środa, 18 września 2019.
Strona główna > Gospodarka > Pracodawcy komentują: Warto zaistnieć na targach

Pracodawcy komentują: Warto zaistnieć na targach

Pracodawcy komentują: Warto zaistnieć na targach
Data publikacji: 2018-10-17 19:07
Ostatnia aktualizacja: 2018-11-13 20:42
Wywietleń: 1391 356678

Pracodawcy aktywnie poszukują najlepszych i wykwalifikowanych pracowników. Doskonałą okazją do rozmowy z lokalnymi, dobrymi przedsiębiorcami będą Targi Pracodawców. Druga edycja wydarzenia odbędzie się 18 października w hotelu Novotel w Szczecinie.

Anna Sudolska, kierownik oddziału Szczecin/członek zarządu Idea HR Group:

- Bardzo cieszę się, że mamy możliwość wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Możliwość spotkania z kandydatem w takiej formule jest dla nas bezcenna. Po pierwsze będziemy dostępni na naszym stoisku dla wszystkich osób, które szukają obecnie pracy lub myślą o zmianie, podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem na temat lokalnego rynku pracy. Po drugie przeprowadzimy warsztat, podczas którego doradzimy, jak dotrzeć do najlepszych pracodawców, jak przygotować się do rozmów z nimi i w jaki sposób się im zaprezentować. Po trzecie będzie to doskonała przestrzeń do poznania się z najlepszymi pracodawcami z regionu. Zapraszamy wszystkich serdecznie.

Anna Alwin, dyrektor HR, LM Wind Power Blades Goleniów:

- Targi Pracy są doskonałym miejscem, aby zaistnieć i jako firma, i jako pracodawca. Albo przynajmniej przypomnieć o swoim istnieniu. LM Wind Power kojarzy się wielu osobom z łopatami do turbin wiatrowych, które widać „w drodze nad morze” koło Goleniowa. I to jest już bardzo dużo. Dzięki temu buduje się w Polsce świadomość, że w naszym regionie jest firma, która przyczynia się do zasilania świata czystą energią. Świadomość, że i my, Polacy, przyczyniamy się do tego, aby przyszłe pokolenia – nasze dzieci, miały czyste powietrze i środowisko. Przyjęło się mówić, że mamy obecnie rynek pracownika. My jednak uważamy, że to zdecydowanie rynek dobrego pracodawcy. Jesteśmy na właściwej drodze, aby wraz z 1200 osobami w naszym zespole utworzyć miejsce, w którym, choć bywa i ciężko, to jest nam po prostu dobrze. Zapraszamy serdecznie na nasze stoisko – z przyjemnością porozmawiamy ze wszystkimi osobami zainteresowanymi pracą u nas, pracą w LM Wind Power.

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
9
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Wokalne popisy na pl. Grunwaldzkim

Nekrologi

Sonda

Czy popierasz Marsz Równości?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie