środa, 26 czerwca 2019.
Strona główna > Akcje Kuriera > Weź mnie Kurierem do domu > Zielonooka słodka Bella

Zielonooka słodka Bella

Zielonooka słodka Bella
Data publikacji: 2019-03-02 15:24
Ostatnia aktualizacja: 2019-04-15 10:28
Wywietleń: 952 378508

Jest piękna, ale również płochliwa. I właśnie ta ostatnia cecha wielu zniechęca do przygarnięcia słodkiej Belli. Jednak wystarczy dać jej szansę, aby się przekonać, jak przyjazna z niej dama: zarówno dla innych wrażliwych kotów, jak też czułych opiekunów.

Bella trafiła do schroniska w lipcu 2018 roku. Była wylęknionym maluchem, znalezionym na prawobrzeżu Szczecina. Nie miała szczęścia przebywania choćby w tymczasowym domu. Stąd pozostała w niej nieufność wobec obcych i płochliwa natura.

- W spokojnych okolicznościach sama domaga się głaskania i chętnie częstuje się smakołykami prosto z dłoni. Ucieka natychmiast, gdy tylko dostrzeże obcego człowieka lub napastliwego kota. Nie jest nerwowa, ale unika konfrontacji - o Belli mówią jej schroniskowi opiekunowie. - Potrzebuje spokojnego domu, a więc bez małych dzieci. Najlepiej z innymi łagodnymi kotami. Jest duża szansa, że z czasem nabierze zaufania. Dobrze czułaby się mogąc wychodzić na zewnątrz. Ale tylko po odpowiednio długiej socjalizacji i w bezpiecznej okolicy. Z możliwością powrotu o każdej porze.

Kotka jest młoda, zdrowa i w świetnej kondycji. Została wysterylizowana, więc nie trzeba by czekać z przeniesieniem jej do domu. Tym bardziej, że zna zasady życia w czterech ścianach: ma stuprocentową trafialność kuwetową.

Bella jest puchatą kotką o hipnotyzujących zielonych oczach. Przyjaźnie mruczy wypatrując nowego domu i rodziny. Kto chciałby tę pięknooką (60K/18) lub jakąkolwiek inną, równie samotną i złaknioną uczucia kocinę przyjąć do rodziny - otworzyć przed nią dom i serce - jest proszony o kontakt ze szczecińskim Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt: al. Wojska Polskiego 247, tel. +48 91 487-02-81, e-mail: schronisko@schronisko.szczecin.pl. Placówka jest czynna codziennie, również w soboty i niedziele (oprócz świąt) w godzinach 9-16. Adopcje odbywają się od g. 8.30 do 15.30. Uwaga: na nowych przyjaciół w schronisku czeka również 69 stęsknionych psiaków.

* * *

Na naszych łamach prowadzimy cykl pt. „Weź mnie KURIEREM do domu". Jest poświęcony schroniskowym zwierzakom. Znajdziecie w nim Państwo oferty adopcyjne tych, co za kratami przytuliska siedzą nie za własne winy. Z utęsknieniem czekając na swojego człowieka: niestety, czasem bezskutecznie, miesiącami, a nawet latami.

(an)

Fot. Schronisko

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
23
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Widoki z wielkiego koła

Nekrologi

Sonda

Czy w Szczecinie powinien powstać pomnik Piotra Zaremby – pierwszego prezydenta Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie