piątek, 24 maja 2019.
Strona główna > Kultura > Szczecinianki nie wystąpią w finale Eurowizji. Porażka w Izraelu

Szczecinianki nie wystąpią w finale Eurowizji. Porażka w Izraelu [FILM]

Szczecinianki nie wystąpią w finale Eurowizji. Porażka w Izraelu
Data publikacji: 2019-05-14 23:34
Ostatnia aktualizacja: 2019-05-16 11:01
Wywietleń: 1305 391103

Szczecińska grupa Tulia nie wystąpi w finale festiwalu Eurowizji. Reprezentantek Polski nie wybrano do sobotniego koncertu.

We wtorek na scenie eurowizyjnej wystąpiło 17 wykonawców - w półfinale. Dziesięciu z nich wybrano - głosami widzów i jurorów - do wspomnianego finału. Niestety, piosenka Dominiki, Joanny, Tulii i Patrycji pt. "Pali się" nie spodobała się na tyle, by zapewnić awans szczecinianek do kolejnego etapu konkursu.

Festiwal odbywa się w Izraelu, w Tel Avivie.

(MON)

Fot. EPA/ABIR SULTAN

Szczecinianki nie wystąpią w finale Eurowizji. Porażka w Izraelu Szczecinianki nie wystąpią w finale Eurowizji. Porażka w Izraelu Szczecinianki nie wystąpią w finale Eurowizji. Porażka w Izraelu Szczecinianki nie wystąpią w finale Eurowizji. Porażka w Izraelu

Komentarze

Ania
Na następny festiwal urzędnicy wyślą Kargula ,Pawlaka , brata Jaśka i białego niedzwiedzia?
2019-05-16 10:53:47
zoska
Ale nas będą kochać po tym występie ! Jak wspomnienie Polski z lepiankami , cepami, chuścinami na głowach , i czymś tam jeszcze! Tzw.Zachód nienawidzi tylko Polaków wykształconych , ubranych jak cywilizowany człowiek , władających jakimś językiem obcym , bez kompleksów , który widział coś więcej niż podwórze swojej chałupki .
2019-05-16 08:27:32
trohan
Widzę komentarze samych meloman-uff, nudzących się hultai. Co pampersy, kaszka manna ostygła, że drzecie japy?
2019-05-15 21:49:50
Tak czytam te wasze komentarze
i kompletnie nie rozumiem - emigrujcie z Polski i rezygnujcie z polskiego obywatelstwa - tylko w taki sposób uda się wam odciąć od polskości jako synonimu nienormalności... ja naprawdę nie rozumiem po co się tak meczycie, mogę zrozumieć że się boicie ale emigracja jest szansą - nie straćcie jej.
2019-05-15 21:47:35
Rafka Lala
Kurski powinien postawić na rodzime talenty,Rafka Lala albo coś podobnego. Niestety nie rozpoznano targetu Eurowizji, z zaściankowym podejściem nie wejdziemy do prawdziwej Europy Wartości
2019-05-15 19:58:30
Masakra
Ja nie moge ,mam lepszy tytul dla tej piosenki powinna sie nazywac Flame of Shame
2019-05-15 17:32:54
Nauczyciele
Chyba nie takiej muzyki uczymy dzieci w szkole muzycznej,a te wokalistki to gdzie uczono muzyki,...chyba nie w stodole obok remizy.
2019-05-15 14:33:17
Tylko
Tylko zaprogramowana KOMPROMITACJA , a gdzie teraz uciekli pseudo znawcy muzyki, wybrali super
2019-05-15 14:27:49
Widz obiektywny
Przewidziałem takie zakończenie. Nic dziwnego.Na scenie zobaczyłem cztery malowane lale, które sprawiały wrażenie, jakby nie wiedziały po co pojechały do Izraela,Na tle innych zespołów były ospałe, bez werwy życiowej,ale to chyba nie ich wina, tylko tych,co ich przygotowali. Szkoda,może nie zdobyłyby pierwszego miejsca, ale finał leżał w ich możliwościach.
2019-05-15 11:46:15
Ja wiedzialem ze tak bedzie
Cytujac klasyka " a ja wiedzialemze tak bedzie, ja wiedzialem"
2019-05-15 09:05:40
bb
i co myslaly ze hymn strazakow wygra???? i ten stroj masakra.
2019-05-15 09:02:06
a
szkoda dziewczyn. ale było narodowo! tylko nikt w Europie się na tym nie poznał.
2019-05-15 08:58:27
Hkl
Eurowizja to popelina. Z tych 10 zespołów co się dostały to dwa to totalna katastrofa. Iclandia-nie wiem komu to się podobało i Słowenia do tego to wogóle brak słów.
2019-05-15 08:56:20
porażka totalna
Już lepiej było wysłać zespół Mazowsze... Na taki festiwal nie wysyła się kapeli ludowej z nizin
2019-05-15 08:40:03
ala66
Delikatnie mówiąc, bardzo słaba ta piosenka. Bardziej nadaje się na festyn ludowy niż na konkursowy przebój. Białe głosy wokalistek tylko drażnią.
2019-05-15 08:30:31
Eurowizja
Powinniśmy zrobić własny festiwal Eurofisja z regulaminem, że główną nagrodę może otrzymać tylko "prawdziwy POLAK" i sprawa będzie załatwiona. Do boju panie jarosłąwie kurski.
2019-05-15 08:28:54
tak mozna bylo sie spodziewac
nie wiem kto i w jaki sposob wybiera wykonawcow do Eurowizji ale od wielu lat widzimy tam polskie piosenki-gnioty. A TVP tak rozplywalo sie na temat tej wspanialej grupy. Chyba sam Kaczynski wybieral "perfekcyjnie wykonywana" piosenke jak to dziennikarze okreslali. Wyborca wykonawcow chyba zyje nadal w XIX wieku. ZMIENCIE GO BO NADAL BEDZIEMY MIEC OSTATNIE MIEJSCA.
2019-05-15 08:13:17
-
A kto myślał, że z taką piosenką mają jakiekolwiek szanse? Chyba ktoś chciał zrobić sabotaż wysyłając dziewczyny wiedząc, jaki rodzaj muzyki odnosił sukcesy we wszystkich poprzednich latach. Nie wspominając o stylistyce, oprawie scenicznej itp. Przynajmniej miały wycieczkę.
2019-05-15 07:14:23