środa, 26 czerwca 2019.
Strona główna > Akcje Kuriera > Weź mnie Kurierem do domu > Jack – do dwóch razy sztuka?

Jack – do dwóch razy sztuka?

Jack – do dwóch razy sztuka?
Data publikacji: 2018-12-28 21:26
Ostatnia aktualizacja: 2019-02-09 09:51
Wywietleń: 1361 368724

Jack jest w typie terriera. Najchętniej aktywnie spędza czas. Szybko się uczy. O takich jak on psach, zwykło się mówić: inteligentne. I nawet takie - jak kumpel Jack - tracą dom i rodziny.

Miał pecha: 13 lipca człowiek mu się zagubił. Pogotowie interwencyjne nie po raz pierwszy odwiozło go psiego bidula. Jednak tym razem dawny opiekun już go nie odebrał. Tak kumpel Jack trafił na listę bezdomniaków. Teraz na jego szyi numer: 527/18. Obecnym domem - boks nr 15. Ostatnim wspomnieniem z miasta - deptak Bogusława.

- Ma niewiele ponad 5 lat. Wygląda i zachowuje się wspaniale. Może trochę nieśmiały z niego chłopak, ale wystarczy mu poświęcić odrobinę uwagi, żeby nabrał ochoty na zabawę - o Jacku opowiadają jego obecni, schroniskowi opiekunowie. - Jest bardzo przyjazny wobec ludzi i zwierząt, więc… w czym problem?

Jack już raz gościł na naszych łamach. Cztery miesiące później… znów szukamy dla niego domu i rodziny.

- Doskonale zna zasady życia w domu. Idealnie chodzi na smyczy. Jest w świetnej kondycji i zdrowiu. Brakuje mu… tylko kumpla, czyli człowieka, który przyjmie go pod swój dach i do rodziny. Zapraszamy na spacer zapoznawczy z naszym kumplem Jackiem. Warto dać mu szansę! - zachęcają schroniskowi opiekunowie.

Kto więc chciałby tego przystojniaka (527/18) lub jakąkolwiek inną, równie samotną i złaknioną uczucia, psinę przygarnąć - otworzyć przed nią dom i serce - jest proszony o kontakt ze szczecińskim Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt: al. Wojska Polskiego 247, tel. +48 91 487-02-81, e-mail: schronisko@schronisko.szczecin.pl. Placówka jest czynna codziennie, również w soboty i niedziele (oprócz świąt) w godzinach 9-16. Adopcje odbywają się od g. 8.30 do 15. 30. Uwaga: na nowych przyjaciół w schronisku czeka również 19 przyjaźnie mruczących kociaków.

* * *

Na naszych łamach prowadzimy cykl pt. „Weź mnie KURIEREM do domu". Jest poświęcony schroniskowym zwierzakom. Znajdziecie w nim Państwo oferty adopcyjne tych, co za kratami przytuliska siedzą nie za własne winy. Z utęsknieniem czekając na swojego człowieka: niestety, czasem bezskutecznie, miesiącami, a nawet latami. ©℗

(an)

Fot. Schronisko

Jack – do dwóch razy sztuka? Jack – do dwóch razy sztuka? Jack – do dwóch razy sztuka?

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
31
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Widoki z wielkiego koła

Nekrologi

Sonda

Czy w Szczecinie powinien powstać pomnik Piotra Zaremby – pierwszego prezydenta Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie