czwartek, 21 czerwca 2018.
Strona główna > Gospodarka > Prawie tysiąc przedsiębiorców na Gali PiG

Prawie tysiąc przedsiębiorców na Gali PiG [GALERIA]

Prawie tysiąc przedsiębiorców na Gali PiG
Data publikacji: 2018-05-26 11:05
Ostatnia aktualizacja: 2018-05-28 10:20
Wywietleń: 7125 329724

W piątek wieczorem szczecińscy przedsiębiorcy szaleli na Gali Północnej Izby Gospodarczej, największej organizacji samorządu gospodarczego w Polsce. Prawie tysiąc osób szampańsko bawiło się na Wałach Chrobrego. Do tańca przygrywał Blue Cafe. Specjalnie dla nich wokalista Dominika Gawęda trzy razy zmieniała swoje sceniczne stroje. Wszystko działo się w oparach indyjskich potraw. Kto nie był niech żałuje.

(dar)

Fot. Marta TESZNER

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z IMPREZY

Komentarze

biznesmen
A dyrektor PIG jaką ma teraz pensję: nadal 16 tys. zł co miesiąc?
2018-05-28 09:44:58
Sebastian
Tylko prokuratorów i sędziów żal...
2018-05-28 08:32:28
Ewa
A pan Wiecaszek tez tam byl..jakos cicho o bylym prezesie...
2018-05-28 07:38:43
PiSzcząca bida
@ obserwator(r) - rzeczywiście z ciebie zakompleksiony nieudacznik. Co, nie zaprosili na imprezkę? Twój pierwszy komentarz to żywcem skopiowana retoryka bolszewików po Rewolucji październikowej dla których każdy drobny posiadacz, przedsiębiorca to wróg ludu, któremu trzeba wszystko zabrać, żeby stał się taki ubogi jak inni proletariusze. Ty może dalej siedzisz za wschodnią granicą, bo w Szczecinie, mieście porażki, w przeciwieństwie do ciebie, pisze się używając polskich czcionek. Napisz poprawnie to, co z ciebie wyłazi: żółć.
2018-05-27 12:49:04
obserwator(r)
Ciągle ci sami ludzie dostaja nagrody od lat.Jedna z Pan ktora dostala ta statuetke zrobila sobie z tego hobby i zostala kolekcjonerka roznych statuetek, trofeow i tego typu podobnych gadzetow.Przesciga sie w tej rywalizacji z innymi konkurentami.Robie sie za autorytet a nie pamieta kto byl inspiracja dla jejz aktywnosci zawodowej i komu zawdiecza to co osiagnela . Pojawia sie tylko na tych imprezach gdzie wie ,ze dostanie kolejny laur.Brak pokory, skromnosci i potezne parcie na szklo i media i przekonanie ,ze reprezetuje firme najlepsza , najwieksza i naj i naj naj naj.To jest zenujace ze te nagrody dostaja ciqgle te same osoby.
2018-05-26 22:11:48
@obserwator(r)
Jesteś prymitywnym nieudacznikiem zazdroszczącym innym !!! Kłamiesz !!! Myślisz że są jeszcze głupsi od ciebie?!?!
2018-05-26 20:08:12
obserwator(r)
Na rekach zlote opaski - co to jest ???? all inclusive impreza czy jakis znak? znak naszych czasow????o co chodzi i po co to? prowincjonale zasciankowe metody oznakowania uczestnikow. brak etykiety i podstawowych zasad elegencji i doboru stroju. niejtore panie jak wiejkiej dyskoteko w remizie strackiej.Brak oglady.
2018-05-26 17:36:01
RIT
Wielka gala bezimiennych bohaterów budujących potęgę gospodarczą Szczecina i regionu. Od czasu dojścia do władzy PIS nie szaleją , razem z biznesmenami , prokuratorzy i sędziowie. To znak czasu. Gdyby PIS i Ziobro rządzili Polską od powiedzmy 15 lat to obawiam się , że znacznie przerzedziliby szeregi szalejących biznesmenów.
2018-05-26 15:12:45
Ruina gospodarcza Szczecin.
A teraz , po gali , czas na CBA. Trzeba skontrolować , dlaczego przetargi na prace dla firm pństwowych i samorządów "wygrywali " tylko tzw. biznesmeni z PiG ? Szczecin to miasto porażka. Najniższe pensje w Polsce , bieda aż piszczy. Muszą zatrudniać Ukraińców , bo coraz mniej frajerów wśród Polaków. Gospodarczo jestesmy na końcu w Polsce. Większość dużych państwowych firm przejmowali za bezcen różni cwaniacy i złodzieje.
2018-05-26 14:18:56
Teodor
Ja nie widzę biedy ani bezrobocia w Zachodniopomorskim. Pełno ofert pracy i coraz więcej obcokrajowców pracuje tu b nie ma kogo zatrudnić. Dzięki ludziom przedsiębiorczym rozwija się gospodarka.
2018-05-26 13:22:20
mario
Czy prokuratorzy i sędziowie też się razem z nimi bawili?
2018-05-26 12:57:07
obserwator(r)
Zenujace i wstydliwe zachownie dla lansu i poklasku aby sie pokazac.jak oni tacy przedsiebiorczy to dlaczego w naszym regionie taka bieda i berobocie i zarobki na poziomie sredniej krajowej? mam nadzieje ze dobra zmiana dowali im podatki od luksusu i zycia ponad stan. musza sie dzielic z ubogimi a nie kase marnuja na takie zbytki aby sie pokazac w internecie na hucznych imprezach i swawolach.Szczecin miasto porazka -wsyscy uciakaja stad do Poznania - tam dobre zycie, praca , edukacja i zarobki.Potepiam tego typu zachowania dla lansu zbytku. festiwal proznosci dla mediow w centrum miasta gorszenie sieja.
2018-05-26 12:38:38
$
Całe szczęście, że można być biznesmenem, mieć pieniądze, ale klasy i stylu się za to nigdy nie kupi :)
2018-05-26 12:26:21