środa, 21 sierpnia 2019.
Strona główna > Akcje Kuriera > Twój Dzielnicowy > Nasz dzielnicowy – zagłosuj!

Nasz dzielnicowy – zagłosuj!

Nasz dzielnicowy – zagłosuj!
Data publikacji: 2017-11-03 11:07
Ostatnia aktualizacja: 2018-11-07 21:05
Wywietleń: 11013 299452

Do końca listopada wybieramy policjanta w ramach plebiscytu „Twój Dzielnicowy”. Jest on organizowany przez Stowarzyszenie SOS dla Rodziny i zachodniopomorską policję w ramach projektu „Dzielnicowy bliżej nas. Współpraca Policji z mieszkańcami województwa zachodniopomorskiego”. 

Na czym polega konkurs? Czytelnicy „Kuriera Szczecińskiego” wybiorą najpopularniejszych policjantów – dzielnicowych z poszczególnych komend miejskich i powiatowych policji województwa zachodniopomorskiego, a także jednostek im podległych. Celem konkursu jest także wspieranie lokalnych działań służących wzrostowi poczucia bezpieczeństwa obywateli i kreowanie pozytywnego wizerunku policji.

Kandydatami do tytułu są dzielnicowi, zgłoszeni przez Komendę Wojewódzką Policji w Szczecinie. Pełna lista kandydatów znajduje się na stronie 24kurier.pl.

Głosowanie w plebiscycie odbywa się za pośrednictwem SMS-ów. Prawidłowo oddanym głosem w plebiscycie jest głos oddany SMS-em w terminie do 30 listopada 2017 r., do godziny 24. SMS-y dostarczone po upływie ww. terminu nie będą brane pod uwagę. W celu ułatwienia oddawania głosów poszczególnym kandydatom zostanie przypisany sposób głosowania – prefiks oraz numer porządkowy kandydata. By oddać głos za pośrednictwem SMS-a, należy przesłać na nr 71160 SMS o treści: Dzielnicowy.xx (gdzie xx to numer kandydata z listy).

SMS nie może zawierać polskich znaków, jego koszt to 1,23 zł z VAT. Jedna osoba może przesłać dowolną liczbę SMS-ów. Wysłanie SMS-a zgodnego z podanym powyżej wzorem jest jednoznaczne ze złożeniem oświadczenia o zapoznaniu się z regulaminem i wyrażeniem zgody na udział w głosowaniu, na zasadach określonych w niniejszym regulaminie.

Laureatem plebiscytu „Najpopularniejszy Dzielnicowy Roku” zostanie osoba, która uzyska największą liczbę głosów – oddanych za pomocą SMS-ów. Zdobywca pierwszego miejsca zostanie nagrodzony statuetką oraz dyplomem. Dodatkowo zostaną przyznane wyróżnienia i dyplomy dla uczestników plebiscytu, którzy uzyskają największą liczbę głosów w każdym z powiatów i miast.

Uroczyste nagrodzenie policjantów odbędzie się podczas uroczystości/gali, która odbędzie się w grudniu 2017 r. w restauracji „Włoski Ogród” w Policach. Informacje o nagrodzonych policjantach oraz zdjęcia z gali zostaną zamieszczone w „Kurierze Szczecińskim”.

Plebiscyt jest współfinansowany ze środków wojewody zachodniopomorskiego w ramach rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań „Razem bezpieczniej” im. Władysława Stasiaka na lata 2016 i 2017.

ToT

* * *

WYNIKI GŁOSOWANIA

REGULAMIN PLEBISCYTU

Komentarze

Grypa
- nie głosuję na mego gliniarza, w Łobzie wszyscy zachorowali na ptasią grypę i zamknęli "psiarnię", Coś kombinują? Ostatnio jedzili z chorągiwkami.
2018-11-07 20:59:58
Nasz dzielnicooowy
Konkurs na zasadzie, kto ma większa rodzinę i znajomych, którzy muszą wykorzystać doładowanie karty w telefonie do końca miesiąca :)
2017-11-23 07:58:41
Dzielnicowy z Polic
Hahahaha. Co kilka lat jak zwykle bicie piany.
2017-11-19 20:17:18
Dzielnicowy
Szkoda ze jest to tak słabo naglosnione u nas w.komendzie nikt o tym nie wiedział. A tym.bardziej mieszkancy dzielnicy.a o to w tym chodzi by to oni głosili
2017-11-17 11:07:34
Nasz dzielnicowy
Oddaje głos na Rafał Janusz
2017-11-03 20:14:49

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
20
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zawieszanie i zdejmowanie baneru z siedziby PiS

Nekrologi

Sonda

Czy trasy alternatywne pozwalają szybciej dojechać nad morze?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie