wtorek, 25 czerwca 2019.
Strona główna > Akcje Kuriera > Weź mnie Kurierem do domu > Jedyna taka Diana

Jedyna taka Diana

Jedyna taka Diana
Data publikacji: 2018-10-07 08:43
Ostatnia aktualizacja: 2018-11-19 23:57
Wywietleń: 1500 355067

Jest nie tylko piękna i młoda, ale też ma wielkie serce dla maluchów. W schronisku zaopiekowała się gromadką kociąt, które bez jej pomocy nie miałyby większych szans na przeżycie. Gdy one już znalazły swoje kochające rodziny i trafiły do wspaniałych domów, ona… wciąż czeka w schronisku na swoich dobrych ludzi.

Diana jest niespełna roczną koteczką. W lipcu została przekazana do schroniska ze swym maleństwem. Nie ma pewności, co stało się z resztą jej miotu. Wiadomo natomiast, że coś więcej niż instynkt skłoniło ją do przygarnięcia innych kociąt z bidula: zarówno tych, co przez zł los straciły swoje mamy, jak i odrzuconych przez nie. Wszystkie wykarmiła - jak swoje. Dając pakiet zdrowia i miłości na przyszłość.

- Diana jest wspaniałą koteczką. Delikatną, lgnącą do człowieka, mruczącą. Idealnie nadaje się więc do każdego rodzinnego domu, także z małymi dziećmi. W schronisku została wysterylizowana. To przyjazna i z natury pogodna dama, która perfekcyjnie zachowuje czystość i nie ma najmniejszego problemu z trafieniem do kuwety. Szukamy dla Diany kochającej rodziny, która zapewni jej nie tylko ciepłe, ale przede wszystkim bezpieczne schronienie na zawsze, nie tylko na chwilę - opowiadają dzielnej Diany schroniskowi opiekunowie.

Kto chciałby piękną Dianę (222K/18) lub jakąkolwiek inną kocinę, równie samotną i złaknioną uczucia, przyjąć do rodziny - otworzyć przed nią dom i serce - jest proszony o kontakt ze szczecińskim Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt: al. Wojska Polskiego 247, tel. +48 91-487-02-81, e-mail: schronisko@schronisko.szczecin.pl. Placówka jest czynna codziennie, również w soboty i niedziele (oprócz świąt) w godzinach 9-16. Adopcje odbywają się od g. 8.30 do 15.30. Uwaga: na nowych przyjaciół w schronisku czekają również urocze psiaki.

* * *

Na naszych łamach prowadzimy cykl pt. „Weź mnie KURIEREM do domu". Jest poświęcony schroniskowym zwierzakom. Znajdziecie w nim Państwo oferty adopcyjne tych, co za kratami przytuliska siedzą nie za własne winy. Z utęsknieniem czekając na swojego człowieka: niestety, czasem bezskutecznie, miesiącami, a nawet latami. ©℗

(an)

Fot. Schronisko

 

Jedyna taka Diana

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
22
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Widoki z wielkiego koła

Nekrologi

Sonda

Czy w Szczecinie powinien powstać pomnik Piotra Zaremby – pierwszego prezydenta Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie