wtorek, 18 czerwca 2019.
Strona główna > Akcje Kuriera > Twój Dzielnicowy > Najlepszy dzielnicowy wybrany

Najlepszy dzielnicowy wybrany

Najlepszy dzielnicowy wybrany
Data publikacji: 2017-12-19 17:42
Ostatnia aktualizacja: 2017-12-20 10:18
Wywietleń: 2707 305829

Młodszy aspirant Grzegorz Hnat z Komendy Miejskiej Policji  Świnoujściu został zwycięzcą plebiscytu na najlepszego dzielnicowego województwa zachodniopomorskiego.

Rywalizacja odbywała się pod hasłem „Dzielnicowy bliżej nas. Współpraca Policji zachodniopomorskiej ze społeczeństwem - kontynuacja. Nagrody wręczono wczoraj w polickiej restauracji „Włoski Ogród”.

Drugie miejsce zajął mł. asp. Paweł Drzazga z PP w Przybiernowie (KPP w Goleniowie), natomiast trzecie - mł. asp. Paweł Piwoni z KPP w Pyrzycach.

Na kolejnych miejscach uplasowali się następujący dzielnicowi: sierż. szt. Justyna Gaja z KPP w Gryficach (miejsce 4); mł. asp. Paweł Dobrowolski z KMP w Świnoujściu (5); asp. szt. Józef Szembel z PP w Stepnicy, KPP w Goleniowie (6); asp. Zbigniew Wilgocki z PP Widuchowa – Banie, KPP w Gryfinie (7); mł. asp. Mariusz Litwin z KPP w Policach (8); st. sierż. Adrian Szwed z PP w Dolicach, KPP Stargard (9); sierż. szt. Andrzej Dawidowicz z PP w Dolicach, KPP Stargard (10).

Zdobywca pierwszego miejsca został nagrodzony statuetką oraz dyplomem.

To czytelnicy „Kuriera" za pośrednictwem SMS wybrali najpopularniejszych policjantów – dzielnicowych z poszczególnych komend miejskich i powiatowych policji w regionie oraz jednostek im podległych. W plebiscycie, który trwał od 3 do 30 listopada wystartowało ponad 390 dzielnicowych z całego garnizonu. Przez miesiąc oddano na nich ponad 16 tys. głosów.

Dodajmy, że głównym celem projektu jest wspieranie działań lokalnych służb dążących do wzrostu poczucia bezpieczeństwa obywateli, kreowanie pozytywnego wizerunku policji oraz  przekazanie możliwości wsparcia i pomocy, jakiej dzielnicowy może udzielić mieszkańcom swojego rejonu.

Przypomnijmy, że projekt realizowany był w ramach „Rządowego programu ograniczenia przestępczości i aspołecznych zachowań Razem Bezpiecznej im. Władysława Stasiaka na lata 2016 -2017”.

(KK)

Na zdjęciu: Mł. asp. Grzegorz Hnat został zwycięzcą plebiscytu na najlepszego dzielnicowego województwa zachodniopomorskiego.

Fot. KWP

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
20
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Widoki z wielkiego koła

Nekrologi

Sonda

Czy w Szczecinie powinien powstać pomnik Piotra Zaremby – pierwszego prezydenta Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie