środa, 17 lipca 2019.
Strona główna > Kultura > Wygraj bilety na festiwal Garaże!

Wygraj bilety na festiwal Garaże!

Wygraj bilety na festiwal Garaże!
Data publikacji: 2018-08-19 14:37
Ostatnia aktualizacja: 2018-11-08 02:50
Wywietleń: 1548 343671

Miły akcent na zakończenie wakacji. 31 sierpnia w szczecińskim Teatrze Letnim odbędzie się festiwal Garaże. Jest to wydarzenie promujące młodych wykonawców muzycznych, którzy będą mieli okazję wystąpić na scenie z takimi wykonawcami jak Fisz Emade Tworzywo, Daria Zawiałow oraz Chorzy. Można u nas wygrać bilety na to wydarzenie.

Dzięki festiwalowi debiutanci z całej Polski mają okazję dotrzeć ze swoim repertuarem do szerokiego grona odbiorców. Wybrani zostali w głosowaniu na Facebooku. Spośród nich wyłonieni zostaną zwycięzcy, którzy otrzymają nagrody pieniężne: 3 000 zł – I miejsce, 2 000 zł – II miejsce i 1 000 zł – III miejsce. Dodatkową nagrodą będzie występ na scenie z takimi wykonawcami jak Fisz Emade Tworzywo, Daria Zawiałow oraz Chorzy.

Bilety na koncerty kosztują 30 zł. Studenci wchodzą za darmo. „Kurier” ma do rozdania wejściówki na to wydarzenie.

Dla naszych Czytelników mamy 5 podwójnych zaproszeń na festiwal. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać SMS-a na numer 72601 z hasłem: kurier.koncert – na SMS-y czekamy 20 sierpnia. Zaproszenia otrzyma pięć pierwszych osób, które najszybciej przyślą SMS-a tuż po godz. 12:00. Koszt SMS-a – 2,46 zł z VAT.

* * *

Festiwal Garaże organizują: Strefa Kultury Studenckiej Uniwersytetu Szczecińskiego i stowarzyszenie „Academia”. Wydarzenie zostało dofinansowane ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Gośćmi specjalnymi na nim będą:

Fisz Emade Tworzywo – to Bartek i Piotr Waglewscy, prywatnie rodzeni bracia. Od 2001 roku wydali 9 płyt utrzymanych w stylistyce hip-hopowej. Od tamtego momentu stale eksperymentują. Starają się jednak, by wszystkie ich „wynalazki” łączył jeden składnik – wysoka jakość i zaangażowanie.

Daria Zawiałow – przebojem weszła na polski rynek muzyczny. Zadebiutowała w Opolu, gdzie zdobyła Nagrodę im. Anny Jantar – „Karolinkę”. W 2017 roku ukazał się jej pierwszy album „AKysz". Płyta okazała się dużym sukcesem – promujące ją single zdobyły szczyty list przebojów, a teledyski osiągnęły wielomilionowe liczby wyświetleń. Koncerty Darii Zawiałow są bardzo żywiołowe, pełne rockowej energii i świeżego brzmienia. Po debiucie gościła ona na największych polskich festiwalach – m.in. na Openerze, Orange Warsaw Festivalu, Męskim Graniu. Wraz z producentem Michałem Kushem stworzyli również autorską wersję utworu Wojciecha Młynarskiego „Jeszcze w zielone gramy", który w styczniu 2018 roku wspiął się na 1. miejsce „Listy przebojów Programu Trzeciego". Daria Zawiałow otrzymała również dwa „Fryderyki 2018".

Chorzy  istnieją od 2008 roku. Wydali trzy albumy – dwa studyjne i jeden koncertowy z 23. Przystanku Woodstock. Zagrali blisko 400 koncertów w Polsce, Niemczech i na Ukrainie. Ich występy cechuje niespożyta energia i doskonały warsztat wykonawczy. Stylistycznie poruszają się po wielu gatunkach. Współpracowali i dzielili scenę ze Skubasem, Fismollem, Łoną, Cezikiem, Krzysztofem Zalewskim, Damianem Ukeje, Stanisławem Soyką, Piotrem Cugowskim, Gutkiem, Piotrem Banachem, Kabanosem oraz orkiestrą Baltic Neopolis.

(p)

Komentarze

karina
Kiedy będą wyniki? Czy mam czekać na info sms?
2018-08-20 12:27:40

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
20
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Masowe bieganie nad morzem

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy uważasz, że w ostatnich latach Szczecin utracił swój akademicki charakter?

 

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie