czwartek, 27 czerwca 2019.
Strona główna > Akcje Kuriera > Weź mnie Kurierem do domu > Kici, kici Felicja

Kici, kici Felicja

Kici, kici Felicja
Data publikacji: 2018-12-23 21:24
Ostatnia aktualizacja: 2019-02-09 09:51
Wywietleń: 1109 368140

Ma wielkie miodowe oczy i puchate futerko umaszczone jak rasowy „składak": szare z domieszką rudego, miejscami pręgowane i łaciate. Kotka Felicja jest już gotowa, aby wskoczyć do kochającej rodziny. Kto może, niech szykuje na kolanach miejsce dla tej mruczącej dziewczyny.

Felicja trafiła do schroniska na początku września br. z Płoni. Wtedy jeszcze była maleńka jak okruszek. Niestety, już gorzko doświadczona przez los.

- Zagubione kocie dziecko z urazem miednicy. Mimo pomocy weterynaryjnej, pewien stopień niepełnosprawności jej pozostał. Kotka z nim świetnie sobie radzi - opowiadają jej schroniskowi opiekunowie. - Jest gotowa do adopcji. Choć nieco wylękniona. Potrzebuje socjalizacji, czyli towarzystwa i bliskości człowieka.

Felicja to schroniskowy numer 289K/18: wysterylizowana i zaszczepiona. Ale przede wszystkim to koteczka w potrzebie, która zasługuje na lepszy los niż ten, którego teraz doświadcza. Kto zechciałby się podjąć wyzwania i przyjął zalęknioną Felę do rodziny, jest proszony o kontakt ze Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt w Szczecinie: al. Wojska Polskiego 247, tel. +48 91 487 02 81, e-mail: schronisko@schronisko.szczecin.pl. Placówka jest czynna codziennie, również w soboty i niedziele (oprócz świąt), w godzinach 9-16. Adopcje odbywają się od g. 8.30 do 15.30.

* * *

Na naszych łamach prowadzimy cykl pt. „Weź mnie KURIEREM do domu". Jest poświęcony schroniskowym zwierzakom. Znajdziecie w nim Państwo oferty adopcyjne tych, co za kratami przytuliska siedzą nie za własne winy. Z utęsknieniem czekając na swojego człowieka: niestety, czasem bezskutecznie, nawet latami.

(an)

Na zdjęciu: Felicja - przecudna kotka o białym brzuszku jest teraz pod opieką Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Szczecinie.

Fot. Schronisko

 

Kici, kici Felicja Kici, kici Felicja

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
18
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Widoki z wielkiego koła

Nekrologi

Sonda

Czy w Szczecinie powinien powstać pomnik Piotra Zaremby – pierwszego prezydenta Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie