środa, 18 lipca 2018.
Strona główna > Kraj > Wałęsa: Jeśli żona Kiszczaka nie ujawni prawdy, ja to zrobię

Wałęsa: Jeśli żona Kiszczaka nie ujawni prawdy, ja to zrobię

Wałęsa: Jeśli żona Kiszczaka nie ujawni prawdy, ja to zrobię
Data publikacji: 2017-12-10 22:46
Ostatnia aktualizacja: 2017-12-20 00:15
Wywietleń: 1509 304701

Jeśli żona Czesława Kiszczaka nie ujawni prawdy o tym, jak powstały teczki i kto ją w nie wrobił, to ja to ujawnię – napisał w niedzielę na Twitterze były prezydent Lech Wałęsa. Chodzi o teczki TW „Bolka”, którym miał być Wałęsa, znalezione w domu zmarłego byłego szefa komunistycznego MSW gen. Czesława Kiszczaka.

„Zgłaszam do Prokuratury zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Kiszczak nie mógł mieć przygotowanych takich teczek i nie mógł napisać osobiście tego listu przewodniego. Był przesłuchiwany pod przysięgą w IPN. Protokoły istnieją w IPN” – napisał Wałęsa. Według niego ws. teczek należy przesłuchać ponownie żonę Czesława Kiszczaka – Marię Kiszczak i sprawdzić, kto napisał list przewodni i przygotował „prowokację”.

– Sprawa jest sfingowana (…) Ja już wiem, kto to wykonał i na czyje zlecenie. Zbieram dowody i kompletuję świadków – stwierdził Wałęsa.

(pap)

Fot. Robert Stachnik

Komentarze

endi
sam obalył komune to i z Kyszczakową da se rade,to już nie jest BOLEK to jest Bolo z WEJŚCIE SMOKA
2017-12-19 23:30:24
k
Przykre , ale może ten bohater niedługo przejdzie do historii . Niech żyje i 100 lat , ale jak tak będzie walczył i walczył /z historią ,prawdą/, to nie wiem ... ile mu zostało zdrowia ? A te teczki , których nie spalono i tak wyjdą na jaw - co wtedy - na co to pieniactwo ? Solidarność -co to było / Wałęsa , Frasyniuk , czy 9 milionów frajerów?/ i tak się w rynsztoku pogrąża ? Czego będą się w szkołach uczyć ? . O bolku ? . o L.Wałęsie czy o głupich wciąż Polakach , którzy plew od ziarna nigdy nie będą umieli odsiać ? A ten pan ma być wzorem dla kogo -jakiej młodzieży ?
2017-12-12 17:10:58
ariman
To ty Pierre do znasz dokładne adresy. a choroba jak sam podajesz swój nic to jesteś nieźle szurnięty
2017-12-12 13:20:42
Pierre d'Olnięty
do @gekon Cieszę się, że znów piszesz bo to oznacza że zdjęli ci kaftan o co wnioskowała rada pacjentów na twoim oddziale
2017-12-12 12:26:51
ucho
prezes nie odpuści, on uwielbia goić...taki mały sadysta...bo tchórzliwy.
2017-12-12 12:10:06
BYŚ SZCZĘŚLIWYM CZŁOWIEKIEM
Szczęściarzem jest się wtedy gdy żona krzyczy do Ciebie - "Lechu właśnie leci losowanie totolotka" - a ty już wiesz, że wygrałeś. hehehehehehe..... !
2017-12-12 11:17:02
trohan
Tak, jedynym bohaterem (wg. IPN-u) je4st Jarosław no i śp. Lech. Wałęsę należy gnoić. Typowe rozumowanie małego zadziory i kłótnika z Żoliborza. A Jarek sobie powtarzał: "Lepiej głaskać kota w domu, gdy na dworze stoi ZOMO."
2017-12-12 10:21:45
pipi
Jawny szantaż!....... „Jeśli żona Czesława Kiszczaka nie ujawni prawdy o tym, jak powstały teczki i kto ją w nie wrobił, to ja to ujawnię “.....Panie „noblista“,panu się coś PO-merdało, publika czeka na „ujawnienie prawdy“ jak na zająca pod choinką.....Jeśli „noblista“ uważa „ujawnienie prawdy“ tak ważne dla swego istnienia nie musi czekać na dobrą wolę Pani Kiszczakowej.....Jest obawa iż któraś z „miłujących“ się stron zejdzie i co wtedy?
2017-12-12 09:56:57
I znow Faceta "PO-nosi"...
A co nastapilo po roku 1970... i "przysiegach" TW - Bolka, wraz z Przysiega... jako Prezydenta wlacznie ??
2017-12-11 23:41:21
GDYNIA
Oj dziadku nad grobem czemu ty jeszcze podskakujesz, NIE przeginaj z tym skakaniem NIE te lata i NIE ta POLSKA.
2017-12-11 19:42:06
maxi
Kompletuje świadków? Niech zgadnę Milczanowski i spółka pewnie. hahahahah
2017-12-11 13:14:48
gekon
Pierre skąd tak dokładnie znasz adresy? Czyżbyś tworzył na oddziale razem z ananke, smokiem Jerzym, E.T, Jaro, Atanazym i "jeśli tylko". Ach, takich pacjentów -literatów ze świecą szukać. Zdrowo szurnięte towarzystwo, zwłaszcza Eva T.
2017-12-11 10:49:10
gekon z trumla
Powinien zasięgnąć rady wróżki (czarownicy) Evy T. albo posłuchać porad starego alt-arta i jego psa o zawołaniu:Jestem.
2017-12-11 10:25:17
AXA
A ten znowu puszcza bąki w dobrym towarzystwie...
2017-12-11 08:38:58
haha
Niektórzy są mistrzami ośmieszania, braku honoru, obłudy i wstydu.
2017-12-11 07:06:43
Ex ubek
No,Wałęsa,przegięliście tym razem za bardzo.Nie sądzicie ,chyba poważnie że gen.Kiszczak zwierzał się swojej żonie ze swoich spraw służbowych.Jemu NIE WOLNO było tego robić.A jego żona nie ma na imię Danuta.
2017-12-11 00:26:19
Pierre d'Olnięty
Panie Prezydencie - ja też już wiem kto wykonał tę haniebną prowokację ! Ukrywa się w Szczecinie i ciągle zmienia miejsca pobytu ! Był widziany na Żołnierskiej 55, i na Mącznej 4 ale głównie na Broniewskiego 26