wtorek, 20 sierpnia 2019.
Strona główna > Akcje Kuriera > Weź mnie Kurierem do domu > Postaw na Karo

Postaw na Karo

Postaw na Karo
Data publikacji: 2018-10-02 09:54
Ostatnia aktualizacja: 2018-11-19 23:57
Wywietleń: 1550 353029

Ma dwa lata i energia go rozpiera. Jest słodziakiem o wielkim sercu, zamkniętym w filigranowym ciałku. Ale ma też charakter, więc dzieciakom nie pozwala się traktować niczym bezwolna zabawka. Efekt? Właśnie wrócił do schroniska z tzw. nieudanej adopcji.

Karo ma ogon w wiecznym rozmerdaniu. Ale tylko wówczas, gdy skupia na sobie uwagę człowieka i opuszcza z nim boks z kratami, na które został skazany nie za własne winy. Wtedy dopiero widać, jak wspaniały to kompan na długie spacery. Z potencjałem do uprawiania agility.

- W jego przypadku pozory mylą. Mimo że jest mały i posłuszny, to nie nadaje się do roli kanapowej przytulanki. Jest typem sportowca. Rozpiera go energia. Jest żywiołem ciekawym świata i ludzi. To przyjazny i ufny psiak, który chętnie się uczy. Niczym szczeniak szybko się pobudza, więc potrzebuje konsekwentnego przewodnika. W tej roli nie sprawdzą się dzieci. Dlatego dla Karo preferowany jest dom bez maluchów - o walecznym Karo (694/18) opowiadają jego tymczasowi, schroniskowi opiekunowie.

Karo świetnie się dogaduje z innymi psami. Jak z kotami - tego nie wiadomo. Jest w świetnej kondycji i zdrowiu, zaszczepiony i wykastrowany.

Kto chciałby postawić na Karo (694/18), rezydenta II wybiegu, lub jakąkolwiek inną psinę czy kocinę, jest proszony o kontakt ze Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt w Szczecinie: al. Wojska Polskiego 247, tel. +48 91 487 02 81, e-mail: schronisko@schronisko.szczecin.pl. Placówka jest czynna codziennie, również w soboty i niedziele (oprócz świąt), w godzinach 9-16. Adopcje odbywają się od g. 8.30 do 15.30.

* * *

Na naszych łamach prowadzimy cykl pt. „Weź mnie KURIEREM do domu”. Jest poświęcony schroniskowym zwierzakom. Znajdziecie w nim Państwo oferty adopcyjne tych, co za kratami przytuliska siedzą nie za własne winy. Z utęsknieniem czekając na swojego człowieka: niestety, czasem bezskutecznie, nawet latami.

(an)

Fot. Schronisko/Wolontariat

Postaw na Karo Postaw na Karo Postaw na Karo

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
14
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zawieszanie i zdejmowanie baneru z siedziby PiS

Nekrologi

Sonda

Czy trasy alternatywne pozwalają szybciej dojechać nad morze?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie