niedziela, 27 maja 2018.
Strona główna > Kultura > Magiczny Szczecin w Starej Rzeźni

Magiczny Szczecin w Starej Rzeźni

Magiczny Szczecin w Starej Rzeźni
Data publikacji: 2018-05-16 12:02
Ostatnia aktualizacja: 2018-05-17 21:20
Wywietleń: 1080 327687

Od środy 16 maja w Starej Rzeźni do zobaczenia będzie wystawa fotograficzna „Magiczny Szczecin” autorstwa Przemysława Budziaka. Wernisaż o godz. 18. Wstęp wolny.

Fotograf pokaże swoje najlepsze zdjęcia, przedstawiające różne miejsca w Szczecinie.  

– Chciałbym pokazać to miasto jako miejsce, które może być interesujące dla osób, które nigdy tu nie były - mówi Przemysław Budziak. - Nie mam jednego zdjęcia, które uważam za najlepsze. Zawsze czegoś mi brakuje i zawsze wiem, co chciałbym zrobić inaczej. Fotografia, zwłaszcza architektury i pejzażu, jest nieprzewidywalna, dążenie do idealnego zdjęcia jest więc niemożliwe. Mam jednak faworytów i ciężko było się zdecydować, poprosiłem przyjaciół z Polskiego Towarzystwa Fotograficznego o pomoc w wyborze 20 zdjęć, które zawisną w Starej Rzeźni.

Autor zapewnia, że na wystawie zobaczymy miejsca bardzo znane i lubiane, ale także takie, które są nieoczywiste i będą wymagały od nas bardziej wnikliwej analizy, gdzie były robione. Wystawa odbędzie się w Starej Rzeźni na Łasztowni. Przemysław Budziak przyznaje, że jest miłośnikiem tego miejsca.

 – Cały czas odkrywam Łasztownię na nowo, niegdyś miałem wstęp do portu i jako małe dziecko widziałem Szczecin z zupełnie innej perspektywy. Odkąd można tam wchodzić, widzę to w inny sposób – mówi fotograf.

Wernisaż wystawy będzie  16 maja w Starej Rzeźni o godzinie 18. Wstęp wolny.

(g)

Fot. Przemysław Budziak

Komentarze

Paula
@obserwator(R) tak się składa, że nie stare kotlety, ale po co się wysilić i pójść - zobaczyć, skoro można głupio komentować w internetach :)
2018-05-17 21:19:44
Jakób
@ obserwator(R) To wymyśl coś lepszego. Zacznij działać zamiast tylko obserwować.
2018-05-16 20:29:25
obserwator(R)
Stare kotlety w tej Starej Rzezni odgrzewają. Nudy na pudy .Już nie maja co wymyślić.I na siłe się lansują i kreują.
2018-05-16 12:22:27

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
18
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Za nami 4. Ekobieg
Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”