wtorek, 25 czerwca 2019.
Strona główna > Gospodarka > Konferencja o ułatwieniach dla biznesu

Konferencja o ułatwieniach dla biznesu

Konferencja o ułatwieniach dla biznesu
Data publikacji: 2018-10-11 19:24
Ostatnia aktualizacja: 2018-11-13 20:42
Wywietleń: 764 355816

O udogodnieniach i zmianach w prowadzeniu działalności gospodarczej będzie mowa podczas konferencji dla przedsiębiorców, która w piątek (12 października) odbędzie się w Szczecinie. W wydarzeniu wezmą udział m.in. przedstawiciele resortów gospodarczych i Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Szczecińska konferencja to kolejny przystanek na mapie spotkań organizowanych w całym kraju przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Wydarzenie ma przybliżyć przedsiębiorcom zmiany wynikające między innymi z tzw. konstytucji biznesu. Na uczestników czekają prelekcje i stoiska ekspertów wielu instytucj.

Spotkanie otworzy Jadwiga Emilewicz – minister przedsiębiorczości i technologii. Kolejno swoje prezentacje przedstawią reprezentanci Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwa Finansów i ZUS. Eksperci odpowiedzą także na pytania uczestników.

Dodatkowo od g. 11 do 14 będzie czynna strefa informacyjna z udziałem specjalistów. Przy stanowisku ZUS będzie można poradzić się w sprawach ubezpieczeń, opłacania składek, elektronicznych zwolnień lekarskich i zasiłków. Eksperci wyjaśnią temat „ulgi na start” i preferencyjnych składek. Porad będą udzielać też przedstawiciele: Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwa Finansów, Krajowej Administracji Skarbowej, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich, Enterprise Europe Network, Banku Gospodarstwa Krajowego oraz Agencji Rozwoju Przemysłu.

Konferencja odbędzie się w Netto Arenie w Szczecinie (ul. Wł. Szafera 3/5/7). Część oficjalna rozpocznie się o godz. 11. Więcej informacji można znaleźć na stronie prawodoprzedsiebiorczosci.parp.gov.pl

 (k)

Fot. Mirosław Winconek

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
22
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Widoki z wielkiego koła

Nekrologi

Sonda

Czy w Szczecinie powinien powstać pomnik Piotra Zaremby – pierwszego prezydenta Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie