wtorek, 20 sierpnia 2019.
Strona główna > Gospodarka > Nagrody Gospodarcze Prezydenta – pięciu zwycięzców

Nagrody Gospodarcze Prezydenta – pięciu zwycięzców

Nagrody Gospodarcze Prezydenta – pięciu zwycięzców
Data publikacji: 2017-09-14 17:23
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-18 19:34
Wywietleń: 2915 292210
Piekarnia S.C. Ewa i Andrzej Reczyńscy, Pixel Legend Sp. z o.o., Autocomp Management Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane Calbud Sp. z o.o., Fast Terminals Sp. z o.o. – to firmy, które w tym roku uzyskały Nagrodę Gospodarczą Prezydenta Miasta Szczecina. Laureaci wezmą udział w kampanii promocyjnej Invest in Szczecin w przyszłym roku.

Celem nagrody jest promowanie wyróżniających się firm ze Szczecina, inspirowanie rozwoju przedsiębiorstw, promowanie postaw proinwestycyjnych, wybitnych osiągnięć innowacyjnych oraz zwiększenie konkurencyjności szczecińskich przedsiębiorstw w kraju i za granicą. Kandydatami do Nagrody Gospodarczej mogły zostać firmy, mające swoje siedziby lub oddziały na terenie gminy Szczecin. Kandydatów nominowało pięć zespołów branżowych (ds. budowlanych i rozwoju przestrzennego, ds. usług nowoczesnych, gospodarki morskiej i logistyki, ds. innowacji i badań oraz ds. handlu i rzemiosła) Rady Gospodarczej Prezydenta Miasta Szczecina. Zwycięskie firmy otrzymały statuetkę oraz wezmą udział w kampanii promującej markę Invest in Szczecin, czyli działania promocyjne i reklamowe w kampanii outdoorowej o zasięgu lokalnym oraz ogólnopolskim, kampanię promocyjno–reklamową w mediach i internecie, ekspozycję firmy w specjalnym katalogu.

- Szukamy nowych form, nowych rozwiązań współpracy miasta z lokalnym biznesem. Stąd też pięć zespołów, które zajmują się konkretnymi problemami poszczególnych branż. Szczecin się rozwija. I to widać. Tak dobrych wskaźników jeszcze nie mieliśmy. To wasz sukces - przedsiębiorców. Dlatego chcemy wyróżnić tych, którzy nie tylko wpływają na rozwój gospodarczy naszego miasta, ale także promują Szczecin na arenie krajowej i międzynarodowej - stwierdził Piotr Krzystek, prezydent Szczecina.
(dar)

Na zdjęciu: Zwycięzcy tegorocznej edycji Nagrody Gospodarczej Prezydenta Miasta Szczecina.

Fot. Ryszard Pakieser

Nagrody Gospodarcze Prezydenta – pięciu zwycięzców Nagrody Gospodarcze Prezydenta – pięciu zwycięzców Nagrody Gospodarcze Prezydenta – pięciu zwycięzców Nagrody Gospodarcze Prezydenta – pięciu zwycięzców Nagrody Gospodarcze Prezydenta – pięciu zwycięzców

Komentarze

M. Mazur
Większość z tych firm to "szemrane" firmy krzak. Nie takie fajerwerki odpalano, np. z Amber Gold, gdzie sam Prezydent Gdańska ciągał im...samolot.
2017-09-15 09:22:28
Szczecin promuje...
No dobrze, czy te firmy zatrudniają ludzi z zewnątrz, czy tylko członków ich rodzin i pociotków? Poza tym, taka promocja powinna być wyłącznie przez firmy założone przez jedną osobę z pomysłem, która z biegiem lat doprowadziła swoją firemkę do ogromnego rozwoju. Ale jeśli jest to wyłącznie przybudówka zagranicznego koncernu lub kapitał wziął się z zagranicy, to gdzie tu przykład na zakładanie szczecińskiego biznesu? Zarządzać każdy potrafi, ale założyć coś od zera z własnym kapitałem i pomysłem - to już ciężej... Szczecin powinien promować firmy, które wyrosły ze start-upów lub pomysłów wizjonerskich osób, bo to jest inspirujące.
2017-09-15 07:00:52
poznaniak
Jakie miasto tacy biznesmeni. Nikt o nich nie słyszał.Żenada . Szkoda komentować.
2017-09-14 20:19:18
Jarun
A tego drugiego od lewej na zdjęciu - to nie PO wypromowało?! A wiadomo,oj wiadomo - skąd PO czerpało na swoje wydatki. Ruhe! Rede nicht !
2017-09-14 18:36:59
obserwator
Jedyna firma która zasługuje na medale to piekarnia Reczyńscy. Najlepszy chleb w mieście szczególnie razowy w foremce i okrągły - żytni i mieszany. 100% naturalne składniki - genialne produkty. Natomiast piekarnia po drugiej stronie ulicy Rajskiego na początku kiedyś miała dobre pieczywo a teraz bochenki tam wyglądają jak z obrazka czyli sama chemia jest tam.Po prosty poszli na łatwizne. Jeśli chodzi o FAST TERMINAL to jest firma belgijska , nie polska.Dlatego nagroda jej się nie należy.To jest myśl technologiczna , innowacyjna i zarządzanie belgijskie.
2017-09-14 18:11:45
k-2
A gdzie Golema?
2017-09-14 18:07:16
obserwator
A gdzie jest Zarząd fabryki wież wiatrowych ST3??? Dawny Biffinger? Szefowie tych firm powinni odmówić przyjęcia tych nagród na znak protestu przeciwko sytuacji w tej firmie i na znak solidaryzowania się z załogą tej firmy- ST3. nie ma się z czego cieszyć jak taka fabryka w Szczecinie blisko upadłości. Żałoba w mieście powinna być a oni się lansują i fotografują. ściema wielka a tutaj pod bokiem taka katastrofa inwestycyjna i brak gospodarności na naszych oczach.Wstyd na całą Polske!
2017-09-14 17:50:04

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
14
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zawieszanie i zdejmowanie baneru z siedziby PiS

Nekrologi

Sonda

Czy trasy alternatywne pozwalają szybciej dojechać nad morze?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie