niedziela, 27 maja 2018.
Strona główna > Kultura > Spotkaj się z pisarzem!

Spotkaj się z pisarzem!

Spotkaj się z pisarzem!
Data publikacji: 2018-05-15 14:14
Wywietleń: 940 327660

W Szczecinie trwa właśnie Międzynarodowy Festiwal Literatury Apostrof, w Empiku w Galerii Kaskada. To znakomita okazja na spotkanie ze znakomitymi pisarzami czy zdobycie ich autografów. 

Na wtorek 15 maja, na godz. 18, zaplanowane jest spotkanie z ubiegłoroczną laureatką Paszportu Polityki, Natalią Fiedorczuk. W środę wyjątkowym wydarzeniem będzie spotkanie wokół wznowionej i ponownie zredagowanej przez Jakuba Żulczyka wersji jego debiutu literackiego „Zrób mi jakąś krzywdę” (o godz. 18), w czwartek z czytelnikami spotka się Graham Masterton. Autor będzie tu m.in. promował wznowienie „Ducha zagłady”, trzeciego tomu cyklu „Manitou” (o godz. 18). W piątek z kolei warto się wybrać na spotkanie z Jackiem Hugo - Baderem, poświęcone jego nowej książce „Audyt”.

Już po zakończeniu festiwalu odbędzie się kolejne ciekawe spotkanie - z autorką książki „Komeda. Osobiste życie jazzu", Magdaleną Grzebałkowską. Można będzie się na nie wybrać 23 maja o godz. 18.

(MON)

Fot. Dariusz Gorajski

Na zdjęciu: Wojciech Chmielarz, autor "Żmijowiska", mówił w poniedziałek, że był po raz pierwszy na spotkaniu autorskim w Szczecinie.

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
18
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Za nami 4. Ekobieg
Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”