, były kudłate. Przyjemnie było obserwować ich wybryki.

Kolejną atrakcją był plac zabaw, zwanym małpim gajem. Znajdował się w pobliżu klatki z małpami. Można było tam wejść na cztery sposoby: po normalnej drabinie, po drabince linowej, po schodach metalowych i po drewnianych. Z góry można było ponownie oglądać małpy.

 Na górze znajdowała się zjeżdżalnia, z której ochoczo zjeżdżaliśmy. Świetnie bawiliśmy się także na okrągłej płycie; gdy na nią wchodziliśmy, zmieniała kąt  nachylenia.

Podobały mi się również lwy, a dokładnie – para lwów. Od zwiedzających oddzielało ich wysokie ogrodzenie i gruba szyba. Lwy nie były tak aktywne, jak małpy. Wylegiwały się w swoich klatkach. Łapy miały uniesione do góry. Spały, opierając się o skałę. Szkoda, że nie mogłem ich zobaczyć, gdy nie spały.

Podobały mi się też lisy. Były koloru rudego, z długą kitą z tyłu. Jeden był wyjątkowy zwinięty w kuleczkę, wystawała mu tylko główka. Chętnie przytuliłbym się do niego, bo wydawał mi się milusiński.

Podczas wakacji zaproponuję wyjazd do zoo moim kuzynom, ponieważ chciałbym pokazać im ciekawe zwierzęta i świetnie się  z nimi bawić.

Olek MRÓZ (kl. IV)

Flesz

SP 2, Chojna

 

 

 

 

 

Zaproponuję wyjazd moim kuzynom Zaproponuję wyjazd moim kuzynom Zaproponuję wyjazd moim kuzynom Zaproponuję wyjazd moim kuzynom Zaproponuję wyjazd moim kuzynom

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
17
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Finalistki Gryfii na plenerze cz.2
Finalistki Gryfii na plenerze literackim
Plener literacki wystartował
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Ryszard Pietrzak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy