czwartek, 24 maja 2018.
Strona główna > Kultura > Fotografia, ceramika czy bębny?

Fotografia, ceramika czy bębny?

Fotografia, ceramika czy bębny?
Data publikacji: 2015-08-18 18:47
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-16 12:56
Wywietleń: 254 12703

Są jeszcze wolne miejsca na rozmaite zajęcia w szczecińskim Pałacu Młodzieży, choćby plastyczne, ceramiczne, szachowe, wokalne, taneczne. A także na kilkugodzinną opiekę dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz rytmikę dla dwulatków. Do najbliższego piątku odbywa się w tej placówce rekrutacja uzupełniająca, można zatem składać wnioski w sekretariacie pałacu.

Ponad 40 wolnych miejsc czeka na dzieci trzy- i czteroletnie w Akademii Edukacji Przedszkolaka, na opiekę w godz. 8-12 albo 12.30-16.30. Małe dzieci, nawet dwuletnie (ale też starsze przedszkolaki), można jeszcze zapisać na rytmikę. Najwięcej, bo aż 50 miejsc czeka na maluszki mające dwa latka. Takie zajęcia rytmiczne odbywają się w godzinach dopołudniowych i popołudniowych, np. o  godz. 9.30 oraz 17.25. Również przedszkolaki, ale mające pięć lub sześć lat, mogą zostać jeszcze zapisane na naukę języka angielskiego  - uwaga, miejsc jest zaledwie kilka!

Na dzieci zainteresowane zajęciami plastycznymi czekają wolne miejsca w różnych grupach wiekowych - w tym m.in. dla licealistów oraz przedszkolaków, a dla nastolatków - w pracowni ceramicznej. Sporo osób może się też zapisać choćby do pracowni muzycznej, gitarowej, na warsztaty bębniarskie, taniec etniczny i nowoczesny. Kilkanaście wolnych miejsc czeka również w pracowni szachowej, fotograficznej, turystyczno - ekologicznej.

Do piątku rodzice, którzy chcą zapisać swoje dzieci na wolne miejsca, powinni złożyć wnioski w sekretariacie Pałacu Młodzieży (ten czynny tylko w godz. 8 - 15.30). Wyniki rekrutacji uzupełniającej zostaną podane do publicznej wiadomości jeszcze przed zakończeniem wakacji - 28 sierpnia. ©℗

M. GAPIŃSKA

Na zdjęciu: W szczecińskim Pałacu Młodzieży jest sporo wolnych miejsc na rozmaite zajęcia, w tym na naukę gry na bębnach.

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
14
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”