czwartek, 24 maja 2018.
Strona główna > Kultura > Jeśli kochasz książki...

Jeśli kochasz książki...

Jeśli kochasz książki...
Data publikacji: 2017-01-20 07:35
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-16 12:59
Wywietleń: 553 204430

Pałac Młodzieży zaprasza czytającą młodzież, w wieku 12-18 lat, na kolejne spotkanie Książkowego Klubu Młodzieżowego Booklub - w sobotę (21 stycznia) o godz. 11. Tematem spotkania będzie: „Książka na zimowy wieczór”. „Weźcie ze sobą książkę, którą polecacie na długie, zimowe wieczory!" - mówią Zuza, Pola i Kasia (na zdjęciu), czyli założycielki Booklubu. Wstęp wolny. Więcej informacji: www.klubczytam.blogspot.com. Dodać należy, że klub został założony przez nastolatki z myślą o wszystkich zaczytanych młodych ludziach, którzy chcieliby spotkać inne osoby o podobnej pasji, by w kameralnym gronie porozmawiać o książkach.

(MON)

Fot. Ryszard PAKIESER

Komentarze

Nina
Dlaczego od razu na polityków? A może będą wspaniałymi działaczkami w sferze kultury? Trzymam kciuki! Powodzenia, dziewczyny! :-)
2017-01-20 12:05:52
Oby tak dalej
Widać, że pannice mają parcie na szkło i zadatki na przyszłych polityków, skoro zaczynają od najmłodszych lat ;) Oczywiście idea bardzo słuszna, bo propagowanie czytelnictwa jest bardzo istotne, zwłaszcza w dobie komputerów i smartfonów - a jeśli dokonują tego rówieśnicy, są tym bardziej wiarygodni.
2017-01-20 08:51:32

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
14
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”