piątek, 26 kwietnia 2019.
Strona główna > Kultura > Fotografia, ceramika czy bębny?

Fotografia, ceramika czy bębny?

Fotografia, ceramika czy bębny?
Data publikacji: 2015-08-18 18:47
Ostatnia aktualizacja: 2018-11-08 02:40
Wywietleń: 427 12703

Są jeszcze wolne miejsca na rozmaite zajęcia w szczecińskim Pałacu Młodzieży, choćby plastyczne, ceramiczne, szachowe, wokalne, taneczne. A także na kilkugodzinną opiekę dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz rytmikę dla dwulatków. Do najbliższego piątku odbywa się w tej placówce rekrutacja uzupełniająca, można zatem składać wnioski w sekretariacie pałacu.

Ponad 40 wolnych miejsc czeka na dzieci trzy- i czteroletnie w Akademii Edukacji Przedszkolaka, na opiekę w godz. 8-12 albo 12.30-16.30. Małe dzieci, nawet dwuletnie (ale też starsze przedszkolaki), można jeszcze zapisać na rytmikę. Najwięcej, bo aż 50 miejsc czeka na maluszki mające dwa latka. Takie zajęcia rytmiczne odbywają się w godzinach dopołudniowych i popołudniowych, np. o  godz. 9.30 oraz 17.25. Również przedszkolaki, ale mające pięć lub sześć lat, mogą zostać jeszcze zapisane na naukę języka angielskiego  - uwaga, miejsc jest zaledwie kilka!

Na dzieci zainteresowane zajęciami plastycznymi czekają wolne miejsca w różnych grupach wiekowych - w tym m.in. dla licealistów oraz przedszkolaków, a dla nastolatków - w pracowni ceramicznej. Sporo osób może się też zapisać choćby do pracowni muzycznej, gitarowej, na warsztaty bębniarskie, taniec etniczny i nowoczesny. Kilkanaście wolnych miejsc czeka również w pracowni szachowej, fotograficznej, turystyczno - ekologicznej.

Do piątku rodzice, którzy chcą zapisać swoje dzieci na wolne miejsca, powinni złożyć wnioski w sekretariacie Pałacu Młodzieży (ten czynny tylko w godz. 8 - 15.30). Wyniki rekrutacji uzupełniającej zostaną podane do publicznej wiadomości jeszcze przed zakończeniem wakacji - 28 sierpnia. ©℗

M. GAPIŃSKA

Na zdjęciu: W szczecińskim Pałacu Młodzieży jest sporo wolnych miejsc na rozmaite zajęcia, w tym na naukę gry na bębnach.

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
12
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Strajk nauczycieli przed Urzędem Wojewódzkim
Motocykliści dzieciom
Wspierali nauczycieli
Poprzedni Następny

Nekrologi

Sonda

Czy do września rząd porozumie się z nauczycielami ws. płac i strajk w oświacie nie zostanie wznowiony?

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie