piątek, 15 listopada 2019.
Strona główna > Gospodarka > Czyj... kontener? Portowy zarząd szuka właściciela

Czyj... kontener? Portowy zarząd szuka właściciela

Czyj... kontener? Portowy zarząd szuka właściciela
Data publikacji: 2019-11-08 18:14
Ostatnia aktualizacja: 2019-11-10 15:01
Wywietleń: 848 426667

Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście SA poszukuje właściciela... kontenera znajdującego się na terenie nieruchomości przy ul. Bytomskiej 3/5/6 w szczecińskim porcie. Nie wiadomo bowiem, do kogo należy ten obiekt.

Kontener został wyprodukowany w 1975 roku dawnej szczecińskiej fabryce Unikon i ma nr identyfikacyjny 569 (nr zatwierdzenia - PL-65/TPK/69001775). Widnieje na nim logo Polskich Linii Oceanicznych. Od kiedy stoi w tym miejscu, nie wiadomo.

Spółka prosi o pilny kontakt właściciela kontenera do 25 listopada br. Telefon kontaktowy: (91) 43 08 315 lub 43 08 317.

(ek)

Fot. ZMPSiŚ

Czyj... kontener? Portowy zarząd szuka właściciela Czyj... kontener? Portowy zarząd szuka właściciela

Komentarze

Z chęcią
bym go kupił
2019-11-10 14:13:03
Info dla młodzieży
Kiedyś mieliśmy w Polsce przemysł. Teraz będziemy mieć tylko wiatraczki, solary, sodomię i NĘDZĘ! Polexit natychmiast!
2019-11-10 13:15:15
do stoczniowców, ekspertów i PO--ów
- to w "floating garden" zabrakło już dwóch złomiarzy? Co ten "jarek-pisdzielec" za PO_mocą "pincetplus" zrobił, nawet złomu już nie PO_trzebują w Szczecinie.
2019-11-09 18:50:14
ja
no to jakby za darmo oddwali to przygarne.
2019-11-09 17:25:53
Jakby co to mogłbym przygarnąć
...
2019-11-09 17:02:04
A ciekawe
Co...lub Kto...moze byc "jeszcze" w Kontenerze ?/? A wiec badzcie Ostrozni...juz przy otwieraniu !!
2019-11-09 01:15:00
dawnej szczecińskiej fabryce Unikon
- jeszcze dawniej FAKON, ale "zachodowwi", dzisiejszym braciom /LGBT/ ta nazwa źle się kojarzyła.
2019-11-08 22:42:11