piątek, 25 maja 2018.
Strona główna > Kultura > Sukces BNO w Filharmonii Narodowej

Sukces BNO w Filharmonii Narodowej [GALERIA]

Sukces BNO w Filharmonii Narodowej
Data publikacji: 2018-01-23 21:40
Ostatnia aktualizacja: 2018-01-24 20:54
Wywietleń: 1007 310796

Baltic Neopolis Orchestra zagrała w Sali Koncertowej Filharmonii Narodowej w Warszawie. Z orkiestrą wystąpił Vasko Vassilev, koncertmistrz Covent Garden Opera House w Londynie.

Orkiestra wykonała w piątek (19 stycznia) różnorodny program, na który się złożyły: cieszącą się największym uznaniem wśród kompozycji Giuseppe Tartiniego Sonatę g -moll „z trylem diabelskim”, sentymentalną „Medytację” Julesa Masseneta z opery Thais, porywającą Fantazję na tematy z opery „Carmen” Pabla de Sarasate oraz jeden z filarów XIX-wiecznego repertuaru kameralnego - Kwartet „Śmierć i dziewczyna” Franza Schuberta w składzie orkiestry kameralnej.

Koncert został przyjęty entuzjastycznie. Szczecińska orkiestra wykonała trzy bisy: Franza Schuberta Kwartet smyczkowy D.956 cz. II, Mikołaja Góreckiego Concerto Notturno cz. I oraz Ciocarlia – pieśń skowronka George’a Eunescu, co z kolei skończyło się owacją na stojąco.

(g)

 Fot. BNO

Sukces BNO w Filharmonii Narodowej Sukces BNO w Filharmonii Narodowej Sukces BNO w Filharmonii Narodowej Sukces BNO w Filharmonii Narodowej Sukces BNO w Filharmonii Narodowej Sukces BNO w Filharmonii Narodowej Sukces BNO w Filharmonii Narodowej Sukces BNO w Filharmonii Narodowej Sukces BNO w Filharmonii Narodowej Sukces BNO w Filharmonii Narodowej

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
17
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”