poniedziałek, 22 października 2018.
Strona główna > Lato z Kurierem 2018 > Wałęsa z tytułem honorowego obywatela

Wałęsa z tytułem honorowego obywatela

Wałęsa z tytułem honorowego obywatela
Data publikacji: 2018-07-16 13:34
Ostatnia aktualizacja: 2018-08-18 15:57
Wywietleń: 729 338752

Podczas zakończonego w niedzielę (15 lipca) festiwalu Media i Sztuka Lech Wałęsa odebrał tytuł Honorowego Obywatela Miasta Darłowa.

Co się odwlecze, to nie uciecze, bo pierwszemu liderowi „Solidarności”, laureatowi Pokojowej Nagrody Nobla i byłemu prezydentowi RP to miano Rada Miejska nadała już w 2010 roku, gdy przypadała 30. rocznica Sierpnia 80. Dla Lecha Wałęsy, który pod koniec września br. skończy 75 lat życia, był to przedwczesny prezent urodzinowy. Gość ósmej edycji festiwalu nad Bałtykiem odebrał honorowy dyplom, klucze do Królewskiego Miasta Darłowa i... okolicznościową karykaturę. ©℗

(m)

Fot. Leszek Walkiewicz

Komentarze

Do... @do@ciekaff / z 10:57:54
A,A,A... skad jestes "taki pewny" ze nie udzielono mu PO-MO-CY...???
2018-07-18 11:27:20
No i dobrze...
Ze Umiescili az 2 Czerwone PO-midory !!
2018-07-18 02:01:56
Do... PO-nizszego Brawo
I "Bolek" ma tylko 2 Sprawy ktore Musi... a mianowicie chodzic do TOA oraz kiedys...raz na zawsze - zamknac oczy i gebe !!
2018-07-18 01:56:43
No to ta Rada Miejska...
PO dniu 25.10.2015 roku - jest chyba jeszcze w dalszym ciagu... PO-stkomunistyczno-Lewacka ??/!!
2018-07-18 01:48:57
@ do @ ciekaff
Oczywiście że Lepper sam się nie powiesił. Przecież doskonale wiadomo jak niewygodny był dla Jarosława Kaczyńskiego.
2018-07-17 10:57:54
do @ ciekaff
- panga to teraz "bałtycka ryba", a Lepper "sam" się PO_wiesił PO_nieważ miał długi (sznur) i "kombinował" z Łukaszenką....P.S współczesna histori trupami się ściele, ważne czyj trup jest ważniejszy.
2018-07-17 10:06:59
Hm
A burmistrz nie jest z PO?
2018-07-16 19:37:20
Lolek
A tutaj jestes Bolek, dzisiaj gramy w totolotka?
2018-07-16 17:50:57
@Brawo
Tak ! A jak pokono bolszewików wg.Ciebie z PiS , to będa mogli wrócić ci komuniści , dzieki którym doszedl do urzedu prezydenta.I tak historia zatoczy małe koło .
2018-07-16 15:49:51
Brawo
Wałęsa pokonał komunistów, ale jeszcze musi pokonać bolszewików (PiS)
2018-07-16 15:21:16
bolek
bolek
2018-07-16 14:20:31
ciekaff
Dziadek się cieszy ale aluzji do karykatury raczej nie zrozumiał... Raczej intelektualnie to biedni Ci Radni z Darłowa ; a zaczęło się pięknie w 1995 roku od Prymasa...poprzez "aresztowanego przez reżim PIS-owski "uczciwego człowieka", przez pisarza aż do ;aktualnego bajko pisarza... A mieliście ś.p. A.Leppera - człowieka z piękną historią od kierownika PGR-u poprzez Wicemarszałka, Wicepremiera aż po Europosła. Teraz dopiero rozumiem Leppera kiedy mówił "to walka z wiatrakami"...a tych w Darłowie więcej niż Pangi w nadmorskich smażalniach :):):)
2018-07-16 14:13:56